Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 24 минута, Avocado рече

Podseti me cela ova diskusija (višestruko) na jedan vic, pa da podelim...

Došao belac u Južnoafričku republiku u vreme aparthejda. Tek sleteo, čekirao se u hotel i dosadno mu, reši da pogleda neki film u bioskopu.

Dođe na blagajnu i zatraži jednu kartu za parter, a blagajnik ga pogleda začuđeno i kaže:

- Ti si ovde novi?!?

- Kako znaš?

- Pa mi belci smo na balkonu, a crnci su dole u parteru.

On šta će, kupi kartu za balkon, kad su takvi ovde običaji.

Na pola filma mu se pripiša i pita tipa do sebe gde je WC, a ovaj mu kaže:

- Ti si ovde novi?!?

- Kako znaš?

- Pa pišaj dole po ovima ako ti se piša.

On šta će, kad se to ovde tako radi, krene i on... kad odjednom neki crnac odozdo viče:

- Ej ti što pišaš, jel si ti si ovde novi?!?

- PA KAKO I TI ZNAŠ?

- PA ŠARAJ MALO!

Meni kod tog vica naprimer nista nije smesno, jer siri predrasudu da su belci neki genetski rasisti cak i u juznoj africi gde su poceli da ih tretiraju ko smece i cine strasne zlocine nad istima. 

Ali sam vec stekla utisak da si humor vrste Jon Stuart, Jon Oliveri i njima slicni. Ja ipak preferiram Billa Hicksa i Dauga Stanhope. Oni su mnogo manje biased.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 2 минута, Crna-Emilija рече

Slazem se glupo ti je da lazes kao naprimer ovde:


U samoj mojoj recenici se vidi da ja nikad nisam pricala o predjasnjim dokumentima vec o dokumentima koja nedostaju. :)
 

Aha, znači ti sad tvrdiš da je on meni verovao na reč o tome šta piše u dokumentima koje ni ja ni on do tada nismo ni pomenuli... pa ti si zabavnija nego što sam mislio... :D

Preostali "filler" nema potrebe ni da komentarišem...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Crna-Emilija рече

Ja ipak preferiram Billa Hicksa i Dauga Stanhope.

Ništa crno kao Eddie Murphy, Richard Pryor, Dave Chappelle?  :D

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Ništa crno kao Eddie Murphy, Richard Pryor, Dave Chappelle?  :D

Chapelle i Murphy su mi super, kao i Eddie Izzard. Volela sam i CK ali je previse poceo da smara sa nekim liberalnim poentima jer postoji samo mala kolicina propagadne komedije koju mogu da trpim. 

Evo sad je Chapelle na meti liberala. 
1. https://theestablishment.co/dave-chappelle-your-transphobic-misogynistic-rants-arent-funny-60fc9f8c7a41
2. https://www.buzzfeed.com/tiqmilan/dave-chappelles-anti-trans-jokes-reveal-how-fragile
3. http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/dave-chappelle-s-netflix-stand-up-comedy-specials-have-sparked-a-homophobia-debate-a7643931.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Crna-Emilija рече

Chapelle i Murphy su mi super, kao i Eddie Izzard. Volela sam i CK ali je previse poceo da smara sa nekim liberalnim poentima jer postoji samo mala kolicina propagadne komedije koju mogu da trpim. 

Evo sad je Chapelle na meti liberala. https://theestablishment.co/dave-chappelle-your-transphobic-misogynistic-rants-arent-funny-60fc9f8c7a41

Pa gde si bre Mlađo, nema te odavno... baš sam nekako mislio kako da u pitanju provučem i Izzarda, ali mi bilo nekako provaljeno da istovremeno pitam i za Chappella i za Izzarda... ali eto ti si dovoljno namazan da sam nabrojiš baš sve svoje omiljene komičare...

Ne ide ti bre ni trolovanje...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Avocado рече

Pa gde si bre Mlađo, nema te odavno... baš sam nekako mislio kako da u pitanju provučem i Izzarda, ali mi bilo nekako provaljeno da istovremeno pitam i za Chappella i za Izzarda... ali eto ti si dovoljno namazan da sam nabrojiš baš sve svoje omiljene komičare...

Ne ide ti bre ni trolovanje...

 

Ne znam ko je mladja ali ako voli sve ove komicare, daj mi njegov br da se cujemo mora da je zanimljiv decko sa dobrim ukusom. 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Crna-Emilija рече

Tajna je drzim do svoje privatnosti.

Наравно. То је ваше право. Него просто, уредништво по дифолту сваког новог корисника просто "провери", управо да би се избегло троловање, спамовање и сличне за виртуелне услове и не баш прихватљиве ствари и понашања. Када кажем "провери", под тим мислим на једну једину могућност коју имамо (сем ако наравно не оставите своје податке са све копираном личном картом :) ); и просто, привукло нам је пажњу чињеница да вам се ИП адреса стално мења. Нпр. регистровали сте се као житељка Лондона, а поруку на коју вам одговарам "шаљете" из Сингапура.  А и остале поруке које сте написали вечерас су бивале послате са много места диљем земаљског шара-од Едмонтона у Канади, преко Њу Џерзија, Париза, Мадрида и Стокхолма, па до неког града у Индији...

Зато и питах одакле сте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Наравно. То је ваше право. Него просто, уредништво по дифолту сваког новог корисника просто "провери", управо да би се избегло троловање, спамовање и сличне за виртуелне услове и не баш прихватљиве ствари и понашања. Када кажем "провери", под тим мислим на једну једину могућност коју имамо (сем ако наравно не оставите своје податке са све опираном личном картом :) ); и просто, привукло нам је пажњу чињеница да вам се ИП адреса стално мења. Нпр. регистровали сте се као житељка Лондона, а поруку на коју вам одговарам "шаљете" из Сингапура.  А и остале поруке које сте написали вечерас су бивале послате са много места диљем земаљског шара-од Едмонтома у Канади, преко Њу Џерзија, Париза, Мадрида и Стокхолма, па до неког града у Индији...

Зато и питах одакле сте.

Niti mi je cilj da trolujem niti da spamujem. Cilj mi je da sirim ideje o temama koje me zanimaju. Poslacu vam privatnu poruku. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Crna-Emilija рече

Vi niste procitali sva dokumenta o gradjanskom ratu u usa i ne znate sve cinjenice vec verujete avokadu na rec na osnovu dokumenta iz juzne karoline, delova govora predsednika konvederacije.

Jesam malo naporna i dosadna, ali od kada je jutjuba ja sve manje i manje verujem zvanicnim medijima, jer izuzetno lazu. Ja o gradjanskom ratu u americi ne znam nista, ali znam da zvanicna prica gde imamo pozitivca i negativca u vecini slucajeva nije istinita.

Ми смо прочитали о американском Грађанском рату сасвим довољно да смо упућени у то у шта причамо, али ми нисмо у могућности да преко мобилног тражимо документа која би Вам била довољна. Са друге стране, постављена документа су сасвим довољна разумној особи да види о чему се ради. Са друге стране, особи коју не занима истина већ потврда сопствених предрасуда није довољан ни камион документације и џаба се и трудити. Таквих особа је на оваквим темама о превише.

Скептицизам је здрав, али скептицизам у судару са непобитним чињеницама или историјским изворима првог реда је све само не здрав.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, RYLAH рече

Ми смо прочитали о американском Грађанском рату сасвим довољно да смо упућени у то у шта причамо, али ми нисмо у могућности да преко мобилног тражимо документа која би Вам била довољна. Са друге стране, постављена документа су сасвим довољна разумној особи да види о чему се ради. Са друге стране, особи коју не занима истина већ потврда сопствених предрасуда није довољан ни камион документације и џаба се и трудити. Таквих особа је на оваквим темама о превише.

Скептицизам је здрав, али скептицизам у судару са непобитним чињеницама или историјским изворима првог реда је све само не здрав.

пре 2 часа, Crna-Emilija рече


Pa nista cituckam ih polako verovatno ste u pravu za uzroke rata. Jedino nailazima na neke delove o Teksasu koji je imao nekih drugih problema pored robstva ali oni nisu izgleda bili deo konfederacije iako su ratovali sa njima na strani. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iz nekog razloga ne mogu dodati tekst pored citata, evo ovo je receno sa moje strane od pre sat vremena. Mislim da imas malo predrasuda po tome sta cu da zakljucim kada mi dostavite ono sto se trazi.

Inace novo ludilo, sklonili su coveka sa utakmice jer ima slicno ime kao robert e lee 
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedan zanimljiva situacija. Momak je poslao laznu prijavu o "govoru mrznje" da vidi koliko ce da provere njegove tvrdnje. Ne samo da nisu proverili, nego su istog momenta objavili pricu i tretirali je kao apsolutnu istinu. Smrt novinarstva u americi i dobar pokazitelj koliko ne treba da verujemo medijima uopste.
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...