Jump to content

Vakcinacija, tema oko koje nema pogovora. TAČKA. Ovih 7 činjenica to potvrđuje i svi treba da ih znamo


Препоручена порука

9 minutes ago, Дејан said:

Nema tog čipa kojeg mi necemo hakovati pa koristiti kao besplatnu verziju :)

ne radi se o hakovanju. nego o tematskom istraživanju. kad civilne naučne institucije objavljuju  domene svojih istraživanja,ostaje realan prostor za pretpostavke o domenu vojnih istraživanja na istu temu.

Mnogo je tehnoloških stvari iz vojnih sfera vremenom primenjeno na primer u industriji.Veoma se lako može svako uveriti u to:)

Realno je i razumeti zašto takve informacije nisu trenutno dostupne šiokim narodnim masama

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

STIL.KURIR.RS

Umiremo jer smo poslužili kao hrana za nečiji Ego. A nakon ove greške - nema povratka, jasan je dr Sladoljev

 

  • Волим 1

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.MODERNGHANA.COM

A petition to investigate Bill Gates for crimes against humanity and medical malpractice has gained ...

 

  • Волим 1

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vakcine su apsolutno neophodan lek, jer mnoge bolestine su izuzetno smrtonosne. Svako ko sebi i svojoj deci zeli dobro, vakcinisace se.

Ali, vakcinacija ne sme biti obavuzujuca ili prisilna, jer situacija da neko moze da ti ubrizga nesto u telo protiv tvoje volje je zastrasujuca.

Vakcinacija treba da je dobrovoljna stvar, stvar zdravog razuma, jer sebi i svojima zelis da su zivi i zdravi, sto je i onako normalno za vecinu ljudi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Иван ♪♫ рече

Vakcine su apsolutno neophodan lek, jer mnoge bolestine su izuzetno smrtonosne. Svako ko sebi i svojoj deci zeli dobro, vakcinisace se.

Ali, vakcinacija ne sme biti obavuzujuca ili prisilna, jer situacija da neko moze da ti ubrizga nesto u telo protiv tvoje volje je zastrasujuca.

Vakcinacija treba da je dobrovoljna stvar, stvar zdravog razuma, jer sebi i svojima zelis da su zivi i zdravi, sto je i onako normalno za vecinu ljudi.

Slažem se, ali šta da radimo ako veliki broj ljudi neće da se vakciniše jer je poverovao raznim stojkovićkama i ostalim miroljubima? 

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Иван ♪♫ рече

Vakcine su apsolutno neophodan lek, jer mnoge bolestine su izuzetno smrtonosne. Svako ko sebi i svojoj deci zeli dobro, vakcinisace se.

Ali, vakcinacija ne sme biti obavuzujuca ili prisilna, jer situacija da neko moze da ti ubrizga nesto u telo protiv tvoje volje je zastrasujuca.

Vakcinacija treba da je dobrovoljna stvar, stvar zdravog razuma, jer sebi i svojima zelis da su zivi i zdravi, sto je i onako normalno za vecinu ljudi.

Пази, уоште није проблем у овом ставу као философском. Ко нормалан ишта може да му приговори?

Али шта се дешава у пракси, у реалном животу, ако број вакцинисаних падне испод критичне масе? Да допустимо да се рашире болести за које апсолутно сигурно знамо да би биле истребљене да није нечије глупости?

И да ли мислиш да се у потпуно слободном друшвту - десној анархији, не би појавиле приватне групе, приватне армије, приватне полиције и слично, које би свакако у том случају вакцинисале принудно? Шта би сузбило најосновнији људски инстикт, онај за преживаљавањем? Зашто би већина људи ставили слободу испред тог инстикта у овој конкретној ситуацији?

На концу, да ли мислиш да би приватни судови, који имају историјски доказ да је дата болест сузбијена вакцином, прихватили да се, ради очивања слободе оних који неће да се вакцинишу, врате истребљене болести?

Само немој молим те да тврдиш број вакцинисаних никада не би постао пренизак јер смо на скорањем примеру морбила видели колико су људи рационални и колико схватају шта је добро за њихову децу... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.NOVOSTI.RS

Једна од првих особа на којој се тестира нова вакцина против корона вируса романописац и бивши дечији ТВ...

И онда ће она женска педерчина да условљава Ђоковића да ли ће да игра тенис и даље ако не прими вакцину против короне. Кад је тако храбра што је она не прими. Нису у стању ни да је направе како треба и стално причају о томе како вирус доста мутира. За који облик вируса је онда праве..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

24 minutes ago, Desiderius Erasmus said:

Slažem se, ali šta da radimo ako veliki broj ljudi neće da se vakciniše jer je poverovao raznim stojkovićkama i ostalim miroljubima? 

Ne znam. Neka ih sto se mene tice, Darvin ce ih najbolje nauciti pameti. Svakako treba naci neko drugo resenje osim prisilne injekcije. Cak je i hipoteticko udaljavanje/proterivanje iz zajednice bolje od prisilnog ubrizgavanja.

Drustvo se previse slabo angazovalo oko razoblicavanja antivakcera, i sad imamo problem. Nije nas bilo briga, nije bio nas problem, i sad je problem postao veliki problem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

26 minutes ago, Juanito said:

Пази, уоште није проблем у овом ставу као философском. Ко нормалан ишта може да му приговори?

Али шта се дешава у пракси, у реалном животу, ако број вакцинисаних падне испод критичне масе? Да допустимо да се рашире болести за које апсолутно сигурно знамо да би биле истребљене да није нечије глупости?

И да ли мислиш да се у потпуно слободном друшвту - десној анархији, не би појавиле приватне групе, приватне армије, приватне полиције и слично, које би свакако у том случају вакцинисале принудно? Шта би сузбило најосновнији људски инстикт, онај за преживаљавањем? Зашто би већина људи ставили слободу испред тог инстикта у овој конкретној ситуацији?

На концу, да ли мислиш да би приватни судови, који имају историјски доказ да је дата болест сузбијена вакцином, прихватили да се, ради очивања слободе оних који неће да се вакцинишу, врате истребљене болести?

Само немој молим те да тврдиш број вакцинисаних никада не би постао пренизак јер смо на скорањем примеру морбила видели колико су људи рационални и колико схватају шта је добро за њихову децу... 

Tvoje pitanje je u sustini: da li postoji slucaj u kome je opravdana apsolutna vlast? Odgovor je: NE. 

Svaka apsolutna vlast jeste i bice zloupotrebljena, i uvek se pokazala kao takva (istorijski dokazi). U ovom slucaju, ko bi ti obezbedio vakcine? Kakvog bi kvaliteta bile te vakcine? Sta ako hoces vakcine odredjenog proizvodjaca? Sta ako hoces da se vakcinises u inostranstvu? Sta ako si vec vakcinisan, a nemas pecat? Sta ako sutra nesto drugo bude obavezno za ubrizgavanje, sta god to bilo? Zasto da mi se narusava integritet u sopstvenog tela...

Dalje, zasto pretpostavljas da ne postoji drugo resenje osim prisilne vakcinacije? Zasto je u redu ubrizgati nesto u coveka, a nije u redu proterati ga van zajednice? Nasilnici (oni koji ugrozavaju druge) se udaljavaju iz drustva, ali posto su predatori, aktivno traze zrtvu, zatvaraju se. Antivakceri ne traze zrtve, ali posto su eto potencijalna pretnja, sto ih po istom principu ne bi udaljio iz drustva? Eto neka obdanista i skole na zapadu ne primaju decu koja nisu vakcinisana, to je postenije ako mene pitas.

Takodje, mislim da je nazivati desnu anarhiju slobodnim drustvom diskutabilno (i sam prvo kazes slobodno drustvo, a onda neka prisila).

Opet, da me neko ne shvati pogresno, ja jesam za vakcinaciju, ali ne prisilno.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Иван ♪♫ рече

Svakako treba naci neko drugo resenje osim prisilne injekcije. Cak je i hipoteticko udaljavanje/proterivanje iz zajednice bolje od prisilnog ubrizgavanja.

Један си од ретких присталица вакцинације са овако здравим ставовима.

Само, што се тиче решења као што је ''udaljavanje/proterivanje iz zajednice'', мислим да оно у највећој мери штити принцип личне слободе и физичког и психичког интегритета.

Али, то под претпоставком да вакцинаши имају власт и доносе одлуке.

У обрнутом случају, они иду у ограђени део државе, па нека се играју шприцевима до миле воље. :buba:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Desiderius Erasmus рече

Slažem se, ali šta da radimo ako veliki broj ljudi neće da se vakciniše jer je poverovao raznim stojkovićkama i ostalim miroljubima? 

а шта да радимо ми у случају да велики број људи хоће да се шприца јер је поверовао разним коновима и кисићкама и очигледно лажним статистикама? зар и ми морамо у резерват у том случају или ипак имамо нека права да одлучимо шта ћемо да примимо у своје тело. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 hours ago, Bokisha said:

a što to ne bi moglo da se razvije u kontrolni čip.aktivator određenih biohemijskih procesa.u nekom od tekstova se pominje terapeutska svrha,ne samo senzorna.ili aktivator određenih moždanih funkcija?

izašli smo bar delimično iz naučne fantastike?

Jok... i dalje si u naučnoj fantastici... jer je tvoje pitanje potpuno isto kao npr. a što 3d printer ne bi mogao da se razvije tako da bude replikator hrane kao u Star Treku... i odgovor je isti... zato što trenutni stepen razvoja tehnologije nije ni blizu tome... prosto, nemamo ni predstavu kako bismo to uradili...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...