Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 21 минута, Avocado рече

Još nešto iz edicije: "šta sve mali Perica može da zamisli uprkos realnosti"?

Nego, ti uopšte nisi ni primetio da čitaš i čak dalje deliš "novinski" članak u kojem se govori o nekom protestu, a da se ni jednom rečju ne navodi zbog čega ti ljudi protestvuju? 

Nije te sramota toga?

 

Мени су протести оправдани. Неоправдано је што мрзитељи српске заставе а тиме и Срба желе да их злоупотребе. Мислио сам да си довољно паметан да извучеш паралелу са описом стања у Русији пред бољшевичку револуцију. Знаш онај део "друштвене слабости и оправдано незадовољство народа"

Биће да си ти мали Перица. Еве ти је миљеница. Јел тебе срамота?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Mislim da ovde neko radi sa Đilasom isti zadatak za Vučića.

Једино то може да оправда оволику количину лудила.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Није то мало безвезе него је то ширење националне мржње. 

Kako pisanje političkih parola na betonskom stubu ofarbanom u boje zastave pravi nacionalnu mržnju? 

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Срби на друго питање кажу не.

Jok... ti kažeš ne... 

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

На треће исто не. Такође није био злочин против цивила. Убијени су неки ратни заробљеници. Око 300 (пронађено је око 400 повеза за руке и око 200 за очи а треба узети у обзир да су и неки Срби стрењани од муслимана пре јула 1995.) а све указује да су то учиниле неке западне службе. Остатак муслиманских војника је погинуо у пробоју и бежању.

Nisam zainteresovan za glupu i očigledno netačnu propagandu...

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Чекај, јел ти не браниш Маринику? 

Od čega i koga?

 

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Јел ниси преблаг према националној мржњи коју испољава Брајан шарањем тробојки?

Rekoh već da ne kapiram kako si iz toga izveo ispoljavanje nacionalne mržnje?

Ako na stubu ofarbanom u boje poljske zastave napišem nazive nekoliko afera poljskih političara na vlasti, to znači da mrzim poljski narod??? Kojom "logikom" stižeš do toga?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Avocado рече

Kako pisanje političkih parola na betonskom stubu ofarbanom u boje zastave pravi nacionalnu mržnju? 

 

Jok... ti kažeš ne... 

 

Nisam zainteresovan za glupu i očigledno netačnu propagandu...

 

Od čega i koga?

 

Rekoh već da ne kapiram kako si iz toga izveo ispoljavanje nacionalne mržnje?

Ako na stubu ofarbanom u boje poljske zastave napišem nazive nekoliko afera poljskih političara na vlasti, to znači da mrzim poljski narod??? Kojom "logikom" stižeš do toga?

И после причаш да ниси аутошовиниста. Јеси и још немаш храбрости да кажеш то отворено него све у обландама.

При том књигу коју ти препоручујем која је препуна извора одмах одбацујеш као пропаганду без да си је погледао. Прави хашки шегрт.

 

Ништа, владај Вучићу и успостави династију.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

Naravno da ti imaš nekakvo kvazi-opravdanje za stvari koje pišeš... to je potpuno prirodno... svaki zlikovac je imao u svom mozgu nekakvo "opravdanje" za zlo koje je počinio... ali kad pišeš primitivne i vulgarne stvari o drugima u bukvalno istoj rečenici u kojoj njih nazivaš primitivnom i vulgarnom gomilom, to ukazuje da sa tobom nešto ozbiljno nije u redu...  

Ali eto, dođosmo i na ovom sajtu u  SNSovo "zlatno doba" u kojem je sve to normalno i u redu....

Naravno da je normalno i u redu zaj...ti one koji nazivaju ljude sendvicarima, govore da se prodaju za salamu, kupuje ih Vucic za parizer itd... Takvi i njihovo "moiralisanje", lepo-nije lepo mogu da okace macku o rep. Takve treba vredjati na svakom koraku, pokazati im da nisu za bolje od kanlizacije  iz koje su izasli i da ih treba skupa sa čMarinikom tamo i poslati nakon izbora. 

Znas kako kaze narod, klin se klinom izbija ..-

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Мени су протести оправдани. Неоправдано је што мрзитељи српске заставе а тиме и Срба желе да их злоупотребе. Мислио сам да си довољно паметан да извучеш паралелу са описом стања у Русији пред бољшевичку револуцију. Знаш онај део "друштвене слабости и оправдано незадовољство народа"

Razumeo... zato mi je i smešno... i zato sam prokomentarisao to što sam prokomentarisao... navikao sam da dupeljupci režima fantaziraju o državnim udarima...

Nego nije te sramota što čitaš, pa još i prenosiš članak o protestu nekih ljudi koji ne sadrži informaciju o tome zbog čega ti ljudi protestvuju? To je Srbija koju želiš?

 

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Биће да си ти мали Перица. Еве ти је миљеница. Јел тебе срамота?

 

Nije mi miljenica... ne znam što bi mene bilo sramota što Marinika ne zna pravo...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Nego nije te sramota što čitaš, pa još i prenosiš članak o protestu nekih ljudi koji ne sadrži informaciju o tome zbog čega ti ljudi protestvuju? To je Srbija koju želiš?

Сви знамо о каквом је протесту реч. Није ме срамота, протест је у реду а новости су требале да наведу разлог протеста. И да кажу да они чије ти антсрпско деловање оправдаваш, минимализујеш, сводиш на ништа- злоупотребљавају протест.

Није те срамота што по други пут браниш Брајана? Знам да није, питам онако. Ђе ће тебе бити срамота тога. Оли гласт за Маринику промотерку идеје о ђеносајду?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

И после причаш да ниси аутошовиниста.

Naravno da nisam... i evo ponovo si bezuspešno pokušao da pokažeš da jesam... i opet se pokazalo da je za tebe autošovinista ne neko ko mrzi svoj narod, nego neko ko de me slaže sa tvojim stavovima o nekim pitanjima... kao što ti je u startu i dijagnostifikovano...

 

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Јеси и још немаш храбрости да кажеш то отворено него све у обландама.

Ti si stvarno u tom mozgiću zamislio da neko nema hrabrosti da nešto kaže na anonimnom forumu... ispadaš gluplji nego obično kad pokušavaš da nekako uglaviš svoje fantazije o drugima u realnost...

 

пре 4 минута, Вилер Текс рече

При том књигу коју ти препоручујем која је препуна ивора одмах одбацујеш као пропаганду без да си је погледао. Прави хашки шегрт.

Odbacujem glupu priču o tome da je u Srebrenici stradalo par stotina ljudi u borbama... iz potpuno istog razloga zbog kojeg se ne bih upustio u čitanje knjige o tome kako je mesec napravljen od zelenog sira...

 

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Ништа, владај Вучићу и успостави династију.

Rezime svakog tvog angažovanja na temu politike u Srbiji...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Ништа, владај Вучићу и успостави династију.

Јесте да није баш најбољи, ал је цар у поређењу са овим жутим издајницима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Avocado

Можеш ли пронаћи мало љубазности за мене да ми одговириш, да ли ћеш изаћи на ове следеће изборе?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Odbacujem glupu priču o tome da je u Srebrenici stradalo par stotina ljudi u borbama... iz potpuno istog razloga zbog kojeg se ne bih upustio u čitanje knjige o tome kako je mesec napravljen od zelenog sira...

Да си аутошовинста смо утврдили.

Читај мало боље.

Стрељано је неколико стотина војних заробљеника. Злочин је.

У борбама и пробоју је погинуло око 1800-900 људи према изборима које сам читао.

Муслимани навлаче бројку. Буди мало објективан па провери и српску страну приче. А да,  не можеш јер је установљено да си аутошовиниста по политичком опредељењу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, GeniusAtWork рече

Јесте да није баш најбољи, ал је цар у поређењу са овим жутим издајницима...

Да имам самоизбор између Маринике и Вучића гласао бих за Вучића и не би трепнуо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...