Jump to content

Упокојио се наш брат Крис Корнел

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 5/18/2017 at 23:22, Juanito рече

Изгледа да се обесио. Депресија је гора од рака, ужас! :(

Jeste, man...

253483_1280x720.jpg

Zbog njega sam baš bio tužan od ovih selebritija koji su otišli.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 42
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Заиста не капирам,да некоме смета објава смрти ,сад већ култног певача , а при том је човек правславне вере ??!!

То што сте расли са медведима и ваш спектар познавања музике се креће у домену гранд продукције,је жалост за ову државу,онако генерално речено,зато нам тако и иде...

Цео живот сам рокер,прошао сам и ту, не гранд,него гранџ фазу,кариране кошуље,саундгарден,елис ин чејнс,перл џем , све је то део мог одрастања и сад ако су ме емоције понеле,зар је то тако страшно,а да не причам да се његово име сад помиње на литургијама широм америке а и даље...

Што се тиче разлога и начина самоубиства, то ће као и за већину славних личности остати под велом тајне,депресије,лекови, ко зна,само драги Бог...

Још једном ,rest in peace BROTHER CHRIS

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јако ми га је жао. Много волим његову музику. За мене је он брат у Христу Господу. Нека му Бог опрости све гријехе и дарује му Царство Небеско.

 

Шта за духовни живот хришћанина значи св. Причешће јасно је из те речи самога Господа: "Ја сам живи Хлеб који је сишао с неба. Kо једе од овога Хлеба живеће вечно... Ако не једете тела Сина човечијег и не пијете крви његове, живота нећете имати у себи. Kо једе Тело моје и пије Kрв моју има живот вечни и ја ћу га васкрснути у последњи дан. Јер је моје Тело право јело и Kрв моја право пиће."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.05.2017 at 22:49, verum est in beer рече

Јесте, испало је да сам мало оштрије писао, а то ми није била намера, као ни то да имам нешто против постављача теме, него да се некако везујемо за познате личности без разлога. 

Извињавам се ако сам некога повредио, није била намера. 

У праву сте и ти и Зоске.

Али мислим да Зоске није хтео то да начини. И Гризли је у праву кад каже да је то ствар емоција.

Јесте да ми Срби и други Словени серви имамо потребу да се ложимо на "браћу " из Америке ( вероватно је отуда толика популарност овог Гризлија на овом форуму, иако сам ја реално лепши и паметнији од њега) и добро је што си скрену пажњу на то. Лоше је што си то урадио на овој теми, требао си посебно тему направити на ту тему.

Опет сасвим је друга ствар што је Зоскету ово веома битна тема јер је умро један добар рок музичар који је узгред био и православац.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 20. 5. 2017 at 9:46, Зосима рече

Што се тиче разлога и начина самоубиства, то ће као и за већину славних личности остати под велом тајне,депресије,лекови, ко зна,само драги Бог...

Potvđeno je da je uzeo sedative. To u kombinaciji sa opijatima ili alkoholom može biti veoma opasno. 

Moj prijatelj je uzeo veću dozu Flormidala i obesio se. Mati je bila u kući. Prepala se kad se zaključao u sobu, odvrnuo muziku do daske i počeo da razbija. Pozvala je policiju. Policija je razvalila vata i našla ga kako visi. Skinli su ga sa vešala. Preživeo je. Ničega se ne seća. Nema pojma da se besio. Drugi put je pao u kupatilu i udario glavom u kadu. Pao je u nesvest i pola lica mu je visilo odrano. Bio je u komi par dana. Isto tako se ne sjeća ničega. Ima kul ožljak preko cijele desne strane :) Divan dečko

Vjerovatno je i Chrisa usrkala neka crna rupčaga. Ne bih rekao da je on izvšio samoubistvo. Samoubistvo se je izvršilo. Nesreća u nesreći...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I've been walking the sideways
I've stared straight into the sun
Still, I don't know why you're dying

Long before your time has come https://www.youtube.com/watch?v=AVS55EzWTMs&list=PLRam0XIF5XasE7YI8m8ihZznR7pVTFG0d&index=11

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Оде и кум :(... умро је и Честер Бенингтон,познат као певач Линкин Парка,а у  кумству са Крис Корнелом...стварно су чудни путеви Господњи...

chester1a.jpgchester%2B2.jpg

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://smrt-svetu.blogspot.rs/2017/07/blog-post_21.html
О смрти његовог кума Честера и искушењима данашњице.

Ако имаш, ти дај.

Ако немаш, ти не отимај.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...