Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Ставио сам горе мапу где се лепо види да су Балканци и Турци лидери у Европи у личној хигијени. Коју је објавио енглески Independent. Значи не постоји никаква корелација између хигијене и уређености и богатства друштва. Него треба нечим хранити предрасуде, ма колко биле бесмислене...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

Ставио сам горе мапу где се лепо види да су Балканци и Турци лидери у Европи у личној хигијени. Коју је објавио енглески Independent. Значи не постоји никаква корелација између хигијене и уређености и богатства друштва. Него треба нечим хранити предрасуде, ма колко биле бесмислене...

S tim da postoji određena korelacija između bogatstva društva i pitanja da li baš svako selo ima uređenu kanalizaciju i/ili rešavanje septičkih jama... samo što ne ide u oba smera... nego je jedno (bogatstvo) uzrok drugog (sanitarnih uslova), a ne i obrnuto...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/12/2018 at 0:36, GeniusAtWork рече

hand-washing.jpg

Јесте ли знали да многи станови у Холандији, укључујући и оне у новим зградама, имају једну просторију са WC шољом, а другу са свим осталим санитарним трангулијама типа умиваоник, када итд. Да, добро сте прочитали, просторија у којој је WC шоља често уопште нема могућност прања руку.

И да, нешто ми говори бих да се ова мапа односи на велику нужду и да би мала нужда показала још грђе резултате...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Grizzly Adams рече

DTbhtLUUMAAKxjH.jpg

Које године ће Трампови идолопоклоници престати да правдају његове огавности тиме шта су радиле демократе? Тренутно је небитно шта овај на слици каже јер је он прошлост. Једино је битно шта ради дебели наранџасти мајмун, а он и каки по глави људима и бомбардује и игра корејски рулет с оним другим дебелим дегенериком и ради свашта нешто што је нормалном човеку незамисливо. Тако да оно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Juanito рече

Које године ће Трампови идолопоклоници престати да правдају његове огавности тиме шта су радиле демократе? Тренутно је небитно шта овај на слици каже јер је он прошлост. Једино је битно шта ради дебели наранџасти мајмун, а он и каки по глави људима и бомбардује и игра корејски рулет с оним другим дебелим дегенериком и ради свашта нешто што је нормалном човеку незамисливо. Тако да оно. 

Ок, ок... Не пуцајте, ми смо наши... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Očigledno, ovde se radi o kulturološkim razlikama koje se daju prevazići edukacijom (kada za to uopšte postoji potreba).

U predivnim savanama i pustinjama Afrike je skroz ok vršiti nuždu na otvorenom.

Obavljanje prirodne potrebe u prirodnom ambijentu od strane pripadnika društva koji i dalje žive u skladu sa prirodom.

Radi se o društvima u kojima prirodne potrebe nisu tabu kao u licemernom, uštogljenom, nehumanom, euro-neuro društvu.

Međutim, kada naša braća iz Afrike dođu u Evropu, onda je ipak neophodno sprovesti reformu u odgovarajućem smislu. Jer izmet u savani đubri zemlju i pomoću njega ubrzo nastane mirisno cveće ili kakvo drugo bilje dok izmet na hladnom betonu evropskih urbanih od prirode otuđenih sredina ne proizvodi isti efekat. Naprotiv.

Zato vodeća zemlja EU sprovodi odgovarajuće mere.

http://www.breitbart.com/london/2016/02/04/germany-develops-multicultural-toilets-to-stop-migrants-defecating-on-floor/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Tumaralo. рече

Međutim, kada naša braća iz Afrike dođu u Evropu, onda je ipak neophodno sprovesti reformu u odgovarajućem smislu. 

Кад браћа (и сестре, за њих сам се непсосредно уверио) дођу на запад, чистији су и лепше миришу десетинама пута од просечног западњака. Али ја то треба да објашњавам којекаквим малим људима који седе по нету и месецима кукају како не могу да покрену дупе да науче програмирање (иако им је бесплатно понуђено што нигде нема) и пренемажу се ко неке бабе, али су утриповали да су супериорнији од пола планете. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Juanito рече

Воли их јер су комунисти. Препознао своје. 

Kad si spomenuo ovo, palo mi je na pamet ono sto si govorio ranije i ja se slazem da u Skandinaviji ne postoji nikakvo frapantno bogatstvo  sto se vidi kad uporedimo per capita USA skandinavaca i onih u Skandinaviji, razlika je ogromna izuzev Norveske zbog nafte. Izasla je nova knjiga Nime Sanandaji, tacnije detaljnija knjiga njegove starije, i tekst njegovog brata o knjizi:

http://tino.us/2016/07/exciting-new-book-brother-debunking-utopia-exposing-myth-nordic-socialism/

nima3.png

Jedan zanimljiv citat iz njegove knjige koji mi je ostao u sjecanju, sad sam ga nasao i dobar odgovor za sve ljevicare:

"A Scandinavian economist once said to Milton Friedman: ‘In Scandinavia, we have no poverty.’ Milton Friedman replied: ‘That’s interesting, because in America, among Scandinavians, we have no poverty, either." 

Quoted by Kotkin (2009)

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Кад браћа (и сестре, за њих сам се непсосредно уверио) дођу на запад, чистији су и лепше миришу десетинама пута од просечног западњака. Али ја то треба да објашњавам којекаквим малим људима који седе по нету и месецима кукају како не могу да покрену дупе да науче програмирање (иако им је бесплатно понуђено што нигде нема) и пренемажу се ко неке бабе, али су утриповали да су супериорнији од пола планете. 

Pa već radim, ne isplati mi se rizik :) Vlada je saopštila da programeri početnici, koji uspešno završe čitav program, mogu da očekuju minimum 400 evra, a čim se pristane na to onda nijedan poslodavac neće ponuditi više. Nije baš primamljivo, plus znaš kako je ovde, svejedno ako nemaš diplomu uvek će te platiti duplo manje, zato talentovani nediplomci idu u Zemlje Meda i Mleka. Odlučio sam ipak ganjam ono za šta sam se školovao. Hvaljen Isus!

Vratimo se na predmet ove civilizovane diskusije. Nisi pazio tj. zaslepljen mržnjom i netolerancijom nisi ni pročitao članak. Miomiris naših brothas and sistas iz Afrike nije bio ni doveden u pitanje, već vršenje nužde na neuobičajnim mestima u evropskim gradovima od strane nekolicine pripadnika b&s. Zato je potrebno preduzeti mere edukacije kao npr- kako je to učinila i vodeća zemlja EU.

poop-in-shower-feat.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Tumaralo. рече

Vratimo se na predmet ove civilizovane diskusije. Nisi pazio tj. zaslepljen mržnjom i netolerancijom nisi ni pročitao članak. Miomiris naših brothas and sistas iz Afrike nije bio ni doveden u pitanje, već vršenje nužde na neuobičajnim mestima u evropskim gradovima od strane nekolicine pripadnika b&s. Zato je potrebno preduzeti mere edukacije kao npr- kako je to učinila i vodeća zemlja EU.

Pa nisi ga ni ti pročitao u svom posprdnom spominjanju afrikanaca koji žive u savani dok je članak primarno usmjeren na migrante sa bliskog istoka i sjeverne afrike, znači radi se o pretežno muslimanskim migrantima. Da njihove sanitarne navike su često gotovo suprotne onim evropskim, za nekog neupućenog glupandera može se činiti da su oni prljaviji nego "civilizovani evropljani" jer zaime svijeta ne znaju koristiti evropsku WC šolju. Naime migranti koji su kakili u tuš ili su čučali na šolji i izazvali opterećenje koje je polomilo dasku ili su izvršili nuždu mimo rupe, zaista nisu znali kako koristiti WC šolju jer možda je u životu nisu vidjeli. Došli su iz neke selendre u Iraku ili Alžiru gdje nema WC šolja nego uglavnom čučavci, eto neka su odrpanci rođeni su u nekom tamo pijesku i ne znaju šta je wc šolja, a ne pod svjetlima ajfelovog tornja ili brandeburške kapije...Elem u muslimanskom svijetu se toalet papir ne koristi, što ne znači da su evropljani civilizovaniji nego oni peru svoje dupe vodom zbog toga jer islamska vjera nažale da se osjetljivi dijelovi tijela imaju oprati prije obavljanja namaza. Oni iako ne koriste toalet papir, po tom pitanju su higijenski civilizovaniji od superiornih zapdnjaka i imaju sigurno čistije intimne dijelove tijela nego superiorni evropljani. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Justin Waters

Sve to znamo i upravo zbog toga i treba podržati napred navedene mere.

Nepravilno korišćenje WC šolje može dovesti do strahovitih povreda, znam priču jednog majstora koji je popravljao vodokotlić tako što je stajao na šolji pa se ona polomila a on se isekao na rasparčanu keramiku. Dakle, užas :O

Imamo dve opcije:

1. Ugraditi i čučavce u javne WC-e

2. Edukovati migrante kao što to već čine euro zemlje

Iz razloga ekonomičnosti bolje je usvojiti opciju broj 2.

Mada u Srbiji ne mora ništa da se preduzima jer kod nas ima, čini mi se, više čučavaca od ovih standardnih evropskih fašističkih WC šolja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...