Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ево пар сличица из лепог града Монтреала!  :)

Прелеп град иначе, комбинација најбољих ствари са обе стране океана. Баш сам пријатно изненађен.

Била некад олимпијада код њих:

IMG_3082.jpg

Споменик верних поданика британском краљу... увлакачи... ;)

IMG_3088.jpg

Англиканска црква посвећена Христу Спаситељу:
IMG_3103.jpg

Notre-Dame Basilica:
IMG_3131.jpg

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

No Djani no party :D Nedavno uslikah, umalo nasred ulice se nisam poceo smijati naglas. A sad mi zao sto ne slikah skuter sa likovima iz serije Alo Alo naslikanim na sebi :|

 

WP_20170312_11_32_27_Pro.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Жичанин рече

Са протеста код "Милутина" тј. у градском центру у Краљеву...

IMG_1630.jpg

Док сам радио у Лађевцима, живео сам преко пута Милутина-

Untitled.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...