Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 6 минута, Avocado рече

бла ................

Пукао си као звечка пријатељу. Од силних аперката, крошеа и директних удараца. Шта ћеш, еволуција је то хах, лажљиви отпадају јер су мање способни, капираш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, о.Горан рече

ти си и самонабеђени теолог,

Да, докторирао сам на Првом Папском Универзитету. Самоубедио се и убедио и зле католике да ми поклоне диплому, јер су они као Доња Памбуковица. 

пре 3 минута, о.Горан рече

сличне креатуре

Шта фали креатурама? Креатура је резултат акције Креатора. 

пре 4 минута, о.Горан рече

Тако да бедо људска, оправослави прво себе.

Није ти ово кршћански. Јер ја тебе нисам вређао него сам само констатовао да си атеиста. И то кроз кратку и убедљиву анализу. Ти се клањаш јеретицима као просветитељима и користиш њихов фундаменталистички (јеретички) приступ интерпретацији Писама као легитиман, а он је осуђен од Цркве. За мене су јеретици атеисти, туђи Богу и свему што је Свето, а за тебе су позитивци. 

пре 9 минута, о.Горан рече

ти си овде једна обична дворска луда

Ја сам и рекао да ћеш се поново декомпензовати. Бог ми је дао неке дарове, а међу њима је и егзорцизам. И сада си својим речима посведочио. 

Да ниси под утицајем нечистих сила које си примио и кроз суботарство, ти би смирено одговорио још на оно о 2 извора стварања. Ниси хтео да одговориш него си почео да бацаш пену. Јер Нечастиви неће да изађе из тебе па да седнеш поред пута уредан и нормалан. Ти ћеш изгубити веру, коју си већ изгубио ако си је икад и имао, када укапираш да Писмо износи различите бројке око једне те исте ствари. Ти си умислио да је Писмо Куран. Није. Како пак није, онда се захтева наша вера и спремност на ризик. Ти то немаш. Немаш веру као почетни корак у свему. 

Видиш да сам био у праву кад сам рекао да ћеш позеленети као Хулк од беса и жалити што ти нисам ближи?

Такође, реци Владици Иринеју Бачком како је бескичмењак пошто ће сада да објави једну моју књигу...;)  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Да ниси жена попа Горана? Језик упућује...

12:smeha: Нисам, то хах, ми се баш свиђа. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Avocado рече

poreklo koje konkretne informacije te interesuje?

Остављам ти слободу избора. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Кратос рече

Ali realno šta će ti oružije ako uz sebe imaš svemoćnog Boga?Nikakvog oružije nisu ni imali kad su vatali tutanj iz Egipta pa je Bog potamanio sve egipćane na čelu sa faraonom....mada nijedan istorijski izvor ne postoji o tome osim Biblije...a čudno je da egipćani ne pominju pogibiju svog faraona,deset zala,smrt svih prvenaca... jer su to bili događaji koje bi svakako zapisali...

Da, o tome smo i pricali Avocado i ja, .... kada i kako i zbog cega je Bog intervenisao u slucaju Jevreji vs nenzabozci,.... pa, kada je sa njima stvarno Bog, onda i pobedjuju visestruko jaceg protivnika, ( raznim nacinima )..... kako se kaze,..... operativno takticko - tehnickim vojnim menevrima,... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Само немој да му даш, грдно ћеш се покајати!:dedica:

Информације му нису потребне, видим да је елоквентан и начитан , чаак ни моје учешће на теми, него ми се нешто чини да се намерачио на вашу маленкост. ..:smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Similis simili gaudet. Сличнос се сличном радује. Лажови се радују лажи, али стављена је тачка. Ствар је сређена овако:

75b58f0bd0c58ba85e735db3eb5937cf.gif

 

или овако...

tenor.gif?itemid=7220120

 

Тако да, тутањ хијене, доста је било лажи. Игра је завршена.

Ове приче око наводних милиона година  су бајке сем за овога што диже стално два прста. Прелистајте мало праву литературу, видећете да та прича везе са мозгом нема. Доказа о далеко млађој Земљи него што ови причају бајке за лаку ноћ има колико хоћете, нпр. комете, па ерозија, количина хелијума у атмосфери, Џентријеви ореоли итд. итд. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Рапсоди рече

чини да се намерачио на вашу маленкост. ..:smeh1:

Напротив, обрнуто је, не чачкам је њега него он мене и упорно ми досађује и гњави ме неким небулозама. Нити се разуме у тематику нити имам шта да причам са њиме( док је на овом нивоу), човек је стварно промашио циљ. Комплетно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

GIF: David i Golijat

Ја и Авокадо на теми. Јасно је да сам ја пиле. :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, о.Горан рече

Напротив, обрнуто је, не чачкам је њега него он мене и упорно ми досађује и гњави ме неким небулозама. Нити се разуме у тематику нити имам шта да причам са њиме( док је на овом нивоу), човек је стварно промашио циљ. Комплетно. 

Опростите, само сам се нашалила, користећи  доброћудни еуфемизам. :)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, о.Горан рече

пошто Митрополита Амфилохија боли нокат леве ноге за његова лупетања

После Свете Марте и Петра, бисмо на вечери коју Митрополит части и на којој се понудио сам да објави мој докторат, иако често се ухватимо у кости...:sunce:

20264848_1577920528919075_17703054564256

Овде сам нешто објашњавао Владици око Петра... Не видим о. Горана, где је?:))) 

20108571_1577920525585742_55160359072054 

После смо наставили са сурадњом... Обавили смо неколико послова успешно. Није за јавност. Поготово не за Горанчета...

пре 51 минута, о.Горан рече

Међутим, он запео да ми дише за врат и то ти је. Досадан, досадан, да нема `де.

"Прођи се, шта хоћеш од нас, Исусе Назарећанине? Дошао си да нас погубиш? Знам те ко си, Светац Божији".:)) Нећете ми овде суботарство ширити!   

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...