Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

@шпиља Поставите слободно ви тему...  ја лично имам доста случајева где су ме људи звали и лично захваљивали, али никад нисам формирао тему о томе.

Дакле, можете то покренути

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 @Иван Ц.  хвала пуно,покренућу тему...а Вама желим лично да се захвалим,узмем благослов и загрлим јако,ако Бог да биће прилика ускоро...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, шпиља рече

 @Иван Ц.  хвала пуно,покренућу тему...а Вама желим лично да се захвалим,узмем благослов и загрлим јако,ако Бог да биће прилика ускоро...

Због тога има смисла све ово што радим...

Хвала ти :pivo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Замолио бих администрацију да мој профил са сајта обрише, јер много је времена протекло од када нешто душекорисно написах и што празнословим преко сваке мере.

Свако добро од Господа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Богомислић рече

Замолио бих администрацију да мој профил са сајта обрише, јер много је времена протекло од када нешто душекорисно написах и што празнословим преко сваке мере.

Свако добро од Господа.

Нема брисања...сам се трудом и подвигом избори  са пороком празнословља, молитвом и постом одоли кушатељу који те вуче да празнословиш на форуму. Најлакше је обрисати...али губиш венце борбе :smeh1: нисам админ...а као да јесам :smeh1: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Богомислић рече

Замолио бих администрацију да мој профил са сајта обрише, јер много је времена протекло од када нешто душекорисно написах и што празнословим преко сваке мере.

Свако добро од Господа.

prvo tihuj pa onda raspali

novim besedama

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Богомислић рече

Замолио бих администрацију да мој профил са сајта обрише, јер много је времена протекло од када нешто душекорисно написах и што празнословим преко сваке мере.

Свако добро од Господа.

Posti, moli se, tihuj i traži od Boga mudrost da pišeš...pa se vrati sa inspiracijom. Što bi brisao, kad ćeš ponovo da otvoriš novi profil?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Поново бих замолио Админстрацију за брисање мог налога, јер је дупли трол налог.

Замолио бих и за брисање мог правог налога који је на одобравању.

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/30279-vegeta/

Направио сам грешку што сам се поново регистровао прошле године, након што је мој први налог обрисан и ту грешку нећу поновити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Богомислић рече

након што је мој први налог обрисан и ту грешку нећу поновити.

100% :smeh1:...navučen si.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...