Jump to content

Covid 19: Protesti u Americi

Оцени ову тему


bambika

Препоручена порука

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16 hours ago, mario beloti said:

Видим сада има бодљикава жица између Луксембурга и Немачке :) То је тек почетак.

Ovo je super! Ne da je samo dobar početak, nego će kraj biti još bolji, mnijem turbo boljši. 

Mis`m da treba ipak požuriti i popazariti svu bodljikavu žicu koja se nalazi na tržištu. Ne samo države da kupuju žičicu-slobodicu, već bi bilo neophobno da stejt kao takav subvencioniše male (i malo manje) privrednike, trgovce, pčelare, frizere i baba sere da i oni razdragano sudeluju u svopćoj radosti ograđivanja svega und svačega. Danas je to ograđivanje zemlje od zemlje, sutra će biti ograđivanje regiona od regiona... pa nastaviti sve dublje do obiteljsko-sobnog ograđivanja bod-žicom. 

Ako slučajno ostane koji metrić viška žice, neće se bači. Uvek ima sumLJivih manjina za ograđivanje, tako da je i tu problem rešen na zadovoljavajući način. (Kad pisah ovu rečenicu jednako mi je na umu bio nekakav čikica na `tranu zalizane crne kose sa smešnim brčićima.. ko bi to mogao biti?!).

Samo, kao što rekoh napred, treba požuriti s kupovinom i postavljanjem slobodatne & blagorodne žice, jer,...pa`i sad: Gledah pre pet dana emisiju, koja svakoga Sabata ide na Bloomberg televižn čanelu, a koja se vika "Očijukanje - Oči u oči sa vašim omiljenim Laminatom", u kojoj je gost bio jedan Sorošev tihogovornik. (Btw, svaki puta je različit gost iz tzv. belosvetskog "kruga dvojke" /pfuuujjj...!/). Pa veli on, taj satančić maleni, nevaljali, da će Sorule "akvizirati" u skorije vreme sve tvornice, a napose fabrike, žice-bod, te da će prestati s proizvodnjom i umesto toga veoma traženog produkta proizvoditi robote Barbike & Kenove, koji će primoravati slučajne prolaznike na spolni odnos, te im na taj način, nekako, štajaznam kako, utiskivati Žig Zveri na mesta za to propisana u veoma davna & drevna vremena. I pJederi će fasovati žig, također. I na to se mislelo. (Zaboravih da napomenem; emisija uvek ide Sabatom /nikad nedeljom/ a moguće je pogledati s početkom od 6 sati, 6 minuta i 6 sekundi, sabajle). Dakle, treba biti hitar!

Imam takođe i jedan predlog, koji će nadam se biti usvojen, da se analogno, "resemblijski" dakle, sa real-bodžicama naprave i nekakve internet žice sas bodlje. Shodno predloženom, trebalo bi pogledati iskustva slobodarskih zemalja kao što su, recimo, Kina, Kuba, Iran, Saudova Barbarija itd, i tako bliže. 

...

Ja se već radujem (& podcikujem) zlatnobodžičanom dobu, a već pomalo i pevušim freežičnu pesmu iz naših krajeva, koja veli: "Op žica, žica, žica, drma mi se kabanica...".

Nemoš dočekat, šta`š...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Предраг М 

Stavio i ja povise gore... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Grizzly Adams 

I meno otvara sliku, ali eno na vrhu strane sam stavio snimak.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, obi-wan рече

@Предраг М 

Stavio i ja povise gore... :smeh1:

нисам ни гледао, само сам улетео на тему да поставим. праштајте ?

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

WHYEVOLUTIONISTRUE.WORDPRESS.COM

Seriously, isn't there a way to get Trump out of the Presidency before he does more damage to our Republic? After saying he'd leave it up to the states and their governors to decide when to...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, Pinocchio's Half Brother said:
WHYEVOLUTIONISTRUE.WORDPRESS.COM

Seriously, isn't there a way to get Trump out of the Presidency before he does more damage to our Republic? After saying he'd leave it up to the states and their governors to decide when to...

 

Какав флеш... Аутор није баш члан Менсе изгледа... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

47 minutes ago, Grizzly Adams said:

Какав флеш... Аутор није баш члан Менсе изгледа... :smeh1:

Pa da, baš i nije. Čudan je on `nako, nekako. 

Generalno mi se mister "Konj" dopada kao naučnik, ali neki njegovi stavovi, izjave & pisanija su u najmanju ruku veri, veri strejndž. Nit za rep nit za glavu ga nemoš ufatit ponekad. Makar ja to ne mogu, tj. ne ide mi.

("Predilježen" sam na taj njegov blog sa koga mi ponekad dnevno stiže desetak-petnaestak mailova, jer mnogo piše... i pravo da ti rečem, svašta tu ima. Al` svašta!)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

18 minutes ago, Pinocchio's Half Brother said:

Pa da, baš i nije. Čudan je on `nako, nekako. 

Generalno mi se mister "Konj" dopada kao naučnik, ali neki njegovi stavovi, izjave & pisanija su u najmanju ruku veri, veri strejndž. Nit za rep nit za glavu ga nemoš ufatit ponekad. Makar ja to ne mogu, tj. ne ide mi.

("Predilježen" sam na taj njegov blog sa koga mi ponekad dnevno stiže desetak-petnaestak mailova, jer mnogo piše... i pravo da ti rečem, svašta tu ima. Al` svašta!)

Није ми познат, али симптоми су очигледни... :)

Stupid-Leftists-De-Niro-Stage-four-Trump

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...