Jump to content

Избори у Србији 2023

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Препоручена порука

Ванредни парламентарни и локални избори у Србији биће одржани 17. децембра.

Проверу уписаних у бирачки списак можете извршити електронским путем на званичној интернет страници Министарства – хттпс://упит.бирацкисписак.гов.рс/

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Немогуће гласање на КиМ, Курти изнео неприхватљив услов - признање тзв. Косова

https://www.novosti.rs/c/vesti/izbori-2023/1305098/petkovic-uputio-dopis-rik-zbog-neprihvatljivih-kurtijevih-uslova-nemoguce-glasanje-kim

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Марко Петровић из Краљева, високи функционер и члан Извршног одбора Српске странке Заветници, објашњава разлоге напуштања ове странке:

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic Милане, ти си ревностан пратилац полтичке ситуације у Србији, и за власт си која "нема алтернативу" као ни ЕУ - питање: КОЈЕ институције на КиМ ће организовати и омогућити грађанима Србије - који хоће - да гласају на републичким изборима?

Ајде да кажемо да су локали избори у рукама "привремене покарајинске власти" (Куртије).

Где су скупштине општине, српских, макар оних на северу? Где су друге институције Србије?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ćiriličar

Држимо у нашим рукама оно што можемо и чувамо српске интересе на најбољи могући начин. Реци ти мени која би алтернатива била?

,,Курти ће да каже не, неће бити избора... Имаћемо чисту осуду Квинте у једној изјави и ту ће бити крај приче.''

https://www.youtube.com/live/GGoW5Vq5FJ8?si=R2QKqwAgMrxZeLBn&t=2779

Шта ћеш искреније од Председника о реалности и нашој позицији?

Ти би вероватно да будемо сада Палестинци, други би да будемо Израелци, читај Натовци, и то је чини ми се цела прича.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

WWW.POLITIKA.RS

Кандидаткиња са листе „Александар Вучић – Београд не сме да стане” Весна Видовић подсетила је како су...
Enaпре 3 сата
Da nije Vučića Prokop se nikad ne bi izgradio.
Одговори | Препоручујем 1
member-no-image.png
emaпре 3 сата
Vidovićeva poziva građane da prepoznaju značaj politike razvoja i da se aktivno uključe u proces odlučivanja o budućnosti grada.
 
:navijanje:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђиласова политика данас је да што пре уведемо санције Русији да бисмо сачували Косово. И тако се подмећу лажи без пардона. Вучић је већ пред прошле изборе упозорио на лажну десну опозицију. Данас када Курти забрањује српском руководству да улазе на Космет, дозвољава улазак Милошу Јовановићу. То је класично стварање ,,хамаса'' у српском крилу, као што су Израелци створили Хамас. Сутра би због тог Милоша Јовановића Србија постала такав непријатељ Западу, а сада га тај Запад гура да буде српски фактор. Тако је и са Обрадовићем из Двери, кога је Запад буквално угурао у скупштину на прошлим изборима, а човек је тобоже окорели њихов непријатељ.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поразно је видети људе са било које стране без страха Божијег.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Владимир Владимирович Цар1

Зашто се теби човек не може обратити на приватној поруци?

2023-11-23_215953.png.180e1e6da3ccf2fae42002ee1efb6798.png

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кажу да је један од Отаца рекао да је "доброме све добро"!

Ја сам иначе оштроуман човек, могло би се рећи и интелигентан, али схватио сам да сај јако, ужано ГЛУП човек. Баш тако, глуп, што би се рекло "до даске". Увек заборавим да не размишља свако као ја, у смислу ако ја неке ствари не бих радио, не значи да други не би. Стално падам на то, и то често кошта жестоко.

Какве то има везе са изборима? Па нема, али има с амојим погледом на њих. Стално се прича ботови, сендвичари и сл. Ја се мислим: ма дај, претерују. Знам да је политика прљава и да се манипулеш, али баш да неко по нету седи данима и "баца патке" - то ми је било невероватно.

И, једаред, читам неки чланак у Новостима, па мало одем на коментаре - кад не лези враже. ЧОВЕЧЕ - коментари као да седи неки робот и "жваће" исте фразе, само мало измењене. Питам се је ли ово могуће? Па зар Вучић да ово дозволи? Не даје дозволио него је ОРГАНИЗОВАО.

Ево савко нека поглед аово чисто лудило. Ово је СТРАШНО како се манипулише са народо. Ово је гор еод кумуњаре који су ипсирали мозак. Ево посдењи приер из Новости.

Наслов:

VUČIĆ PORUČIO GRAĐANIMA SRBIJE: Snaga je u našim ljudima (VIDEO)

 

WWW.NOVOSTI.RS

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je novu video poruku za stanovnike naše zemlje.

И онда има 72 коментаре. Вероварно је 99,9% од ботова, ја сам копирао првих неколицину и УПЛАШИО се кад сам видео шта се ту ради.

 

Коментари су ко препарани винил. Без смисла и садржаја; без аргумента?; без "коментара", без ИЧЕГА, само хвалоспјев Непогрешивом, Непоновљивом, Једином - просто страшно. Срећа што то људи не раде из идеолошких разлога, већ вероватно интереса. Да је идеолошки, то би већ било као нека секта. Ментални проблем. Овако за паре или неку позициј(иц)у ипак је здраво. Није морално али је здраво, није болесно.

 

Ко хоће нека чита:

Nikola

23.11.2023. 18:13

 

Predsednik Vucic vodi odgovornu politiku. Bori se za gradjane. Za njihovu buducnost.

Mića

23.11.2023. 18:14

 

Snaga koju gradjani daju predsedniku, vraća se gradjanima kroz snagu kojom predsednik zrači... srbija ne sme da stane

Danka

23.11.2023. 18:14

 

Управо тако - а грађани препознају снагу Српске напредне странке и тај спој води ка новим победама!!

Sasa

23.11.2023. 18:15

 

Gradjani Srbije su ti koji mogu da svojim odlukama vode Srbiju napred! Oni biraju u kakvoj državi žele da žive

Miki

23.11.2023. 18:15

 

Živeo predsednik i njeni gradjani, Srbija je zemlja budućnosti živi bili videli!

Aleksandra

23.11.2023. 18:15

 

Snaga je u narodu, a mi cemo 17og dokazati da zelimo bolju buducnost Srbije uz SNS i Vucica

Maja

23.11.2023. 18:15

 

Vučić uvek misli o svojim ljudima-svim gradjanima Srbije! #sns

Gaga

23.11.2023. 18:15

 

Snaga je u mudrim ljudima i rodoljubima koji iskreno se bore za bolje sutra Srbije!

Ana

23.11.2023. 18:16

 

Narod je uvek tu da podrži Vucica..

Dušica

23.11.2023. 18:16

 

Bravo predsedniče pored svih obaveza tu ste za svoje ljude

Sara

23.11.2023. 18:16

 

Građani vole svog predsednika. Na svakom skupu se vidi podrška koju dobija od gradjana

Milena

23.11.2023. 18:16

 

Vučić voli svoje gradjane i bori se za njihovo bolje sutra!

Lola

23.11.2023. 18:17

 

Dok je Vučić na vlasti lako je, pokretača dobrih promena ima ko da prati!

Ana

23.11.2023. 18:17

 

Gradjani su zadovoljni i osecaju se sigurno uz stabilnu politiku kakvu vodi Vucic..

Mićaga

23.11.2023. 18:17

 

Kome narod na izborima da svoje poverenje to svako mora da poštuje.

Ana

23.11.2023. 18:18

 

Vučić vodi Srbiju napred, a narod je tu da pruzi maksimalnu podršku..

Lidija

23.11.2023. 18:18

 

Podrška naroda ne izostaje tamo gde se prepozna iskrena želja da se zemlja vodi na pravi način!

Predrag

23.11.2023. 18:18

 

Naša vlast i naša omladina su naša budućnost, živela naša lijepa Srbija i njeni gradjani!

Loren

23.11.2023. 18:18

 

Ujedinjeni možemo mnogo. Ljudi koji vole Srbiju,uradice najbolje za nju.

Stefana

23.11.2023. 18:19

 

Vučiću je narod na prvom mestu, što je i dokazao!

Nikola

23.11.2023. 18:20

 

Sve sto se radii gradi jeste zarad snaznije buducnosti. Vucic se vodi jedino interesima gradjana.

Tija

23.11.2023. 18:21

 

Srbija ce pokazati 17.decembra da ne želi da stane.

Helena

23.11.2023. 18:22

 

Gradjani Srbije vole Vučića jer im je omogućio mir i stabilnost.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...