Jump to content

ЕРДОГАН ЋЕ НА ВЕЛИКИ ПЕТАК ИЗВРШИТИ МУСЛИМАНСКИ НАМАЗ У СВЕТОЈ СОФИЈИ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, obi-wan рече

Pa nije to prosto korist, to je ispravno postavljanje u trenutnoj situaciji. Tako su se npr. Rusi postavili prema Turcima, nije to nikakva ljubav, nego geopoliticki sah.

A šta im je rusija uradila oslobodila ih od američkog ropstva?

Tako što su prvo morali da joj obore vojni avion?

Na kraju ispostavilo se veliki uspeh rusije da je tako brzo i munjevito ocistila tursku vojsku od američkih ljudi u njoj.

Na mnogaja ljeta...

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Али Ердоган гледа у Арабију као у рођеног брата, а Арабија је везана пупком са Америма.

Ma naravno bre Rusija ništa nije dobila kakvi crni ustupci i tako to...

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad kad englezi odu papa, evropa će preko putina i merkelove da postavi uslove, jer turci najviše vole amere a najmanje interesa imaju od njih.

Nek im lepo evropa i rusija daju neki predlog ameri to u svakom slučaju ne mogu da isprate.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могуће је да ће да буде велики и страшан рат.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Могуће је да ће да буде велики и страшан рат.

Ne mora da znači, u toj velikoj trci amerika vs rusija, mogla bi malo i rusija sada da ojača za jednu evropu. :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могуће је. Нико не зна шта ће тачно бити. Ништа се није већ догодило. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, obi-wan рече

E sad, glede same ove teme, bice ipak da je Pontifex sasvim u pravu, samo je pitanje vremena kad ce da proba to sto ce da proba...

Могло би да им се омакне, не Турској него ложачима, да ватрицу коју пале да би се огрејали захвати ветар.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ma naravno bre Rusija ništa nije dobila kakvi crni ustupci i tako to...

Niso to nikakvi ustupci. Ustupci su kad ti neko dobrovoljno, iako ne mora, nesto ustupi, za vreme ili trajno.

A Rusi imaju Erda u saci, tj. Turskim glupostima od obaranja aviona na ovamo, dobili su odresene ruke da lupaju cvrge svima u tom regionu po svom nahodjenju.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

Niso to nikakvi ustupci. Ustupci su kad ti neko dobrovoljno, iako ne mora, nesto ustupi, za vreme ili trajno.

A Rusi imaju Erda u saci, tj. Turskim glupostima od obaranja aviona na ovamo, dobili su odresene ruke da lupaju cvrge svima u tom regionu po svom nahodjenju.

Osim da lupe čvrge erdoganu što saradjuje sa saudi arabijom?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znači tako su se dogovorili: erdogan održava konsultacije sa saudi arabijom (amerika) a rusi su zaduženi da im lupaju čvrge kad im se prohte zauzvrat.?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, obi-wan рече

Nego, vide li ti kako Erdo viri o`zgo sa ove slike?

Ето, учен је да "Бог нема сина" а у цркви Свете Премудрости, горе под сводом, фреска Мати са Сином, сачекала га, да је он види, сироти Ердо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој да лупаш главу тиме. Ем политика срца нема, ем тешко је шта предвидиво.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...