Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 12 минута, елТорнеро рече

Нисам Богослов, зашто би се бавио историјом Цркве?

Чек, чек. :)

Ти ниси Богослов! 

пре 3 часа, елТорнеро рече

"Богослов си ако се чисто молиш, ако се чисто молиш тада си Богослов."

Добро. Разумем.

И каква је уопште ова тврдња "нисам Богослов, зашто би се бавио историјом Цркве?" будући да си рекао да:

пре 3 часа, елТорнеро рече

"Школовани теолози треба да се баве историјом Цркве."

Ако ниси Богослов, јеси ли "школовани теолог"?

И пази! Лаж ти је већи грех од свих ових других ствари против којих пишеш. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Vedran рече

Чек, чек. :)

Ти ниси Богослов! 

Добро. Разумем.

И каква је уопште ова тврдња "нисам Богослов, зашто би се бавио историјом Цркве?" будући да си рекао да:

Ако ниси Богослов, јеси ли "школовани теолог"?

И пази! Лаж ти је већи грех од свих ових других ствари против којих пишеш. 

Ведране, ја сам београдски дрводеља, који воли да чита Оце, одо да клечим, тада се највише осећам као човек. Опрости, одо.

Зар није исто теолог што и Богослов.?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, елТорнеро рече

Из администрације су ми се поједини смејали у очи, својевремено. Иди шетај, одо да клечим.

Мени ово све занимљивије постаје. Али мораћу да се суздржавам, па ћу само кратко.

Да ли ти избегаваш само чаврљање са жеМским чељадетом, или избегаваш и читање и гледање жеМског чељадета? 

Мада које год да је од ово двоје, нит си избегао чаврљање нити читање. Слабо ти то нешто полази за руком? :))

Можда зато и треба да клечиш. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, елТорнеро рече

Зар није исто теолог што и Богослов.?

Није, није исто, овако како си их представио.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Тања1 рече

Odo.

ebee1f4bf064c27c.jpg

 

Чоче! Колико ми је требало да скапирам да су ово јаја. :))

Ја мислио да су неке парти таблетице! 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Zoran Đurović рече

Седох у једном моменту на Василијевој, а поп ми каже, устани оче! Ја му кажем: Оћу, само после кад ме будеш дизао, не буни се!:))

:))

Па кад седаш мимо Паримеја! :))

1 hour ago, Zoran Đurović рече

би и прање нога...

Ел са стојећки? 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Тања1 рече

Hrana koja  posebno dobra za hipertenziju je beli luk sto takodje smanjuje kolicinu masti u krvi,

Поједох белог лука на живо, сроза ми притисак... Сада можда нећу моћи да идем до цркве...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Zoran Đurović рече

Поједох белог лука на живо, сроза ми притисак... Сада можда нећу моћи да идем до цркве...

Osiguran si protiv napadaja vampira :smeh1:

Nego avo kad ti skoci pritisak  isprobaj caj od svjezeg korijena djumbira. Cak i za jaci ukus ne treba puno nasjeckati. Ja sam isprobao kad me je oborila dengi groznica u bangladeshu. S cajem sam smanjivao nesnosnu glavobolju, a postdengi period je pravio dar mar u organizmi izmedju ostalog i varirao mi pritisak i puls nenormalno. Ugodnije je nego bijeli luk, dostupan je svuda po marketima sada. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Zoran Đurović рече

Поједох белог лука на живо, сроза ми притисак... Сада можда нећу моћи да идем до цркве...

Ako želiš podići tlak , predlažem pročitati pola Boksitovog posta..al pazi samo pola..:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ведране, ја сам београдски дрводеља, који воли да чита Оце, одо да клечим, тада се највише осећам као човек. Опрости, одо.
Зар није исто теолог што и Богослов.?

Држиш се монашког келејног правила о клечању до Великог петка? Од јуче нема по храмовима...
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, kopitar рече

Ako želiš podići tlak , predlažem pročitati pola Boksitovog posta..al pazi samo pola..:))

12:smeha::))12:smeha:

Убићу га као зеца! Амфилохија сам преживео, вала ћу и њега!

Ја не треба да созерцавам никаква страдања, активно учествујем у њима! Сада ће син да ме вози... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

12:smeha::))12:smeha:

Убићу га као зеца! Амфилохија сам преживео, вала ћу и њега!

Ја не треба да созерцавам никаква страдања, активно учествујем у њима! Сада ће син да ме вози...

Tu je i terapija zvana Kratos......:)))

Bice ti bolje, da se oporavis i ozdravis. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...