Jump to content

Проблеми у браку када је једна особа верујућа а друга није

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Nikola Stojanov рече

ne ,,pa nisam ja majka daleko bilo

A čekaj razveden si od nje?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Кратос рече

A čekaj razveden si od nje?

pisao je brat da se dvaput razvodio. zajebano je to. a još je zajebanije da deli savete o muško ženskim odnosima i o ženama uopšte jer očigledno da nema veze nikakve ni o jednom ni o drugom.

drugi brak je šansa za popravak svega što nije bilo dobro u prvom. zato se i veoma ozbiljno prilazi tom projektu, veoma oprezno. mislim da čovek ako ga i drugi put zasere da nema više šta da traži u toj priči...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, st.anger рече

pisao je brat da se dvaput razvodio. zajebano je to. a još je zajebanije da deli savete o muško ženskim odnosima i o ženama uopšte jer očigledno da nema veze nikakve ni o jednom ni o drugom.

drugi brak je šansa za popravak svega što nije bilo dobro u prvom. zato se i veoma ozbiljno prilazi tom projektu, veoma oprezno. mislim da čovek ako ga i drugi put zasere da nema više šta da traži u toj priči...

Pa dobro al nema tu nikakvih garancija ma koliko opreza bilo.Međuljudski odnosi su nepredvidivi.M-Ž da ne pričam tek.Ja lično ne verujem u neko projektovanje i planiranje,više u neku spontanost,poklope se kockice,nađu se ljudi spletom okolnosti i to je to.Prolaze zajedno kroz život.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Čak i da poverujem u sve što piše u Bibliji, to mi je nekako neverovatno.

Jahve je baja koji je pravio pokolj kad god mu prekipi. Neke potopi, neke spali ognjem sa neba, nekoga munjom... Sigurno nije neko ko bi dozvolio Rimljanima i Jevrejima da ga raspnu.

e batke, to si gledo samo 1. i 2. deo a u trećem, pazi, dolazi na konačni obračun, sa legionima, ogromnom vojskom, a tad će tek da bude napeto :) 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Muramasa рече

Sigurno nije neko ko bi dozvolio Rimljanima i Jevrejima da ga raspnu.

Gledaj šta kaže Jahve:

 И излићу на дом Давидов и на становнике Јерусалимске дух милости и молитава, и погледаће на мене којега прободоше; и плакаће за њим као за јединцем, и тужиће за њим као за првенцем.

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, st.anger рече

govoriš iz iskustva ili..?

Nisam oženjen ako me to pitaš.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Кратос рече

Pa dobro al nema tu nikakvih garancija ma koliko opreza bilo.Međuljudski odnosi su nepredvidivi.M-Ž da ne pričam tek.Ja lično ne verujem u neko projektovanje i planiranje,više u neku spontanost,poklope se kockice,nađu se ljudi spletom okolnosti i to je to.Prolaze zajedno kroz život.

sve si obuhvatio ali bez smisla. gledaj.

kockice, spontanost, splet okolnosti + oprez, projektovanje, planiranje + svest o nepredvidivosti = možda i uspe uz zajednički trud i Božju pomoć

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, st.anger рече

e batke, to si gledo samo 1. i 2. deo a u trećem, pazi, dolazi na konačni obračun, sa legionima, ogromnom vojskom, a tad će tek da bude napeto :) 

Jes ima da bude napeto ko babine s..e.Šta mogu oni protiv Boga?Mož samo da im pruži zabludu mogućnosti pobede.To je slepilo đavola.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, st.anger рече

sve si obuhvatio ali bez smisla. gledaj.

kockice, spontanost, splet okolnosti + oprez, projektovanje, planiranje + svest o nepredvidivosti = možda i uspe uz zajednički trud i Božju pomoć

To se slažem.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Natasa. рече

 

Zanimljiv obrt događaja :smeh1:

 

Bejase clan nas neki Nikola Stojanovic iz Cuprije. Ovaj nov clan @Nikola Stojanov  me prilicno podseca na njega. Ovim ne kazem nista lose, ni za jednog, ni za drugogog coveka. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...