Jump to content

Covid 19: Protesti u Americi

Оцени ову тему


bambika

Препоручена порука

пре 1 минут, draganzzz рече

Cekaj, koliko sam ukapirao ovo su protesti protiv kovida ili sta? ?

Protiv restrikcija i ogranicenja.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa upravu su onda ovi iz Arizone i Teksasa sto su nakupovali onoliko oruzje, sad kad pocnu da beze iz bolnica covid pozitivni ima da bude kao u walking dead! ?

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Quote

"Citizens are frankly tired of being treated like babies. As adults, we now know what needs to be done to stay safe."

Браво, ово је суштина! И тамо и код нас.:skidamkapu::skidamkapu::skidamkapu::skidamkapu::skidamkapu::skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, PredragVId said:

Шта њој фали? :1405_love:

(имам благослов)

Izgleda voli da hapsi i zatvara.

Mada, sto kazes - arrest me, please...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ми смо ти овде 1. у свету по броју протеста и демонстрација. Како ови бољи од нас? А да! Бију их по џепу. Пала најјача економска сила. Сад Кинези први. Да се, Гризли, селиш у Кину. Тамо ће брзо скочити акције. Кинези певали: Америка и Енглеска биће земља пролетерска. Молили Шиву, Шива дао!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, PredragVId said:

Ми смо ти овде 1. у свету по броју протеста и демонстрација. Како ови бољи од нас? А да! Бију их по џепу. Пала најјача економска сила. Сад Кинези први. Да се, Гризли, селиш у Кину. Тамо ће брзо скочити акције.

Udao sam se iz ljubavi, a ne za pare... :D

Tek kad ovo prodje videce se ko je kako prosao. Mislim da ce Kina biti u velikom problemu jer su svi ljuti na njihovu vlast zbog zataskavanja epidemije.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Grizzly Adams рече

vlast zbog zataskavanja epidemije.

ни ова наша ништа није боља

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...