Jump to content

Шок на холандској телевизији: Банкар проговорио о елитном, ритуалном жртвовању деце!

Оцени ову тему


Кратос

Препоручена порука

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

 

Bankarski sistem se mora vratiti na zemlju i promeniti iz pozicije moci u poziciju servisa.

 

Evo pobise se ko ce pre da se vrati da bude servis.

Nema od toga nista. U se i u svoje kljuse. I tu ima posla koliko oces.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Лапис Лазули рече

Evo pobise se ko ce pre da se vrati da bude servis.

Nema od toga nista. U se i u svoje kljuse. I tu ima posla koliko oces.

A satanizma nema sačuvaj Bože mjock.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Volim_Sina_Bozjeg рече

A satanizma nema sačuvaj Bože mjock.

Ma de ga nema. Hvala Bogu kad ni ne znamo koliko ne znamo. Otvoris novine pa ti ostanu traume kamo li sta drugo. 

edit. evo ga jedan pravi provereni satanizam

a ovaj snimak je stavrno ko sto Justin Waters rece ko za jutarnji program sniman.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Tumaralo. рече

Fala za link

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено ми нису јасни они хришћани који на све начине покушавају да оспоре овакве тврдње као ,,теорију завере". Нису ми јасни, јер они као да не знају да тајна безакоња дејствује, као да нису тога свесни. Завера постоји, почела је још онда кад се сатана побунио против Бога. Од тада траје завера против Бога и људи, иза које стоји сатана, а помоћници су му људи. Како онда тако и данас. Некада они који су ,,дрмали" Вавилоном, Египтом, Сумером, итд, а данас су то елите, политичке, финансијске, банкарске које владају светом. Те ,,елите" које данас владају светом су у дубоко у сатанизму и мени оваква вест није нимало чудна. Јован у Откривењу јасно каже да ће вавилонска курва да се ,,курва са царевима земаљским".

Тако да ме ово уопште не изненађује. Зло одавно дејствује и ,,ђаво је одавно однео шалу", што би реко наш народ. А ко је то изнео у јавност није битније од тога да се то стварно дешава.

А ми морамо да се боримо пре свега против зла у себи, да будемо што бољи можемо, али не треба ни да забијамо главу у песак над оним што се дешава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4/29/2017 at 12:04, srema рече

Zanimljivo, ali mislim da se mnogi ljudi postave na los nacin kada vide ovako nesto i saznaju da je zapravo Satana gospodar ovog sveta. Istina je da postoje tajna drustva koja se bave svim i svacim, da ne ponavljam sad ima po celom internetu. Ali mnogi ljudi onda krenu da to sire tako po internetu, da pricaju prijateljima, porodici, i iskreno receno, gube vreme.

Trebamo da se borimo protiv djavola u sebi, u nasoj dusi, a za ostale ljude koji su pali pod ovaj uticaj, najmanje sto mozemo da uradi je da se pomolimo, ako zaista imamo zelju da oni napuste taj put. To je i predskazano, da ce se pred dolazak Antihrista siriti razvrat, nasilje, rat, pohlepa, dakle, ovi ljudi spremaju svet za njegov dolazak. Ali ono sto je bitno je da nasa vera ostane Hristo centricna, a ne satanocentricna. Djavo zapravo nema nikakvu moc, on je samo nas zavarao, a mi smo mu poverovali. Svojoj dusi najvise mi cinimo zlo. Dakle, da se potrudimo da budemo sto bolji Hriscani, a Satanu ko sisa :D

Лепо речено, слажем се.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za razliku od Juanita ja sam apsolutno siguran da je ovo totalna glupost. Izmisljen clanak radi populizma koji se oslanja na neverovatnu glad za glupostima od strane auditorijuma

Jedino da vam neko zaveze oci, zapusi usi, veze u dzak drzi vas u podrumu 20 godina pa vas izvadi odatle procita vam ovaj clanak pa da kazemo da je ok sto ste  u njega poverovali... ovako, bolje da ne pricamo dalje... Iskreno Zika Obretkovic makes more sense nego ovaj clanak..

 

Цитат

Бивши банкар који је изашао из овог посла јер није могао пристати на жртвовање деце описује како елите гледају на људе као на бескорисне паразите.

Ma da... ovamo satanisti, laminati, svetske vlade, zverovi, bankari i ostalo a onda se lik samo pokupio i - otiso si kuci. :)

Oni satro "drze sve": policiju, vojsku, vladu, politiku.... a kad je neko ko je "odbio" da ucestvuje u njihovim "ritualima" resio da ode, oni ga eto tako pustili... idi brate kuci s bogom, pozdravi tvoje  i svarti ponekad na kaficu... ono, kad te put nanese! :D:D:D 

Цитат

nакон што сам одбио жртвовати дјецу и повукао се, почели су ми пријетити

Pa da... logicno.

Neces da nas slusas- GOTOV SI!

Neces da ostanes sa nama nego zelis da izadjes napolje sa svim znanjem o nama i sve sto si video? A pa sto ne kazes, samo izvolte i kao sto rekosmo, pozdravi Sladju i decu... :D

 

Цитат

Наравно, масовни медији неће пренијети ово свједочанство јер циљ није открити сатанизам који се крије у позадини најмоћнијих људи свијета него напротив увући људе у сатанизам на начин да се људе увјери како сатанизам уопште не постоји или како није стваран!

Ovo je jedan od najcvrscih dokaza da se radi o gluposti. Kad si siguran da niko normalan nece da objavi tvoju debilnu pricu jedino sto ti preostaje jeste da unapred napises kako niko nece da je objavi zato sto "postoji zavera"! 

Daj bre...

 

Цитат

Ускоро је дознао да га тренирају у психопата. ‘Био сам трениран да постанем психопат и нисам успео, свједочи.

Ma da, obavezno! :D

Bankarima je najveci cilj u zivotu da postanu psihopate, to je, znate, dobro za biznis ;) Tako da kad god neko novi udje  u poso, oni ga prvo oblikju u psihopatu...

 

Jbt, ja ne znam dal bi klinci poverovali u ova lupetanja...

 

Цитат

‘Један од мојих колега је рекао: ‘Роналд, сјећаш се оног случаја с италијанском лиром? Сјећаш ли се оног посла у којем смо масовно одбацивали лиру, што је смањило вриједност валуте, што је изазвало ситуацију да много фирми у Италији оде у стечај?’ И онда каже: ‘Знате ли да је власник те и те фирме починио самоубојство и оставио породицу иза себе? И тада смо се грохотом смејали томе. 

Hehe, ovde sad vec postaje zabavno... Pazi, sjebali ekonomiju citave zemlje (!!) a nasladjuju se informacijom da je neki tamo privatnik, vlasnik neke tamo firme pocinio samoubistvo! :D:D:D 

Pa brate, ako si sjebo ekonomjiu citave zemlje, vrv je stotina hiljada ljudi bilo unesreceno time a sasvim sigurno je rezultovalo mnogim samoubistivima... al eto kakve su oni sitne duse, raduju se za tog jednog lika? :D:D 

 

Цитат

Гледали смо људе одозго и ругали им се.

Ok.. ovo prevvrsava sve mere ljudksosti... samo zbog ovoga bi trebalo na dozivotnu robiju da idu...

 

Цитат

Докле год смо постизали наше циљеве, све док смо расли ништа нам није важно било„.

Kako li su upseli da rastu s tolko psihopata na kljucnim metima, boga pitaj...

 

Цитат

Тако сам посјетио та мјеста и они су радили своју свету мису с голим женама и алкохолом и осталим ствари. 

Adresa?

 

Цитат

Ја нисам више могао учествовати у томе као прије, мој посао почели су деградирати, ја сам одбијао задатке, нисам учествовао. Сврха свега у том свијету је да су сви у њиховим рукама. Сви су уцијењени

Bas svi? Jedino je on kao moralna gromada ostao kao poslednji zemljanin koji ima dovoljno snage da im se suprotstavi... evo ja da sam zena sad bih mu se skinuo, cisto da ga castim za usluge koje cini covecanstvu svojom nadljudskom snagom! :D:D:D 

 

Цитат

То ,није бајка, то није теорија, то је истина,

cim on ima potrebu da objasni kako "nije bajka"...


 

Цитат

 

Његов савијет за човјечанство је једноставан. Морамо се пробудити и видјети што се стварно догађа око нас. 


 

Evo ga! Jedina pametna stvar u citavom clanku!

Treba se probuditi i razmisliti sopstvenom tintarom po postaviti sebi pitanja:

- U kojoj bajci moze neko da javno svedoci o masovnom ubijanju dece u sred evrope a da niko ni prstom ne mrdne? Ni policija, ni interpol, ni mediji...

- Gde su tela te dece?

- Gde su roditelji kojima su deca nestala?

- Gde je policijska istraga?

- U kojoj bajci mislite da mozete da budete svedog takvom cinu i direktni saucesnik (necinjenjem) i da se mirno setkake evropom i prodajete svoje neverovatno svedocanstvo za debele pare trecerazredenim medijima?

 

Jedina istina je sledeca:

NIKO VAM NE UPRAVLJA ZIVOTIMA! SAMI SMO ODGOVORNI ZA SVE STO NAM SE DESAVA. AKO VAM JE ZIVOT SR**E TO NIJE ZBOG TOGA STO VAM NEKI SVETSKI MOCNICI UNISTAVAJU ZIVOT SISTEMATSKI NEGO ZATO STO STE NESPOSOBNI DA GA SAMI ZIVITE.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, cloudking рече

Treba se probuditi i razmisliti sopstvenom tintarom po postaviti sebi pitanja:

- U kojoj bajci moze neko da javno svedoci o masovnom ubijanju dece u sred evrope a da niko ni prstom ne mrdne? Ni policija, ni interpol, ni mediji...

- Gde su tela te dece?

- Gde su roditelji kojima su deca nestala?

- Gde je policijska istraga?

- U kojoj bajci mislite da mozete da budete svedog takvom cinu i direktni saucesnik (necinjenjem) i da se mirno setkake evropom i prodajete svoje neverovatno svedocanstvo za debele pare trecerazredenim medijima?

U bajci gde Američki superman spašava živote u Libiji, Iraku,Koreji,Vijetnamu,Srbiji.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

U bajci gde Američki superman spašava živote u Libiji, Iraku,Koreji,Vijetnamu,Srbiji.

 

u al si mi ga reko...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad je Nikola tesla na Nijagarinim vodopoadima osvetlio celu državu, novinari su ga pitali otkud takva energija.

Tesla im je rekao da je dobija iz etra tako što ga hladi i da može prenositi energiju i bezžičnim putem, praktično besplatno.

Američki superman je odmah sazvao vandredni sastanak vlade sa najvišim i najuticajnijim bankarima onog vremena, gde je osudio besplatnu energiju i zabranio svako dalje istraživanje perpetu mobile.

Američki superman je kasnije prikazan kao junak koji se bori protiv ludog naučnika in NY koji teroriše svet svojim zracima.

Zanimljivo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

A ti ne vidiš raskomadane bebe u akciji američkog supermana?

 

Vidim, ali ako te to zanima otovri temu pa cemo da prodiskutujemo i o avionskim napadima USA na druge zemlje. Ova tema ne gorovi o tome  i nikako ne razumem ovo tvoje trolovanje sad...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

Kad je Nikola tesla na Nijagarinim vodopoadima osvetlio celu državu, novinari su ga pitali otkud takva energija.

Tesla im je rekao da je dobija iz etra tako što ga hladi i da može prenositi energiju i bezžičnim putem, praktično besplatno.

Američki superman je odmah sazvao vandredni sastanak vlade sa najvišim i najuticajnijim bankarima onog vremena, gde je osudio besplatnu energiju i zabranio svako dalje istraživanje perpetu mobile.

Američki superman je kasnije prikazan kao junak koji se bori protiv ludog naučnika in NY koji teroriše svet svojim zracima.

Zanimljivo.

 

Jos da ima neke veze s ovom temom...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...