Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 часа, Натан рече

Само промискуитетни мушкарци цене физички изглед код девојака, док оне које су изнутра лепе, али не и споља, а уз то су и православке, нико не примећује. 

Možda ne znaš, pa ću ti reći: promiskuitet podrazumeva menjanje seksualnih partnera ili partnerki, tako da nema nikakve veze sa mojim komentarisanjem njenog fizičkog izgleda. Voleo bih da sam mogao lično da joj kažem ono što sam napisao, ali nemam mogućnosti. Verujem da poseduje i unutrašnje osobine vredne pažnje u pozitivnom smislu.

Poznaješ li neku od tih "pravoslavki", za koje tvrdiš da ih niko ne primećuje?

Nevezano za fizički izgled, ja sam bio u prilici da se lično uverim u pravoslavlje pojedinih i mogu ti reći da sam bio par puta čak i zaprepašćen. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Миле Бајшев @Миле Бајшев Miraaaaan rodjo. :D :D To je moj stav. Ja barem nisam subjektivan da ulepsavam stanje u drzavi, kad tonemo.

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Nikola Stojanovic рече

@Миле Бајшев @Миле Бајшев Miraaaaan rodjo. :D :D To je moj stav. Ja barem nisam subjektivan da ulepsavam stanje u drzavi, kad tonemo.

dobardecko

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, BOTINA рече

Zašto da ne? Kao što je "on jedva dočekao", moće se reći da si ti "jedva dočekao". Da sve svoje frustracije istreseš ovde. Bap kao i on. Imaš li prst? Imaš li čelo? Imaš li obraz? Pa sve to sjediniš?

Досовачка солидарност у одбрани тровања свега политиком ,очекивано од индивидуе без морала 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

15794626155517985697395507030431.jpg

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 17.1.2020. at 9:28, Nikola Stojanovic рече

@Миле Бајшев @Миле Бајшев Miraaaaan rodjo. :D :D To je moj stav. Ja barem nisam subjektivan da ulepsavam stanje u drzavi, kad tonemo.

Tako je rodjko, otvori im oci. ?,

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

83083772_843682709397200_3941519782783746048_n.jpg

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...