Jump to content

Позив Синода СПЦ на Свенародни молебан за светињу брака и породице, слогу и мир у нашем народу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, Somboled рече

E da.

VIdis ovaj video?
E ovako manipulisu vama.

Ovo je film. Komedija. Satira. Autoironicna komedija. Nije pravo. Nije realno. NIje stvaran svet.

A oni koji manipulisu vama znaju da im ciljna grupa nije narocito prosvecena  i da mozes bukvalno da im serviras insert  iz neke komedije  i da ih napalis da je to stvarno i onda se samo zavalis  i gledas polusvet kako se sablaznjava s necim sto nema veze sa zivotom i pritom to koristi za jos jace ucvrscianje svoje mrznje.

Bori se protiv svoje mrznje. Ona te cini lakim plenom za ovakve lazi i propagandu.

Uzdigni se iznad ovakvih stvari. Je rnajiskrenije ti kazem, mnogo je sramota da te neko zajebava sa ovakvim klipovima a da ti uopste i ne provalis.... mnogo.

Ja, tako neprosvećena, smatram da postoji gej agenda o kojoj pevaju u ovom videu.. Da ne postoji ne bi ceo eu parlament došao, uprkos zabrani države, da šeta i povorci... Itd itd...

Šta ćeš. Ima  nas takvih prostih ljudi... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сетих се једне НВО из Словачке. Организовали су 3-дневни, поподневни курс
за родитеље без деце - парови су долазили и имали тзв. радионице и предавања,
а "крешендо" је био продужени викенд на планини (Татре ваљда).

Та иста НВО се огребала за неки фонд и у исто време, на исто место,
одвела 20-так деце из сиротишта.

Те су у исто време, 3 дана, у истом хотелу били родитељи без деце и сирочићи.

Погађате - неколицина од те деце је била усвојена.

  • Свиђа ми се 1

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, sanja84 рече

Ja, tako neprosvećena, smatram da postoji gej agenda o kojoj pevaju u ovom videu.. Da ne postoji ne bi ceo eu parlament došao, uprkos zabrani države, da šeta i povorci... Itd itd...

Šta ćeš. Ima  nas takvih prostih ljudi... 

Ma mozes ti da smatras i da u radiju zive mali ljudi, to niko ne moze da ti zabrani.

NIje tacno da je drzava zabranila Prajd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Somboled рече

Ma mozes ti da smatras i da u radiju zive mali ljudi, to niko ne moze da ti zabrani.

NIje tacno da je drzava zabranila Prajd.

@obi-wanjel ovo ona kultura kruga dvojke? Ako se ne slažeš samnom ti si glup i nerazvijen. I onda sad neko, da ne bi ispao "glup", zbog kompleksa se povuče. Da, da... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, sanja84 рече

@obi-wanjel ovo ona kultura kruga dvojke? Ako se ne slažeš samnom ti si glup i nerazvijen. I onda sad neko, da ne bi ispao "glup", zbog kompleksa se povuče. Da, da... 

Bukvalno nista nekulturno nisam napisao u tom postu. Ni jednu jedinu stvar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Somboled рече



A oni koji manipulisu vama znaju da im ciljna grupa nije narocito prosvecena 

 

пре 19 минута, Somboled рече

Ma mozes ti da smatras i da u radiju zive mali ljudi, to niko ne moze da ti zabrani.

 

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moraš da shvatiš da na ovoj planeti ipak živi sedam-osam milijardi ljudi, a ne samo zlatna milijarda. To što ti propagiraš je samo jedan ugao gledanja, koju većina sveta ne registruje. To što ti propagiraš je kompleks belog čoveka .

SZO meni ne znači ništa, pogotovu posle fijaska sa koronom. Brisel meni ne znači ništa, zbog dvojnih standarda u mom oku gube kredibilitet...šta te još oduševljava, na šta se još pozivaš?

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sanja84 рече

Moraš da shvatiš da na ovoj planeti ipak živi sedam-osam milijardi ljudi, a ne samo zlatna milijarda. To što ti propagiraš je samo jedan ugao gledanja, koju većina sveta ne registruje. To što ti propagiraš je kompleks belog čoveka .

SZO meni ne znači ništa, pogotovu posle fijaska sa koronom. Brisel meni ne znači ništa, zbog dvojnih standarda u mom oku gube kredibilitet...šta te još oduševljava, na šta se još pozivaš?

Pozivam tebe da mi objasnis zasto pedofili, izbacivanje dece iz vrtica, golotinja, zakoni protiv porodilja... nisu atak na porodicu a parada jeste. To je sve sto sam pitao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Somboled рече

Pozivam tebe da mi objasnis zasto pedofili, izbacivanje dece iz vrtica, golotinja, zakoni protiv porodilja... nisu atak na porodicu a parada jeste. To je sve sto sam pitao.

ko kaže da nisu

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sanja84 рече

Ti mene ne možeš da ugroziš i uvrediš

Naravno da ne mogu. Ja nisam vernik i nemam takve interese u zivotu. Ja zelim da svi zive lepo i slozno i da niko nikoga ne ugrozava. Zato sam osetljiv na siledzije  i zlikovce koji bi da namecu svoje volje i religijske dogme ljudima koje to ne zanima pretvarajuci se da su vecina iako nisu nego se samo kriju iza takvog narativa. Tako da ne zameri...  molim te.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Somboled рече

Naravno da ne mogu. Ja nisam vernik i nemam takve interese u zivotu. Ja zelim da svi zive lepo i slozno i da niko nikoga ne ugrozava. Zato sam osetljiv na siledzije  i zlikovce koji bi da namecu svoje volje i religijske dogme ljudima koje to ne zanima pretvarajuci se da su vecina iako nisu nego se samo kriju iza takvog narativa. Tako da ne zameri...  molim te.

ja mislim da upravo to rade homoseksualci.Da li ćemo se sad razumeti?

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, sanja84 рече

ko kaže da nisu

Pa gde su vam litije za to? Gde su molebani? Gde su pretnje smrcu pozivanja na oruzije? Gde su skupovi, mitinzi...? Kamo ikone i ruske zastave ispred pinka? Gde su popovi ispred tuzilastva dok se sudi pedofilima koji siluju decu? (dobro, ovo poslednje nije dobar primer :D )

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Somboled рече

Pa gde su vam litije za to? Gde  us molebani? Gde su pretnje smrcu pozivanja na oruzije? Gde su skupovi, mitinzi...? Kamo ikone i ruske zastave ispred pinka? Gde su popovi ispred tuzilastva dok se sudi pedofilima koji siluju decu? (dobro, ovo poslednje nije dobar primer :D )

 

Biće. Ja mislim da su ove litije buđenje naroda. Parada ponosa je samo izgovor. Ljudi su izašli na ulice zato što im je dosta svega. Izašli su zbog preporoda Srbije i oslobođenja i od pinka i od droge i prostitucije i od kriminala i od svega toga lošeg koje se zapatilo u ovom narodu.Pa i u samim učesnicima litije, i u meni u krajnjoj meri.

  • Свиђа ми се 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...