Jump to content

Полиција туче младића приведеног током полицијског часа - видео

Оцени ову тему


Препоручена порука

21 minutes ago, slovoA said:

А можда није ни питао тог младића како се зове, већ вирус, да утврди да ли је корона.

У праву си.

Због непоштовања упутства службеног лица приликом идентификације, вирус је приведен у најближу полицијску станицу где му је одређен притвор. У току дана биће му одређен термин суђења преко скајпа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Вилер Текс рече

@Благовесник  Зашто се ја глупирам?Ви браните неодбрањиво. Могао је да га легитимише и утврди идентитет. Нема документа. Одлично. У станицу па ћемо утврдити идентитет.

Јооој, е, хајде, као бабе из комшилука сте, у све се разумете joooj Не питају га за његово име.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Благовесник рече

Јооој, е, хајде, као бабе сте из комшилука, у све се разумете joooj Не питају га за његово име.

Za čije god ime da ga pitaju, nemaju pravo da ga biju. Je l' to tako teško razumeti?

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Desiderius Erasmus рече

Za čije god ime da ga pitaju, nemaju pravo da ga biju. Je l' to tako teško razumeti?

Брат, Вилер Текс, мисли да ухваћени у преступу и осумњичени за теже кривично  дело,  није хтео да открије свој иднетите. 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Благовесник рече

Јооој, е, хајде, као бабе из комшилука сте, у све се разумете joooj Не питају га за његово име.

Ок. И да му је рекао : Како се зове (саучесник (а ми само предпостављамо) како права баба из комшилука ћу питати како је могуће да имеђу питања и шамара (интервал од пола секунде) човек било шта каже?

Сад се губимо у непотребним појединостима (60% садржаја форума иначе) али када сте почели да рашчивијамо .)

пс: не чујем дал је зовеш или зове и наставак реченице...могуће да заиста пита за некога...а можда и пита код кога си кренуо у полцијском часу а овај је кренуо ко зна где можда нема криминала!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Благовесник рече

Брат, Вилер Текс, мисли да ухваћени у преступу, али и осумњичени за нешто теже, 

није хтео да открије свој иднетите. 

Pa neka nije. Već ti je objašnjeno da ni tada ovaj nema pravo da ga bije.

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

 како је могуће да имеђу питања и шамара (интервал од пола секунде) човек било шта каже

Осумњичени клима главом и одбија сарадњу.

Такође, нико од вас не зна шта се све издешавало и пре привођења у службени ауто на саслушање. Међутим, евидентно је да нико од нас овде није сигуран о чему се овде ради, стога, оставимо надлежнима који имају и механизме и начине да утврде свачију кривицу и одговорност.  

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Desiderius Erasmus 

пре 4 минута, Благовесник рече

оставимо надлежнима који имају и механизме и начине да утврде свачију кривицу и одговорност

 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Благовесник рече

Осумњичени клима главом и одбија сарадњу.

Међутим, евидентно је да нико од нас овде није сигуран о чему се овде ради, стога, оставимо надлежнима који имају и механизме и начине да утврде свачију кривицу и одговорност.  

Оставимо надлежнима. Само ја и остали кажемо: не може се шамарати и малтретирати везан човек.

Имам и ја познанике и пријатеље полицајце али ми не пада на памет да говорим да нам је полцијија сјајна. Толико су имали рупа да то личи на сир.

Нажалост било је и оваквих ствари:

WWW.NOVOSTI.RS

Ђорђе Зарић главом платио пролазак кроз црвено светло на Новом Београду. Младић седео на сувозачевом месту...
WWW.NOVOSTI.RS

Изречена ослобађајућа пресуда Никици Ристићу, оптуженом за наношење тешких повреда на протесту 2008. Није могло...

Зато апсолутно треба реаговати на овакве пројаве иживљавања. Мада често буде појео вук магаре.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има неких који никада и не одрасту, па очи имају, а не виде и уши имају, а не чују... или тако некако. Како оно беше: Лупа бубањ, звечи звечка, буљи марва радознала ... игра мечка, итд.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čitam komentare i zaista ne shvatam da jedan od nas uporno odobrava prekoračenje granice ovlašćenja. Neka budem premeka srca i kao takva grozim se sile, ali ovdje su komentarisali pravnici, koji takođe smatraju da je došlo do zloupotrebe službene dužnosti...

 @Благовесник , pokušavam na sve načine da shvatim zbog čega odobravaš ono što si vidio, kao i svi mi. Možeš li da zamisliš člana svoje porodice na mjesto mladića koji vezan, i uz urlanje službenog lica dobija šamare?
Vjeruj mi da ja jesam... i bilo mi je loše.
Ne vjerujem da bar u jednom trenu gledajući ono nisi osjetio tugu ili nemoć. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Требала би САНУ или нека друга званична институција да проучи и проследи медијима и јавности до које године је у Србији неко дечко, младић или старац. Овај дечко има 45 година а био је случај да је нападнут старац на улици од 55-56 година, толико сад има Бред Пит, али нема везе! ?

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Благовесник рече

Па онда чујеш да га лепо пита за име, а он одбија да сарађује! Док нисам указао на то,  нико то није помињао и то ме је иритирало.  Сектор унутрашње контроле Д Е Т А Љ Н О  ће испитати поступање полицијског службеника. Но, још једном, полицајци често подвлаче, да ако дође до брзог признања, што се каже, на лицу места,  људи, пола посла је завршено! Треба и то  имати у виду. 

Pa nije valjda to razlog za šamare?

Jesi li pogledao video što je postavio Pedja?

Čovek objašnjava koji su isključivo razlozi opravdani za tabanje.

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...