Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 часа, Grizzly Adams рече

Овај мост је из 1879-те... :unbelieveble:

IMG_2947.jpg

А Клинт Иствуд и Мерил Стрип се сакрили "у мосту" :))) Видим, скокн`о си до Вермонта

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Милан Ракић рече

А Клинт Иствуд и Мерил Стрип се сакрили "у мосту" :))) Видим, скокн`о си до Вермонта

Да, ово је најсмешнија држава у којој сам био... једно огромно село, људи као код нас сељаци по јужној Србији. Кад упоредиш са великим градовима као да си на другој планети. Пази пошта негде успут: :) -

IMG_2990.jpg

Највећи град у Вермонту има око 40,000 становника иначе... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...