Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

1286650650_IMG_0674(2).thumb.JPG.6015f60ed0344f983368debf33a2f11a.JPG

 

1895307334_IMG_0516(2).thumb.JPG.ec96eab8e87a77e797256758d5f27d5f.JPG

 

35028421_IMG_0621(2).thumb.JPG.d055d3595dfdd4ca0d990024d5ae6d83.JPG

 

IMG_0686.thumb.JPG.e70ed47db2943de3357878901e6fb8bc.JPG

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Биљана, два рече

Слика може припадати роуз и природа

Напале су их биљне ваши. Треба их попрскати. Осушиће се пупољци. Мало мало па обиђем наше руже и пратим да ли су их ваши напале. Жао ми их да увену, а баш рађају цветове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Плаво Небо рече

Напале су их биљне ваши. Треба их попрскати. Осушиће се пупољци. Мало мало па обиђем наше руже и пратим да ли су их ваши напале. Жао ми их да увену, а баш рађају цветове.

Јесте. Видела сам да комшиница рукама скида ваши. Неки праве препарате од коприве. Не волим вештачке ствари.Ову ружу је посадила кћер у сред лета пре 5 година. И стално цвета.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Биљана, два рече

Јесте. Видела сам да комшиница рукама скида ваши. Неки праве препарате од коприве. Не волим вештачке ствари.Ову ружу је посадила кћер у сред лета пре 5 година. И стално цвета.

Да, баш је лепа. Као да се неко играо са темперама па помешао боје. Не знам, за такве ствари користим ипак вештачка средства. Коприву користим само за прехрану као ђубриво. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...