Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Дунавски парк, Нови Сад.

 

10371204_705514369530544_752004953470330

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Био сам у неколико наврата у тој цркви , прелепа је.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Којој врсти припада ова змијичица?

 

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0

Ја рекох: "Сваки дан окушам смрт", а он ће на то: "Бог је рекао да те љуби. Зато буди спокојан."

Св. Исак Сирин

Link to comment
Подели на овим сајтовима

img20140808135607.jpg

 

Где нема пута, направимо га. Опелова животиња - Фронтера, 2.3 турбодизел (иде уз масну бандеру). :)  Задњи литар горива бих дао за овакве ствари.

Као у споту Николе Врањковића. :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се извињавам што смарам. Хоћу да поделим са вама неке фотографије које сам прикупљао, да видите лепоту ове Земље која је са друге стране долина плача, зар не?! Имам пуно слика док сам се бавио фотографијом, мислим то је било до скоро. Више не. Немам чиме (и немам времена). Апарат више није у животу (R. I. P. Canon) - имао је блиски сусрет треће врсте и пао је у вечни загрљај бетону. sHa_sarcasticlol  Телефон који сада користим је као тетрис. Имају исте опције. Па ни тако не могу да фотографишем. И коначно сам се смирио. Биће кад буде.

Тако да се надам да ми нећете узети за зло што сам досадан. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...