Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

Управо сада, VaSa110 рече

Dobro de nemoj da si toliko samokritičan ali si me bar poslušao sad ne pišeš, stavljaš slike.

Sti prirodno glup il je pretplata u pitanju?Pretplatu mož da otkažeš ...ako je ovo prvo nema nade,mada kroz milione godina ko zna,možda dođe do krca u promaji i javi se mozak 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Justin Waters рече
пре 12 минута, Bokisd рече

disanja plucima do disanja na skrge

Kakve te skrge spopale vise?

Govori se o prelazu kopnenog sisara u vodenog sisara

Za pocetak svako od vas da pojasni sta je problem kod prelaska pakicetusa u ambulocetusa.?

Pa, kako ce da dise vodeni sisar Justine, na pluca. :D

Recimo, meni nije jasno koja je vrsta zivotinje ambulocetus ? Pokicetus je kopnena, sta je ambulocetus ? Vodena zivotinja ili  kopna, u smislu disanja i disajnih organa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Pa, kako ce da dise vodeni sisar Justine, na pluca. :D

Recimo, meni nije jasno koja je vrsta zivotinje ambulocetus ? Pokicetus je kopnena, sta je ambulocetus ? Vodena zivotinja ili  kopna, u smislu disanja i disajnih organa.

Suvi genije.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Heraklit рече

Pa šta napadate to jedinka,a kako se vrši taj čuveni selektivni pritisak na populaciju ako ne kroz gomilu jedinku koje onda postanu većinske i izdvoje se iz vrste?Populacije je skup jedinki bilo koje vrste.I evoluiraju jedinke a kroz jedinke čitava populacija.Smešni ste ko bioskop.

Hajde ne loži ljude... ne verujem da ni ti nisi skapirao...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Heraklit рече

.ako je ovo prvo nema nade,mada kroz milione godina ko zna,možda dođe do krca u promaji i javi se mozak 0703_read

Ali prvo mora da se pojave neophodne mutacije.  :))  12:smeha::))12:smeha:

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Hajde ne loži ljude... ne verujem da ni ti nisi skapirao...

Sigurno nije!

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече
пре 7 минута, Bokisd рече

Pa, kako ce da dise vodeni sisar Justine, na pluca. :D

Recimo, meni nije jasno koja je vrsta zivotinje ambulocetus ? Pokicetus je kopnena, sta je ambulocetus ? Vodena zivotinja ili  kopna, u smislu disanja i disajnih organa.

Suvi genije.

Moja greska. :lupaglavu: ( blam )

 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Avocado рече

Smatram da je pakicetus evoluirao u ambulocetusa... jel ima nešto sporno u vezi sa tim?

Па ко ти брани, наравно да немам ништа против тј. да није спорно, свако има право да сматра шта год хоће, па и да верује у глупост таквог настанка китова као ти. Али не дам да продајеш маглу онима који су православни хришћани јер на овом плану је незнање прилично из објективних разлога, а људи су махом индоктринирани( тј. лагани) само једном страном и зато су многи збуњени. Да је ово форум иза кога стоји друштво Атеиста Србије нпр. ја се не бих мешао, нека пишу тамо шта год хоће, овако је друга ствар.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Heraklit рече

Sti prirodno glup il je pretplata u pitanju?Pretplatu mož da otkažeš ...ako je ovo prvo nema nade,mada kroz milione godina ko zna,možda dođe do krca u promaji i javi se mozak 0703_read

Е да... Кад помену мозак, стварно треба скроз искључити исти и поверовати да је настао еволуцијом тј. слепим процесима мутација :)). Ја стварно не знам како неко ко има више од 7 и по година може да поверује у то. Говорим о мозгу свих могућих животиња, а да не говоримо тек о човечијем. Или можда некима још није довољно изеволуирао :)).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, о.Горан рече

Па ко ти брани, наравно да немам ништа против тј. да није спорно, свако има право да сматра шта год хоће, па и да верује у глупост таквог настанка китова као ти.

Ma pusti bre sad nastanak kitova... jel tebi nešto sporno u tome da pakicetus evoluira u ambulocetusa, i šta ti je sporno u vezi sa tim?

I ne sad nego zauvek pusti tu glupu priču kao da neko smatra da je pakicetus u jednom koraku evoluirao u plavog kita... niko to ne smatra i kad tako nešto pišeš samo ispadaš glup u društvu... i to bez obzira na to da li je TE tačna ili netačna...

 

пре 4 минута, о.Горан рече

Али не дам да продајеш маглу онима који су православни хришћани јер на овом плану је незнање прилично из објективних разлога, а људи су махом индоктринирани( тј. лагани) само једном страном и зато су многи збуњени.

Pa mnogo loše to radiš... zato što kad te neko uporno pita da objasniš šta je sporno u evoluciji pakicetus - ambulocetus, a ti uporno bežiš od odgovora na to, vraćajući relaciju na pakicetus - moderni kit... jasno je (ili bar ispada tako) da si ti taj koji pokušava da proda maglu...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Isusovo magare рече

Mene zanima hoćemo li za 2milijuna godina evoluirati pa opet promijeniti oblik recimo u nekog malog zelenog ili je evolucija završena??

the truth is out there:D

  • Свиђа ми се 1

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pominjao se ovih dana nastanak polova i seksualnog razmnožavanja, te je Tony izbacio danas klip ko poručen:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Bokisd рече

Pa, kako ce da dise vodeni sisar Justine, na pluca. 

Nije valjda da si skapirao, vidim dolje se nešto napisao..blam?

пре 3 часа, Bokisd рече

Recimo, meni nije jasno koja je vrsta zivotinje ambulocetus ? Pokicetus je kopnena, sta je ambulocetus ? Vodena zivotinja ili  kopna, u smislu disanja i disajnih organa.

E sad još da skapiraš da nauka ne dijeli životinje na kopnene, morske, vazdušne, podzemne itd...to su sve kolokvijalni izrazi u odnosu na to šta ta životinja može, a vrste se definišu prema drugim kriterijumima. 

S druge strane zašto ti je važno da pitaš ovako neko pitanje? Koja je svrha njegovog postavljanja?

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Heraklit рече

Napisao sam šta je prelazna forma koju bi prihvatio kao dokaz,piše plahata nazad stranica dve,i to nije neka moja definicija toga već evulicionistička a dokaz za to su lepljnje svinjskih zuba i pera od ptica na maloga dina u pokušaju da se faslifikovanjme pokaže prelazna forma.Dakle džaba se koprcate ko riba ba suvom,neće prodišete od evolucije nema ništa.0703_read

I opet ti je objašnjeno da su ti ti zahtjevi nerazumni i da nije moguće dostaviti to što tražiš jer DNK pa ni njegov djelić ne može da se ekstraktuje iz fosilnog zapisa. 

Pošteniji bi bio da si zahtjevao video snimak nekog tranzicijskog bića, kojeg možda neki vanzemaljac ostavio zakopanog u nekoj pećini tokom posjete planete zemlje prije 50 miliona godina. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...