Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 6/19/2017 at 7:31, Данче* рече

Кремпиту нисам пробала, али зато храна и домаћа дуњевача уз кафу у филџану, мерак. :smeh1:

Рај на земљи, одмориш душу и нерве. :D

18486304_1343222959102164_5071340379091515173_n.thumb.jpg.45a530d7ca80ceb5a4c559d4da9785b4.jpg

18486076_1203392453121599_951608079193639425_n.jpg.648ffa47500b5eeb8108428929e87413.jpg

 

Šta ti je merak 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

IMG_0259.thumb.JPG.120b9d56b316422fe4ee43029aa553e0.JPG

Невероватно, колико воље за животом, у овом наизглед нејаком и крхком телу. сво време, Ник је "шетао" с лева на десно, гурајући стопалом мобилни телефон!! Можда изгледа саблажњавајуће, изгледом; али Ник је најављен као један од највећих светских мотивационих говорника...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

IMG_20170709_194829.thumb.jpg.1cbb07a03aa9a903804beea50b8aab33.jpgIMG_20170709_201330.thumb.jpg.c7af6094e6545f7f287712f2e7c3e2f2.jpg

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Навратих поново у највећи српски град изван Србије па ево пар сличица: :)

Ово је Миленијум парк, сви туристи долазе да се сликају поред овог јајета. Иначе се скулптура зове "Cloud Gate":

IMG_4340.jpg


IMG_4350.jpg

 

За брадер @Аурор-а сам ризиковао живот на пешачком да направим једну специјално: ;)


IMG_4351.jpg

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Grizzly Adams рече

За брадер @Аурор-а сам ризиковао живот на пешачком да направим једну специјално:

:dobro:

 

пре 8 минута, Grizzly Adams рече


IMG_4351.jpg

Moćna :)

Našao sam jednu na (subredditu) /r/evilbuildings... Baš deluje kao da tu živi Betmenov zakleti neprijatelj.

mcNxJ7N.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

USA doesn't count :)))

Мислиш Трамп се не рачуна? Да је кула неког левичара, завршила би на меми поред неких античких скултпура уз обавезни хаштаг #дегенерација.  Ништа модерне зградурине, ништа разблудно и нетрадиционално понашање кад је он у питању... Занимљив је тај твој систем. Правила, естетика и морал важе за све осим за оне који су на власти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Juanito рече

Правила, естетика и морал важе за све осим за оне који су на власти.

Ma grebe mi se za vlast... Za ponašanje se slažemo.

пре 4 минута, Juanito рече

Да је кула неког левичара,

Are you kidding me? :)))

Mada se, doduše, nekada znalo šta je kula...

1200px-Pieter_Bruegel_the_Elder_-_The_To

Link to comment
Подели на овим сајтовима

647c5c34a169abb512d424e935697b97.jpg [emoji76]

Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju

Potom ću se vratiti, i sazidaću dom Davidov, koji je pao, i njegove razvaline popraviću, i podignuću ga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...