Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 3 минута, Аурор рече

10th of October 732

Tačno 100 godina nakon smrti njihovog lažnog proroka, islamofašističke horde su stigle čak do Francuske.

Pazite gde je Poatje (Tours) levo, desno je ucrtano dokle su stigla turska osvajanja kasnije:

uJAEB.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Muramasa рече

Šeme sam apsolvirao i prerastao, ali za pravu vezu tek kad zapalim iz Srbije.

Da... drugim recima nit imas šeme nit imas devojku. :)

  • Хахаха 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Аурор рече

Ne mogu, nema posle ko da bude fašista.

Ja ti kazem... samo nas to deli od sveta  u kojem nema ni fasista ni nacista ni altrajtovaca ni trampovaca...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Muramasa рече

Ali zato ima politički korektnih latte libtarda i islamista.

Upravo tako, zato nam i ne treba distrakcija u vidu nacisitckih ideologija dok pokusavamo da izadjemo na kraj sa realnim problemima.

Vidis, altrajt i slicne ideologije ne nude NIKAKVO resenje... to je samo refabrikovan i updateovan nacizam koji samo vidi pogodnu politicku klimu da zazume mesto koje mu je oduzeto sredinom proslog veka. Taj ponovni uspon zavisi i racuna na to da ce da okupi velike grupe mladih ali povodjivih ljudi koji ce izgarati za nekakve ideale koji su im ubaceni u tintaru kroz  pristrasne klipove i isfabrikovane "statistike"

 

Jel znas da gotovo da ne postoji "statistika" koju ste ti mladja ili auror pobedonosno doneli na forum a da ta "Statistika" nije debunkovana u roku od odma od strane avocada ili rileta? E sad, to su vrlo osteljive statistike koje govore  o ljudksim zivotima i drustvenim okolnostima, koje ukazuju na neke vrlo smele tvrdnje  u pogledu inferiornosti drugih LJUDSKIH BICA... to znaci da bi svako normalan zastao posle takvih debunkovanja i razmislio da mozda ne gresi negde? Jer ipak, ne pricamo o krpmipru i sljivama nego o zivotima ljudi... ali malo morgen! Vas boli uvce... samo produzite dalje s kaziprstima duboko zabijenim i usi u neverending potrazi za novom laznom anketom koja "nedvosmisleno pokazuje" da zene, muslimani, liberali, umetnici, politicari, golubari, piloti, pekari, plesaci, vajari, balanseri, varoci, duvaci stakla, soferi, zoolozi, oftamolozi, vaspitaci, kompozitori, predsednici, seoski kmetovi, trapez artisti i kinolozi precizno rade na istrebljenju vaskolike, preuzvisene, superiorne zapadne kulture belog coveka... Tolko ste superiorni, da ne smete vise na ulicu da izadjete... moze da vam se desi kao auroru da za dlaku izbegnete sigurnu smrt setajuci se mestom muslimanskog zlocina dve nedelje ranije...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Аурор рече

:):):)

GREAT Christian victory over Islam!

On the 10th of October 732, Frankish Christian knights led by Charles Martel defeated islamic invaders in Poitiers, France!!
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Tours

Malo ispravniji opis bi bio da je franačka pešadija pobedila mavarske vitezove... (iako je reč "vitez" tj. "knight" malo sporna jer u to vreme svakako nije mogla imati isto značenje kao u poznom srednjem veku)... ali to onda ne bi zvučalo tako dobro, jel da? :) 

Takođe, verske konotacije bitke su prilično sporne... Franci nisu trepnuli dok je kalifat osvajao razjedinjene južne teritorije Vizigota i Baskijaca... nisu pomogli hrišćanskoj braći... čak i kad su im ovi prišli blizu, prihvatili su poziv Oda Velikog, vladara Vaskonije i Akvitanije tek kada je prihvatio da postane njihov vazal (prethodno su ga napadali pa je nesrećnik bio pritisnut sa obe strane)... posle bitke, one južne teritorije (svoju hrišćansku braću) nisu oslobodili, nego zauzeli... pri čemu su te teritorije od Franaka branili hrišćanski Vizigoti zajedno sa Mavrima... ;) 

Kao i obično u politici, samo su jedni "invaders" pobedili druge "invaders"... nego su nam ovi prvi "invaders" gotivniji od drugih...

 

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Аурор рече

Ja kad ne znam ništa o nečemu, ja to i ne spominjem uopšte.

... ili napišeš poruku za koju nije ni potrebno da znaš bilo šta o bilo čemu...  ;)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Kao i obično u politici, samo su jedni "invaders" pobedili druge "invaders"... nego su nam ovi prvi "invaders" gotivniji od drugih...

Bitno je da se islam nije ukorenio u Španiji i Francuskoj.

пре 5 минута, Avocado рече

... ili napišeš poruku za koju nije ni potrebno da znaš bilo šta o bilo čemu...  ;)

Ne interesuju me vizigotski i franački sukobi pre 1300 godina (lepo je što si i za to eksperat), okačio sam ono za godišnjicu bitke u kojoj je islamska invazija zaustavljena.

Mada da je bilo nekog da u tome vidi rasizam i ksenofobiju, možda bi bilo drugačije, nego nisu znali foru...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...