Jump to content

Koga lično poznajete od forumaša (utisci), a koga biste da upoznate?

Оцени ову тему


sasluzitelj

Препоручена порука

Знате онај осећај, када на пример упознате некога на форуму и створите неку представу о њему. Тако сам и ја створио своју представу о једном форумашу, тј није форумаш, него је аванзовао у модератора. Причао ми је на приватним порукама неке бајке, мазао ми је очи. Мислио сам да је добар човек. Али, једно велико али је ту.

Тог човека сам упознао данас.

Све што је писао на форуму и све што сам мислио о њему, пало је у воду.

Да не буде забуне, реч је о Милану Ракићу.

 

То није човек који се преставља на форуму, то је једна веома добра и чиста душа. Све што је писао и што сам мислио о њему, пало је у воду, јер је 1000 x бољи човек него што се представља овде. Те бајке које ми је причао, у ствари су биле стварност. 

Хвала ти Милане Ракићу што смо пили пиво :bleh: 

 

Е сада ви напишите о осталима које сте упознали на форуму :)

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е сада, колико ми на форуму имамо представе о неким људима, а директан контакт би био тотално другачији.

Невезано за овај мој уводни пост, ја сам се и мало шалио, јер сам знао какав је Милан Ракић и такав је и био, веома добар и реалан лик.

Исто сам упознао и Судију (који се неко време не појављује), који је исто веома, веома кул лик.

Али сигурно има неко ко нам иде на живац на форуму, али би се можда сконтали уживо.

Ипак форум не може реалну слику да прикаже о нама (неко нема дара за писање, неко је погрешно схваћен, неко из незнања лупи нешто па га другачије гледамо, неко хоће да се покаже...)

На пример Милан је мислио да сам наци скинхед по мојим постовима :) (Милане :bleh:  )

Каква ви искуства имате?

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На пример Милан је мислио да сам наци скинхед по мојим постовима

 

Нисам баш био толико застранио у "мишљењу"...

 

Како год, хвала на опсервацији.

 

Иначе, да се прикључим теми, до сада, сви форумаши које сам лично упознао (а није их мали број), у највећем су одговарали утиску који сам стекао о њима тијеком писања и дописивања на Форуму... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

verum est in beer

 

Само једна опаска...одакле  ти та погрешна слика о бата Раки са форума,када је и овде својим писањем и размишљањем изузетан лик...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

verum est in beer

 

Само једна опаска...одакле  ти та погрешна слика о бата Раки са форума,када је и овде својим писањем и размишљањем изузетан лик...

 

Шалио сам се брате, написао сам то у другом посту. Више је била интерна шала.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја још никога лично нисам упознао , али би волео и надам се да ће жеља да ми се оствари. :)

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poznajem dosta forumasa. Volim ih, imam tu nekoliko koji su mi bas drugari, prijatelji.

 

Verume est in beeru moramo da se upoznamo  8086.gif da vidimo kako je u beeru i beeru i beeeru  :pivo:  :D 

 

U sustini kako sam procenio forumase preko pisanja, tako sam ih i uzivo doziveo  :) 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poznajem dosta forumasa. Volim ih, imam tu nekoliko koji su mi bas drugari, prijatelji.

 

Verume est in beeru moramo da se upoznamo  8086.gif da vidimo kako je u beeru i beeru i beeeru  :pivo:  :D 

 

U sustini kako sam procenio forumase preko pisanja, tako sam ih i uzivo doziveo  :) 

 

 

I ja sam se nekoliko puta srela sa nekim forumasima ( ne sa ovog foruma, ovde nikoga i ne poznajem)

i kod mene je bilo tako da su uglavnom bili onakvi kako sam ih i na forumu dozivljavala, pri cemu

su oni bili prijatno iznenadjeni sa mnom, jer ja nastupam na forumima malo "nezgodno" :D

pa me se neki ljudi i plase :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa me se neki ljudi i plase

 

:0222_shocked:  

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:0222_shocked:  

 

Pa sad, ne plase  se da cu ih bijem :D

Ustvari sve zavisi na kojim sam se temama druzila s tim ljudima.

Ako je Politika bila, onda sam tu (na forumu) uvek beskompromisna :D

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Verume est in beeru moramo da se upoznamo  8086.gif da vidimo kako je u beeru i beeru i beeeru  :pivo:  :D 

 

Не везано за пиво, заиста би ми било драго да се упознамо.

А сада везано за пиво, то нема шта да видимо, него само да деламо :)

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa sad, ne plase  se da cu ih bijem :D

Ustvari sve zavisi na kojim sam se temama druzila s tim ljudima.

Ako je Politika bila, onda sam tu (na forumu) uvek beskompromisna :D

Немачка школа :)

  • Волим 1

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako je Politika bila, onda sam tu (na forumu) uvek beskompromisna
:0203_cool:  

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О, ја прилично спопадам људе да се упознамо - мени је тај контакт уживо неупоредив са овим на форуму. Не промени се много почетни утисак, али се по правилу употпуни и улепша. И много се радујем сваком упознавању. Шта да вам причам кад ми је Снежана сада једна од најбољих пријатељица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да допуним и Снежаниним утиском, данашњим, на неке моје темпераментне реакције. Рекла је: "Што те више познајем - то ми се више свиђаш, у почетку си ми се чинила превише фина." :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...