Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Случајно су ископали ово баш у 2017? I don't think so...

 

Construction crew unearths giant concrete swastika

pRXVrPP.jpg

A ground keeper removes a covering sheet from a concrete swastika next to a sports ground in Hamburg-Billstedt, Germany, Nov. 21, 2017.

 

BERLIN -- Construction workers in Germany have unearthed a giant concrete swastika on a sports field in the northern city of Hamburg.

The German news agency dpa reported Tuesday workers were digging in the ground with an excavator to build changing rooms when they suddenly hit the 13-by-13 foot Nazi symbol.

Members of the sports club at the Hein-Kling stadium in the city's Billstedt district told dpa the swastika served as a foundation for a monument that was torn down decades ago.

City officials say they want the swastika, which was buried 1.3 feet below the ground, gone as quickly as possible. Because it's too heavy to be transported away, they are planning to destroy it with jackhammers.

Izvor

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Muramasa рече

Kakve veze ima sa temom?

Оно кад се највећи трол на форуму брине да све на теми буде уско везано за тему... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Muramasa рече

Kakve veze ima sa temom?

Знаш добро зашто :smeh1:

Каз Друмпф рејсис!

пре 18 минута, Juanito рече

Случајно су ископали ово баш у 2017? I don't think so...

Баш малоприје причам са цимером како Њемачкој, након рапсада преговора око коалиције, остаје мимо тога да на новим изборима оде потпуно удесно, па буде ЦДУ-АфД без Меркелове као најекстремнија варијанта.

А шта онда?

А онда... ви римув кебаб.

А кебаб се почне бранити:

Мор'о сам ово некако уклопити у пост :"D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Muramasa рече

Long live!

trump%20on%20war.jpg

Џабе, ниједан постер, слика, ворхамер варијација, ништа не може да парира његовом побједничком наступу уз Сабатон у позадини:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 12 часа, Juanito рече

Оно кад се највећи трол на форуму брине да све на теми буде уско везано за тему... :D

Ja kada trolujem, trudim se da bude što bliže temi. Tvoj post ima veze sa temom koliko i prosečan Bibićev.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Muramasa рече

Ja kada trolujem, trudim se da bude što bliže temi. Tvoj post ima veze sa temom koliko i prosečan Bibićev.

Немаш ти појма. О нацизму се пише на темама о Трампу, феминизму, #Традиционалној Западној Уметности и либертаријанизму. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Републиканци су успјели да у пореској реформи у којој смањују и режу порезе уведу нови порез. За то треба таленат:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Трамп поделио твит енглеске наци лујке, видео у коме се види како мали мигрант муслиман удара малог Холанђанина. 

Испоставило се да је и насилник... Холанђанин. Бели Холанђанин. И није муслиман.

А лујка је... no comment.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...