Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 минута, Milica Bajic рече

@Предраг М па где/шта је ово?

Манастир Тројеручица, место где љубав обитава. :D налази се иза Авале, на Трешњи, 30ак км од Београда. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Предраг М Баш је лепо, знам где је Трешња, цео крај је диван. Само нажалост нико није споменуо овакво благо ( каква је журка била, добро је да нисмо ....:) али 0405_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Milica Bajic рече

@Предраг М Баш је лепо, знам где је Трешња, цео крај је диван. Само нажалост нико није споменуо овакво благо ( каква је журка била, добро је да нисмо ....:) али 0405_feel

јесте, ја сам заљубљен у Трешњу и сваки слободан тренутак користим да одем тамо. Манастир Тројеручица је најмлађи манастир епархије Београдско-Карловачке, а вероватно и СПЦ. Ако се не варам постоји од 2012. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Планинска авантура, Манастир Вратна, Прерасти Вратне, Неготин, Рајачке пивнице. Следећа дестинација Каблар 

20190330_172130.jpg

20190330_171636.jpg

20190330_161808.jpg

20190330_121743.jpg

20190330_111414.jpg

20190330_101129.jpg

20190330_105546.jpg

20190330_104720.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ajde i ja da se pofalim, nakon napornog dana tuce se sa bratom Ckobu- om ladno oznoeno i mezi se u trafici, ili trafiki. Direktno iz Marinkove bare, jer tako smo u mogucnosti. Idemoooooo Niiiiiiiiis ! :D:D

IMG-cf66d47619c2e8a4d59835f2d2d428d3-V.jpg

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...