Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Ја не верујем да је овај човек иницијатор да УН промени правила и олабави Америци правну сагласности у кориштењу нуклеарног оружија и покретања рата, против неке земље ако добро схватих. Још човек ради овакве сцене:))

 

landscape-1495730847-shove.gif

gif-Donald-Trump-pope-hand-3863406.gif

dcd29f04612ddb30_GettyImages-687570926.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 23 минута, Mиљан Л. рече

Ја не верујем да је овај човек иницијатор да УН промени правила и олабави Америци правну сагласности у кориштењу нуклеарног оружија и покретања рата, против неке земље ако добро схватих. Још човек ради овакве сцене:))

 

landscape-1495730847-shove.gif

gif-Donald-Trump-pope-hand-3863406.gif

dcd29f04612ddb30_GettyImages-687570926.jpg

Ovaj drugi ti je fejk, da znas

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

FB_IMG_1507587628608.jpg.a83bd80d0e3944caf3db1e7bdb06169f.jpg

После немој да причаш да не правдаш геноцид на другим темама. Ово је оправдање геноцида 1/1.

Иначе је глупост, јер су их геноцидисали а не "цивилизовали". Заправо су гледали да их затру, јер поред тога што су их уништавали физички, дивљачки су уништавали и све њихове податке који су били врло темељни и ефикасно вођени, и све што би им заличило на "јеретичке књиге", тако да о њима данас знамо на основу фрагмената које цивилизатори нису уништили.

А глупост је и онај горе традиционални мим, јер су Ацтеци, поред несумњиво ужасних обреда људског жртвовања, имали напредни математички систем, економију, напредан систем вођења књига о свему и свачему, развијену пољопривреду и инжењерство (за њихове пирамиде се, као и египатске, и даље не зна како су изграђене, посебно јер нису имали точак), а календари су им били напредни скоро као код Маја (мајански су били напреднији).

У исто време док су они жртвовали пар десетина хиљада људи годишње (сем заробљеника, многи су на жртвовање ишли добровољно, јер се на то гледало као на почаст, и краљевске и племићке куће су давали жртве сваке године), ево ти листе цивилизатора и њихових канибалистичких ритуала у петнаестом веку, па израчунај ко је више људи побио: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conflicts_in_Europe#15th_century

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, RYLAH рече

А глупост је и онај горе традиционални мим, јер су Ацтеци, поред несумњиво ужасних обреда људског жртвовања, имали напредни математички систем, економију, напредан систем вођења књига о свему и свачему, развијену пољопривреду и инжењерство

Као и нацистичка Немачка. Да не помињемо напредак медицине захваљујући експериментима на људима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, -Владимир- рече

Као и нацистичка Немачка. Да не помињемо напредак медицине захваљујући експериментима на људима.

Као и Америка где су кастрирали неподобне, затварали своје грађане у логоре за време другог св. рата, а педесетих вршили експерименте на црнцима без њиховог знања (Клинтон се за ово последње јавно извинуо). Као и Белгија где су све до средине века држали црнце у зоолошким вртовима. Као и Русија, у којој је много владара до крајњих граница жртвовало сопствени народ, далеко после геноцида над Инкама и Мајама (Стањин, Иван Грозни, Петар Велики само су примери). 

Јел то значи да је оправдано побити све те народе да бисмо их "цивилизовали"?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, RYLAH рече

јер су Ацтеци, поред несумњиво ужасних обреда људског жртвовања, имали напредни математички систем, економију, напредан систем вођења књига о свему и свачему, развијену пољопривреду и инжењерство (за њихове пирамиде се, као и египатске, и даље не зна како су изграђене, посебно јер нису имали точак), а календари су им били напредни скоро као код Маја (мајански су били напреднији).

Nisu imali gotovo ništa...

Napredniji je bio drevni Rim 1500-2000 godina ranije, i to bar 5 puta.

1151139_orig.jpeg

1 hour ago, RYLAH рече

У исто време док су они жртвовали пар десетина хиљада људи годишње (сем заробљеника, многи су на жртвовање ишли добровољно, јер се на то гледало као на почаст, и краљевске и племићке куће су давали жртве сваке године), ево ти листе цивилизатора и њихових канибалистичких ритуала у петнаестом веку, па израчунај ко је више људи

Ratovi su tek posebna priča.

Procenjuje se da je tu redovno u sukobima između plemena umiralo po 30% ljudi (uglavnom muškaraca, naravno, pošto su privilegovani pol).

30% je cifra koja se nije sretala ni u zemljama koje su najteže stradale u Drugom svetskom ratu npr.

1 hour ago, RYLAH рече

Ово је оправдање геноцида 1/1.

Naravno da nije, koliko god biste želeli to.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Аурор рече

Ratovi su tek posebna priča.

Procenjuje se da je tu redovno u sukobima između plemena umiralo po 30% ljudi (uglavnom muškaraca, naravno, pošto su privilegovani pol).

30% je cifra koja se nije sretala ni u zemljama koje su najteže stradale u Drugom svetskom ratu npr.

Gde i ko je to procenio?

 

Цитат

Naravno da nije, koliko god biste želeli to.

Nego šta je? Kako bi ti opisao to što upravo radiš?

Kada bi neko hteo da opravda zločine nad Astecima, kako bi to mogao da uradi, a da ne piše upravo ove stvari koje ti sad pišeš?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Nisu imali gotovo ništa, a bili su brutalni.

Ево поново: Не лупај.

Ако хоћеш да причамо нормално, онда прочитај нешто о томе о чему би да расправљаш. Ако би да причаш о древним културама, прочитај макар три Википеидјине странице за почетак. Мимови и Јутјуб снимци нациста који мастурбирају на западну културу (мало з, граматика, јбг) нису довољни.

Ако би да се гађамо мимовима, клиповима или сличним глупостима, реци одмах. Не бих да губим време у мајмунском гађању изметом. 

пре 4 минута, Аурор рече

Naravno da nije, koliko god biste želeli to.

Убеђуј себе у то. Постављањем оног наци мима си само још једном потврдио оно што си у претходних стотинак расправа кренуо да говориш, па кад те неко опомене шта значи то што говориш, ти се повучеш.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...