Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 2 минута, Juanito рече

Венецуелу је уништио лудак који шаље плаћене убице на свој народ да упадају у масу и пуцају. Ако је вама то социјал-демократија и ако би Парадокслологија то потписала, ви сте онда заиста не неким екстремно јаким дрогама. 

Значи, све било красно и дивно и онда једног дана лудак послао плаћене убице и одједном се све распало...

Или се распадало постепено?

Зашто се распадало постепено?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Значи, све било красно и дивно и онда једног дана лудак послао плаћене убице и одједном се све распало...

Или се распадало постепено?

Зашто се распадало постепено?

Па због социјал-демократије, исто ко Шведска што ће да пропадне кроз неко време ако овако наставе... :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Grizzly Adams рече

Најцрње од свега је што људи из те интелектуалне лењости бране сопствено ропство. Бране оне који их потлачују и злостављају.

Слобода појединца је нешто о чему нема шта да се расправља. Свако бре има права да живи како жели док не угрожава друге. Шта ту који купус има да се расправља?

Све остало су споредни детаљи. Смер у коме треба као цивилизовани људи да идемо је потпуно јасан.

Најцрње од свега је што ти не видиш на нико, АМА БАШ НИКО на овој теми не брани те ствари. Него ви било какав аргумент против ваших једнорога схватате као напад јер вас нервира било ко ко не верује у једнороге. Има ли на овој теми било ко ко мисли да је венецуелански социјализам добра ствар? Ја не видех. Проблем је што је овај мали што мисли да све зна то сврстао у исти кош са скандинавским, па још оптужио жену да би подржала ту тиранију. Значи напада противника тако што му накачи неко тешко лудило, баш педерски. А као изиграва неког витеза. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Država obezbeđuje besplatno zdravstvo i školovanje za sve. Ima veoma malo nejednakosti u prihodima i niko ne može legalno da poseduje oružje. Radnici imaju svakakva prava i zaštićeni su od diskriminacije. Poslodavci su primorani da plaćaju veoma velikodušan program socijalne sigurnosti, sa penzijama sa 60 godina za muškarce i 55 za žene. Bonus u plati na kraju godine je propisan zakonom i iznosi 3-6 nedelja rada, moraju da plaćaju godišnje i odmore u trajanju od 3-6 nedelja, 14 praznika u toku godine i 32 nedelje trudničkog. Autsorsovanje poslova da se izbegne sve ovo je zabranjeno zakonom.

Rekao sam za ovo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И не знам који вам је више фактор са Аурором.

Нисам му адвокат, нити говорим "са функције", чисто примећујем - има овде читава екипа која се окомила на њега. Људи му се обраћају подругљиво, често са презиром, исмевањем итд. Ружно је бре. Човек опет трпи смирено, нисам видео да узвраћа и сл. Млађи је три дана од других посетилаца, а обраћају му се са "дечко", "мали" и сл.

Опет нека острашћеност.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Grizzly Adams рече

Како си то измерио?

Tako što sam primetio da strana koja iznosi tvrdnju o propadanju tih zemalja zbog levonjarstva, nema nikakve dokaze da tu tvrdnju potkrepi...  :)

 

Цитат

У односу на шта?

U odnosu na zemlje koje su po vama nelevonjarske ili manje levonjarske...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи социјал-демократских уверења (шта год ми мислили о њима) ових дана проливају крв у Венецуели у борби против тиранина. Срам вас било за овакво писање. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Juanito рече

Најцрње од свега је што ти не видиш на нико, АМА БАШ НИКО на овој теми не брани те ствари. Него ви било какав аргумент против ваших једнорога схватате као напад јер вас нервира било ко ко не верује у једнороге. Има ли на овој теми било ко ко мисли да је венецуелански социјализам добра ствар? Ја не видех. Проблем је што је овај мали што мисли да све зна то сврстао у исти кош са скандинавским, па још оптужио жену да би подржала ту тиранију. Значи напада противника тако што му накачи неко тешко лудило, баш педерски. А као изиграва неког витеза. 

Nice try! :)

"Мали" само указује да је принцип исти. А колико ће упропастити неко друштво зависи од више ствари. Скандинавски социјални програми су потпуно исте природе као Венецуелански, питање је само да ли ће се отети контроли и направити Венецуелу под снегом или ће их они држати под контролом као и до сада.

Социјализам је као канцер. Ако метастазира убије те. Ако га некако држиш под контролом, можеш да живиш са њим. Али у сваком случају није здрав.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Људи социјал-демократских уверења (шта год ми мислили о њима) ових дана проливају крв у Венецуели у борби против тиранина. Срам вас било за овакво писање. 

Подметање.

Нико овде није критикова ни вређао људе било каквих уверења који се боре против тиранина.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

И не знам који вам је више фактор са Аурором.

Нисам му адвокат,

Jesi.... nažalost... braniš ga i onda kada se ne slažeš sa njim i tako podržavaš njegovo ponašanje koje bolje da ne kvalifikujem...

To upravo radiš... uleteo je u raspravu sa ljudima koji su svesni da levonjarski propisi predstavljaju teret za ekonomiju ali da ekonomija i blagostanje svake države zavise i od mnooogooo drugih faktora... pri čemu ti imaš potpuno isto mišljenje o tome kao i ti ljudi... ali si rešio da se umešaš na način koji njemu ostavlja prostor da kaže - eto i čika Grizli se slaže sa mnom... iako se o ovom pitanju uopšte ne slažete...

Bukvalno to radiš... ulećeš napadajući njegove sagovornike sa pričom kako niko nikad nije rekao nešto što je Auror upravo izjavio na prethodnoj stranici... i onda smišljaš izgovore kao nije mislio "istog trenutka" iako naravno niko ni sa jedne ni sa druge strane nije pričao o propasti istog trenutka...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...