Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Срам те било стокеру, кришом сликаш женске... :)

Тешко ми да одаберем, имам баш лом добрих слика ових дана, ево један залазак:

IMG_3630.jpg

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Престао сам да их смањавам, жалите се ако су превелике. Овде сам намерно мало појачао боје да пренесем боље доживљај, јер је песак уживо заиста изразито нанџараст, посебно на Сунцу. Не испадне на слици како је уживо. Овде стојим на дини, а плажа је једно 2-30 метара испод:

IMG_3640.jpg

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9010a0503934915b3a48e51da5ed71a8.jpgЛипицанер

Sent from my WAS-LX1 using Pouke.org mobile app

У ДОБРУ СЕ НЕ ПОНОСИ А У ЗЛУ НЕ ПОНИЗИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Филип је прави француски кувар, са све оним "Ало-ало" нагласком, има феноменалан ресторан на који смо се навукли ових дана. Иначе је позната фаца у својој професији: http://www.philipperispoli.com/

Овде сређује неко прасенце: :)

IMG_3694.jpg

Десно француска и лево застава града Лиона:
IMG_3679.jpg

Храна боли глава... да не причам... :)
 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...