Jump to content

Александар Ламброс: И СРБИН И ГЕЈ и на оба поносан!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, александар живаљев рече

Било је код њега неке опчињености Аписом, али мислим само платонске.

Pazi sad, ovo nisam znao...još jedan kamenčić u mozaiku srpske nesreće...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 48
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

пре 7 часа, александар живаљев рече

Пројекција је каснила, а оно због чега пишем ме је фасцинирало: публика, углавном геј парови, ријетко самци, је интензивно причала о изборима (код нас су вазда неки избори), тад је Радуловић био "фора", знали су све општинске активисте, чланове главних одбора минорних странака...такву политичку упућеност нијесам видио у Дому омладине од краја осамдесетих и почетка деведесетих година.:)

Zar ne misliš da je to čudno s obzirom na je u pitanju progonjena i ugnjetena manjina, kako nas baroniše Lambros?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Ђорђе Р рече

Код нас постоје фестивал пивопија, винопија, чваракофила,... Да не причам да смо имали сајам порнографије. Зашто је све то мање страшно од геј параде?

Pa valjad kapiraš da je manje strašno piti pivo, vino i jesti čvarke te kupiti fore iz pornića za heteroseks od davanja/primanja u...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма не верујем да се неко овде баш слаже са свим детаљима из почетног текста, ал то није ни битно. Ко ће сад да анализира сваку реченицу...

Важна је генерална порука - да се мало смире страсти и схвати да су заједнички интереси битнији од свих тих баналних ствари.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Justin Waters рече

Sama parada inace nije nikakav problem niti koji su joj motivi. Jedini problem su ludaci koji bi da tuku ljude na taj dan samo zato jer misle da neko drugi ko nema mišljenje poput njih ne zaslužuje da javno iskazuje svoje stavove i da treba biti pretučen. Njima zahvali zašto na dan parade ljudi ne mogu da se normalno kreću gradom, a ne samim organizatorima parade. 

Ma nemoj. Organizuj ti "paradu" u Banjoj Luci, kad si tako fini:ani_biggrin:.I taman pokupi ostale forumske smarače i moraliste pederoljupce, pa da malo danemo dušom od vašeg moralisanja i prenemaganja...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odličan tekst i Isus je sigurno bi gej jer kaza se da imaše učenika koga ljubljaše,pa ima i ono Petre ljubiš li me....šta sve ovi pederobranitelji neće dizmisle samo da bi našli neko opravdanje za sexulanu izopačenost i devijaciju ličnosti.

....očekujem novi razvoj egzegetske misli ....:ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I kako bre pederi ugrožena i ugnjetena manjina a peder nam premijer-predsednik?:))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Ivan Marković рече

e, Izrael je bio dovoljno pametan da na vreme kupi/napravi dovoljno nuklearnih bojevih glava, balističke projektile Jerihon, PVO sisteme Barak i Ajron Dom, F16-C aviona i da po potrebi aktivira projekat Samson...i svi u okruženju i polupanoj goveđoj EU to znaju:sunce:

Nemaš ti pojma kolko je vojska moćnija i kolko uliva strah u potencijalne neprijatelje sa samo jednim pederom međ redovima zato se u Izraelskoj vojski masovno ,,bodu u žutu venu,, dižući time borbenu gotovost,tehnološku opremljenost i visok nivo morala u bezbednosni snagama doduše nisu baš bezbedni straga zbog tih afiniteta al nijedan sistem odbrane nije savršen....:))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Морам рећи...јутрос сам на брзину прочитао текст ухватио се за то да су Милан, Јустин, Гризли и Гоку прокоментарисали у фазону предобар текст и нисам се нешто удубљивао претерано, прелетео сам на брзину видео неке нелогичности одговорио, не схватајући у суштини пољуљан позитивним коментарима горе набројаних које је текст смеће.

Међутим сад сам прочитао натенане...и заиста овакви аргументи су не дај Боже.

Ајде ово за св. деспота Стефана, аргумент није се женио мора да је био геј, то и некако јер ту је бар речено на кога се мисли, иако сам сигуран да то нема везе са истином.

Али аргументи типа ко каже да од 9 Југовића бар један није био геј, без сазнања, саопштења да се можда и назире да је неко био, до тога ко каже на Солунском фронту да неко није био геј, опет исти случај, па до овога жалосног аргумента како се растужио док је дечко убијеног полицајца причао како је он волео да слуша Мадону?!

Аргументи једнаки као кад би ја кренуо да сад набројим да на овом сајту постоји 10 админа и да од тих 10 бар је двоје гејева или шта слично, ужас. Аматеризам и произвољност.

Гејеви почињу да подсећају мало на масоне, пошто у масонерији је био по масонима свако ко је поштован и признат од стране народа, тако и ово...не би ме чудило да следећи аргумент буде хмм Милош Обилић јел се женио, а ћутимо... Невероватно.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, МилошБГ рече

Морам рећи...јутрос сам на брзину прочитао текст ухватио се за то да су Милан, Јустин, Гризли и Гоку прокоментарисали у фазону предобар текст и нисам се нешто удубљивао претерано

Veruj mi ja sam samo pročitao da je bar jedan od 9 Jugovića bio sigurno i Solunci i već mi je bilo jasno da je ovo pisala neka egzibicionistička dijabola.I onda vidiš još patriot naslov Srbin i pederčina na oba ponosan...misim....samo naslov da pročitaš vidi se da tekst veze s mozgom nema al je tako perfidno zapakovan pod šatro gistro pričom izbijanja oružja iz neprijateljskih ruku poput Jevreja....ja se prosto divim ovoj spinologiji...Vučić da pozavidi.......

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мало је глупо доносити такве закључке да ето у српском друштву генерално нема проблема с гејевима. На пример, већина геј тинејџера има јако пуно проблема, у породици и средини у којој живе, поготово у унутрашњости...

Колико људи знате да су отворено хомосексуалци ,поготово у мањој средини? 

Хомосексуалност није кривично дело у Србији тек од 1994... 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Панарет рече

Мало је глупо доносити такве закључке да ето у српском друштву генерално нема проблема с гејевима.

Ја то нисам говорио. Говорим само да је другачији однос до скора запад има према гејевима а да таквих ствари није било код Србаља.

Дакле поновићу, Срби нису депортовали гејеве у концлогоре, нису их убијали, и нису их гледали као пород сатански али јесу се изругивали с њима и јесу били дискриминисани у друштву, поготово код простијих маса.

Разлика је мораш признати огромна.

Није исто кад ти неко каже "де си јеврјечино" или кад ти каже "добили сте позив да се хитно јавите у сабирни центар Аушвиц".

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...