Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

f292c42c4e43a966e032b161fb9a3743.jpg

Послато са HUAWEI P7-L10 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Potom ću se vratiti, i sazidaću dom Davidov, koji je pao, i njegove razvaline popraviću, i podignuću ga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesen stize lagano... 18d0b0f60c21cbb0b136957ef87fd6fb.jpg

Послато са HUAWEI P7-L10 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Potom ću se vratiti, i sazidaću dom Davidov, koji je pao, i njegove razvaline popraviću, i podignuću ga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Vladan3 рече

Које је ово цвеће? Је л пркос?

Јесте. Први пут сам га ове године садила и презадовољна сам. Баш се убокорио. Пре тога сам најчешће бегоније, петоније... 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, AnaLaz рече

Јесте. Први пут сам га ове године садила и презадовољна сам. Баш се убокорио. Пре тога сам најчешће бегоније, петоније... 

Сада га ретко виђам а сећам се, када сам био клинац, да нас је једна бака стално јурила од ограде да јој лоптом не утабамо пркос :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan3 рече

Сада га ретко виђам а сећам се, када сам био клинац, да нас је једна бака стално јурила од ограде да јој лоптом не утабамо пркос :)

Леп је цвет. Још кад сам га куповала, нисам бирала садницу, рекох, нек буду боје које буду. И стварно, све могуће боје сам засадила. Баш се шарени. :)

20170904_134838~2.jpg

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...