Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 18 минута, ronin рече

Испаљено је 59 ракета.  Од њих 59, тачно 23 ракете погађају сиријску базу. Уништено је око 9 авиона, има погинулих војника.

Спаси Боже, и помилуј."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па решио је вероватно да покупи политичке поене који су очигледно већ ту - подршка свих сподоба и зликоваца из естаблишмента.

Drain the swamp... my a**...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Juanito рече

потенцијалан почетак трећег светског рата

Ма ово је био промишљен политички потез. Руси су били унапред обавештени, сигурно склонили своје војнике и авионе ако их је било у близини, практично дали прећутно одобрење. Шта па могу друго...

Као што сам сто пута рекао - Трамп није луд ни глуп, ту многи греше у процени. Он одлично зна зашто је ово урадио и шта добија. Само што ми се политички поени добијени гажењем преко лешева гаде изнад свега.

Meanwhile:

hillary-clinton.jpg

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Grizzly Adams рече

Drain the swamp... my a**...

Пошаљеш га у мочвару да изађе на крај са зверовима у њој, он постане један од њих...

Него, имам неку идеју, можда успе овај пут ;)
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Paradoksologija рече

Neki su odavno provaljivali da je Tramp narcisoidni frik koga je lako izmanipulisati kritikama i/ili ulizivanjem...

 

пре 4 часа, Аурор рече

Mnogo su pametni ti neki...

Jedino što ništa nisu provalili:)

 

Оно што је била моја поента је да ви ово што се збило ни близу нисте "провалили", зато што је то једноставно било потпуно немогуће. Нисам ни ја, ни било ко други, из истог разлога. :) 

Он и (пре свега) алтрајт који је (онда) био иза њега су из перспективе те ваше идеологије/култа вазда били heretic scum  и одатле је све то ишло.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Paradoksologija рече

Neki su odavno provaljivali da je Tramp narcisoidni frik koga je lako izmanipulisati kritikama i/ili ulizivanjem...

То је веома погрешна процена. Како тада, тако и ових догађаја сада.

Није он будала коју су преварили да ово уради, он је ово урадио свесно зато што му се исплати из више разлога. На пример, само пар:

1. Добио је подршку естаблишмента, од Џона Мекејна до Хилари Клинтон.
2. Ућуткао је оптужбе за наводну сарадњу са Русијом.
3. Показао је зубе другим државама (које нису биле сигурне да ли да га узму "за озбиљно") да се не шали.

итд.

П.С.

Што се мени гади свеједно, да не буде забуне. Још је горе него да је наивна будала коју су "преварили мангупи".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Па решио је вероватно да покупи политичке поене који су очигледно већ ту - подршка свих сподоба и зликоваца из естаблишмента.

Drain the swamp... my a**...

On 7.11.2016. at 18:03, Avocado рече

 inače već neko vreme planiram da pitam: po čemu je on anti-establishment kandidat?

:0205_whistling:

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...