Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Да ли постоји могућност да се информација о томе коју тему тренутно читам не дели са свим осталим члановима форума? ОК ми је да администрација то види, али не сви. Хвала. :)

 

 

 

Možeš da podesiš profil pa da si nevidljiv kad si prisutan.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

дајте ми линк којим могу директ да проверавам да ли имам захтеве за пријатељство од неког члана, јер ако пропустим да видим нотификацију немогуће је доћи до те стране.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

гениијално, тек сад видим да су бела слова на бело-плавој позадини и да се стопе до непрепознавања :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Замолио бих да наслов теме https://www.pouke.org/forum/topic/22798-%D1%81%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%98%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BC%D0%BE-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5/ буде стављен под знаке навода,да не би изгледало као констатација.У питању је само теза Латинке Перовић.

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možda neko kratko objašnjenje za prve 3 komande.

BBCode Mode, Remove Format i Special BBCode. Možda čak i za My Media, replace, code, citat.

 

Meni nije problem, ja volim da se igram i istražujem, u krajnjem slučaju da nađem preko googla šta je šta.. ali mislim da ima dosta ljudi koji nisu vični ovim stvarima, a da bi im korišćenje ovih komandi dosta promenilo pogled na život (to jest pisanje) :)

 

Možda čak i neki slikovni manual.

 

Jeste veliki posao, ali eto.. za zajedničku stvar.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...