Jump to content

Podneta krivična prijava protiv Miroljuba Petrovića

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ali čoveče koliki psihopata moraš biti...

Sestri preminulog u onoj emisiji je rekao "Vaš muž je dobar čovek, Bog vam je dao dobrog muža, da me vaš muž nije zvao ovaj razgovor bi drugačije tekao - pukla bi vam crna pogibija!". Eeeeej ženi kojoj je brat preminuo pre dve nedelje... :unbelieveble:

A muž te žene ga zvao da mu kaže da skine video u kom je Miroljub blati i pljuje po noj.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"BUZDOVANKA IZ MAKEDONIJE, OBUČENA KAO PROSTITUTKA" Samozvani doktor Miroljub Petrović brutalno izvređao sestru preminulog mladića

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/buzdovanka-iz-makedonije-obucena-kao-prostitutka-samozvani-doktor-miroljub-petrovic/wr996g5

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ana B. @Ana B.

Ово је писмо које је Свети Владика Николај упутио жени чији је муж отишао у секташе. Дакле заведен човек од секташа.

Теби Мирољуб није муж.

Наравно да ћемо га разобличити овде. Хоћемо још како, да не би неког наивног завео својим наопаким и антицрквеним учњем. Управо такви мирољуби заводе људе попут мужа ове жене који је отишао у секту.

Молим те послушај шта каже свештеник Српске Православне Цркве о њему:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hBPMovGTdUQ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

@Ana B. @Ana B.

Ово је писмо које је Свети Владика Николај упутио жени чији је муж отишао у секташе. Дакле заведен човек од секташа.

Теби Мирољуб није муж.

Наравно да ћемо га разобличити овде. Хоћемо још како, да не би неког наивног завео својим наопаким и антицрквеним учњем. Управо такви мирољуби заводе људе попут мужа ове жене који је отишао у секту.

Молим те послушај шта каже свештеник Српске Православне Цркве о њему:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hBPMovGTdUQ

Neću ovde da se bavim klevetanjem, još manje da se naslađujem nečijim padom zato ću se ovde zaustaviti njegova žena je mogla sve ove godine da utiče na njega, nije zato što je i sama došla iz sekte i dalje nije radila na sebi, da jeste uticala bi i na njega. Zato sam stavila taj tekst...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Tumaralo. рече

Ali čoveče koliki psihopata moraš biti...

Sestri preminulog u onoj emisiji je rekao "Vaš muž je dobar čovek, Bog vam je dao dobrog muža, da me vaš muž nije zvao ovaj razgovor bi drugačije tekao - pukla bi vam crna pogibija!". Eeeeej ženi kojoj je brat preminuo pre dve nedelje... :unbelieveble:

A muž te žene ga zvao da mu kaže da skine video u kom je Miroljub blati i pljuje po noj.

Ma jok... Miroljub "ima dobru dušu"...  :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Ana B. рече

Neću ovde da se bavim klevetanjem, još manje da se naslađujem nečijim padom zato ću se ovde zaustaviti njegova žena je mogla sve ove godine da utiče na njega, nije zato što je i sama došla iz sekte i dalje nije radila na sebi, da jeste uticala bi i na njega. Zato sam stavila taj tekst...

Овде се нико не наслађује ничијим падом нити сам ја потега било шта из било чијег личног живота.

Све што сам рекао је да се клонимо Мирољубовог секташког учења.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Погледао сам мало овај  снимак са Прве. Човек је помрачен до коске. Колинте га се људи ако Бога знате. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni  " ne ide u glavu "  da neko Miroljuba uopste moze shvatiti ozbiljno ne_shvata... covek je dilea...

Sta je sa ovim narodom...ja mu ne bih dala ni macku da leci a kamoli coveka..

da " sledim njegov put" ??? Jbt ja njega dozivljavam kao standup komicara, pajaca, ne kapiram kako neko moze ozbiljno da ga shvati...Tuga

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...