Jump to content

Америка осудила руско поступање са демонстрантима на протестима подршке Наваљном

Оцени ову тему


Bilbija

Препоручена порука

пре 1 сат, Ćiriličar рече

Кога боли међуножје у Русији шта каже Америка. То што каже Америка, и казује, Руси су слушали скоро један век од  лењиниста и стаљиниста...у Америци су троцкисти на власти. Те фекалије о деократији е могу продати никоме.

Mogu. Prodati onima koji vide ekonomski interes u toj prici. A to je EU, G7, Bliskoistocni proizvodjaci nafte itd. A sto je njima sasvim dovoljno .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ćiriličar рече

Кога боли међуножје у Русији шта каже Америка. То што каже Америка, и казује, Руси су слушали скоро један век од  лењиниста и стаљиниста...у Америци су троцкисти на власти. Те фекалије о деократији е могу продати никоме.

 

Ovo vam je deco rus-fetiš... zanimljiva ali i cesta seksualna devijacija u srba :D:D:D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, fsa рече

 

Нису само они, комплетан западни естаблишмент пршти од хипокризије. Само ли отворе уста, и лицемјерије пљушти.  

Аустралија је ту посебна свакако на свој начин, јер већ 30 година имају непрестан економски раст и данас су једна од најбогатијих земаља искључиво због извоза рудних богатстава у Кину, гдје им извоз у Кину отпада готово 50%, а нису у стању макар имати неутралну позицију по питању политичких односа него се непрестано слизују са америчком спољњом политиком према Кини.

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Који су то лицемери. Они некоме да држе предавања о поступању полиције према демонстрантима!? Они!? Видели смо "демократско поступање" њихове полиције, посебно према Афроамериканцима.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

*Није Николића, Лончара...Милан Лончар, убијен у Филаделфији:

 

WWW.POLITIKA.RS

Милан Лончар (25), младић српског порекла, убијен је у среду увече у Филаделфији (САД), док је шетао пса недалеко од своје куће. Када је младић са псом скренуо у Улици Џеферсон око...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Ćiriličar рече

Стриц од убијеног српског момка Николића, живи у САД 40 година - о стању у САД:

 

Хвала много на овом прилогу. Сјајан видео, из прве руке сведочење човјека који је тамо већ толико дуго и скроз је сталожен, без обзира да ли се неко слагао или не слагао са његовим мишљењем. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Justin Waters Живи тамо деценијама, држављаин, у годинама са искуством. Убили су му синовца. Има сам оружје, живи у Филаделфији неком, требало би бити, нормалном САД граду који није мали, а ни превелики - дакле Филаделфија је слика неке сржи САД-а, некадађњег средњег слоја.

Све вести и анализе које сам чиао и пратио је адмашио проницљиви,,,беше ли Личанин пореклом. Лик је легенда. Прост и јако проницљив човек са посебим даровима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...