Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 6 минута, cloudking рече

Ranije kad kliknem to dugme izadju mi sve teme od moje poslednje posete na kojima je neko nesto pisao u medjuvremenu ali sada izlazi svaki pojedinacni post za svaku od tih tema, sto je bas bas onfuzno. U sustini izadje mi 20-30 rezultata ali se realno radi o svega 2-3 teme u kojima ima po desetak postova.

 

Da da, ovo bre stalno tražim gde sam stao sa čitanjem u temi. Bzvz...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Чисто знања и равнања, исто тако сам рекао да не могу нити имам права да се мешам у одлуке других уредника. Тачније, и ако постоји проблем, он се решава интерно међу уредницима. На концу, шта хоћу рећи? То је да не желим просто да се мешам у одлуке уредника. Са твоје стране и становишта, тај статус који ти је избрисан је, како кажеш, обрисан "без икаквог разлога, нити је био увредљив, нити је кршио правило форума"-крај цитата.

Свим својим бићем ипак верујем у одлуку којег год уредника који је то обрисао (не знам ни шта си написао нити ме интересује), али је свакако било недолично за стандарде заједнице. ТАЧКА

A javno ste drugi covek, sve mi jasno, ne bih vas vise zadrzavao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Aleksandar Cvetkovic рече

A javno ste drugi covek, sve mi jasno, ne bih vas vise zadrzavao.

Путуј игумане

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Aleksandar Cvetkovic рече

A javno ste drugi covek, sve mi jasno, ne bih vas vise zadrzavao.

Čovek ti je lepo rekao da lično ne vidi problem u tome ali da on nije sva zajednica nekim drugima smeta i on neće da se meša jer je zajednica odlčila drugačije.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Jedno je bombastican naslov teme da se privuce vasa paznja, a mozda je drugu kad to stoji kao status.

Valjda smo ovo toliko puta prosli?

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Aleksandar Cvetkovic рече

A ti si drveni advokat?

Ne, naravno nego ti opet dajem još jednu šansu da sagledaš kao čovek istinu.

Milana poznavajući on je hrabriša i ima veru u nebesku silu i on bi možda i dozvolio taj status iako se se njim lično ne slaže te je u tom smislu vrlo jasan.

No sa druge strane jasno ti je rekao da veruje urednicima i da se to pitanje ima rešiti interno između tebe i urednika, urednik ili urednici su procenili da je status za zajednicu neprihvatljiv i to ti je Milan lepo sve obrazložio.

Zato u duhu dugotrpeljivosti i milosti sagledaj mirne glave kao zreo čovek problem na miran i pristojan način ne gubeći i tvoju veru za pravdu i onda ćeš pravdu i videti.

Ovo što si do sada video nije dobro te stoga nije strašno ni da se vratiš i pročitaš mirno sve ponovo niko ti to neće uzeti za zlo već naprotiv.

 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Predlog kad vam bude dosadno da vatite onu automatsku opciju za avatare ko nema sliku da mu se prikazuje prvo slovo nicka. Sto rece @Goku onomad na njegovom statusu (koji htedoh da citiram al ko bi ga sad izbunario)i ja sam vizuelni tip nikove i ne gledam pamtim ljude vise po avataru ovo me smara da citam stalno ove nove sto nemaju sliku :)

 

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

жеље, честитке и  поздраве упутите радио "џенерици" :D

мислим да сте брзо заборавили да је овај форум колико пре месец дана пукао и да смо га из мртвих једва повратили, такође смећете са ума како се финансирамо и да све ово кошта. Замолила бих све за мало разумевања, мало толеранције и мало улагања труда и са ваше стране као чланова.

хвала

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo sam dala predlog ne zahtev, najmanje ocekujem da ce ovde neko da ispunjava necije zelje. Tako da samo bez tenzije predlog nikad nikog nije ubio... A ako je admin tim zatvoren za predloge do daljnjeg iz tih tehnickih razloga to je sasvim ok samo napomenite to ovde da ne gubim vreme pisuci. 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
пре 3 минута, Џуманџи рече

 

Zato što postpisnici peticije zastupaju teoriju stvaranja, i gde to piše da bi se postavila tema u sekciji stvaranje mora da bude teološki tekst ili naučna teorija?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Поздрав,

Да ли знате зашто неће да се прикаже иконица ЖРУ у Bookmarks tabu, када је превучемо?
Стоји она default-на.

Хвала! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...