Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Isusovo magare рече

Zašto iza svakog drugog točkica(tačkica)??

Зато што ми се није дало copy paste, а са тачкицом јесте. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Heraklit

А Исус опет повика из свега гласа, и испусти дух.

Tweet thisPost on Facebook

 

51

И гле, завјеса храма раздрије се на двоје, од горњега краја до доњега; и земља се потресе, и камење се распаде;

 

52

И гробови се отворише, и устадоше многа тијела светих који су помрли;

 

И изишавши из гробова по васкрсењу његову, уђоше у свети град и показаше се многима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Ja sam prvi pitao.

 

пре 1 минут, Жика рече

@Heraklit

А Исус опет повика из свега гласа, и испусти дух.

Tweet thisPost on Facebook

 

51

И гле, завјеса храма раздрије се на двоје, од горњега краја до доњега; и земља се потресе, и камење се распаде;

 

52

И гробови се отворише, и устадоше многа тијела светих који су помрли;

 

И изишавши из гробова по васкрсењу његову, уђоше у свети град и показаше се многима.

Kakve ovo veze ima sa sa subotom?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Жика рече

Исус опет повика из свега гласа, и испусти дух... И изишавши из гробова по васкрсењу његову, уђоше у свети град и показаше се многима.

То ти је све симболика...:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Isusovo magare рече

:pop:sFun_bat:pop:sFun_bat:pop:sFun_bat...ne_shvata

Мораш ми веровати да би жива била.:D

Овако ће те сумња изјести. :D

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Heraklit рече

Piše po vaskrsenju njegovom a to je bilo u Nedelju ili sad treba i to da ti dokazujem sa citatima.

Погледај два последња стиха и повежи мало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Погледај два последња стиха и повежи мало.

Pošto vidim da držiš sliku od sv Justina možda bi bilo bolje malo da pročitaš šta on kaže o Hristovom silasku u ad i šta se u Crkvi o tome peva,i na koji dan je to bilo.Ima jedan čitav odeljak o tome.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...