Jump to content

Обраћање Епископа Митрофана и Епископа Кирила у вези са Ванредним црквеним сабором у Клирвотеру

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, Golub рече

да те није сколио корона вирус???  чујем да је исти напао Италију? 

 

:smeh1:  Корона напада респираторне органе, поготово плућа, не напада  мозак, ум и дух...:smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико је Буловић супротан Максимовој пароли да је Вартоломеј узео тежак крст на себе и да ће време показати да је Вартоломеј био у праву! 

ORTHODOX-EUROPE.ORG

Bishop Irenei responds to questions about the meeting of primates in Amman.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

:smeh1:  Корона напада респираторне органе, поготово плућа, не напада  мозак, ум и дух...:smeh1:

Респираторни органи су итекако повезани са мозгом! Организам преузима атмосферски кисеоник кроз плућа, па ако су плућа нападнута онда пати цели организам а нарочито мозак...  мозак први настрада, нажалост!  Стога често пацијенти почну да халуцинирају и да бунцају којекакве небулоза...  све ударајући главом у  :bu:

:2v2e0jr:

  • Хахаха 1

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Golub рече

Респираторни органи су итекако повезани са мозгом! Организам преузима атмосферски кисеоник кроз плућа, па ако су плућа нападнута онда пати цели организам а нарочито мозак...  мозак први настрада, нажалост!  Стога често пацијенти почну да халуцинирају и да бунцају којекакве небулоза...  све ударајући главом у  :bu:

:2v2e0jr:

Може да буде, а не мора да значи.  И да, од короне се  обавезно позелени и проскаче . :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Може да буде, а не мора да значи.  И да, од короне се  обавезно позелени и проскаче . :smeh1:

Жути Кинези постану зелени и проскачу. :)   

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Ти, Роћко, Боксит и други кажете да сам несмирен, ја исто кажем, а ви опет исту причу као да то негирам! То вам је нека мантра ради неупућених па сте као пронашли да сам несмирен? Тако изгледате неки духовни ауторитети... Не буди смешан, та тема је елаборирана, несмирен сам. 

Nisam ja to rekao nikad u nekoj poruci.

.. sto se tice autoritet,... tu ja pikiram da budem najduhovitiji na forumu :1321_womens:, ...  al' mi nesto slabo ide kolko vidim i nesto sam smoren ....:blush:  ..(:smeh1:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Golub рече

све имам у ,,скриншоту '' чак и како си ,,лајковао'' мој коментар у вези теме  ,,евентуалног'' раскола у Америци где сам тада подржавао твој бојазан око дешавања у Америци...

Запањен сам. Никада ми није пало на памет да сликам екран са порукама, а овде има више профила који то раде. Да је један, рекао бих да је особењак. Пошто их је више, верујем да им за нешто требају ти снимци, а не само за личну колекцију. Не може бити доказ, али може да буде нешто као прес-клипинг.

Ако сам у праву, то онда сигурно мора некоме да се покаже. Не верујем да је једном месечно. Можда једном недељно или чешће ако су снимци целокупног садржаја, а вероватно јесу јер би у супротном могло нешто битно да промакне. Овако, нека наручилац види шта га занима. Можда се то све штампа па носи на увид. Тако је лакше и прегледније. Да мени доносе, ја бих тражио на папиру. Доста папира с обзиром на то да неке теме имају баш много одговора.

Размишљам даље, под каквим бих ја условима правио за неког снимке екрана из дана у дан, можда годинама. Или за дебео хонорар или по радној обавези. Тако бих ја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, logdanov рече

Размишљам даље, под каквим бих ја условима правио за неког снимке екрана из дана у дан, можда годинама. Или за дебео хонорар или по радној обавези.

Све је јасно. 

Гледајте ово - нападоше Митрофана јер је отворио уста! 

SERBIANTIMES.INFO

Na snimku se vidi kako se sveštenik Jovan Marjanac nedolično ponaša u hramu i krade novac vernika, no uprkos tome on je...

 

Ово је пак била порука: Zanimljivo da je upravo sveštenik Jovan Marjanac odigrao značajnu ulogu u obračunu sa trojicom episkopa u Americi. Navodno, razlozi za njegovu kampanju u kojoj je vladike Longina, Maksima i Irineja optužio i kod vladike Mitrofana oklevetao da pokušavaju da otcepe Srpsku pravoslavnu crkvu u Americi leži u tome što je svojevremeno proteran iz crkve na Riveru, posle čega je pristupio raskolničkoj parohiji na Delaveru.

На овом сајту се протежирају амерички расколници, Григорије, Таса итд. Ту је објављено и "Дивчево" писмо против Синода. Едо није светац, али је јасно зашто се овај случај вади из нафталина. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

ja sam prvi poceo da skrinshotujem i da pravim arhivu .... i imam arhivu, poveliku,.... kome treba nek se javi, ce se dogovorimo za cenu po skrinshotu,.... :stadaradim:

Како је то све слатко, а уствари...

Што се не јаве и остали?

Можда можемо да направимо изложбу радова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, logdanov рече

Како је то све слатко, а уствари...

Што се не јаве и остали?

Можда можемо да направимо изложбу радова.

(da znas da sam i ovo skrinshot,...i ide u arhivu....:D)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

(da znas da sam i ovo skrinshot,...i ide u arhivu....:D)

Ма иди. Од кога још треба да зебем?

А тебе, ако се сете за дан безбедности, сете...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, logdanov рече

Запањен сам. Никада ми није пало на памет да сликам екран са порукама, а овде има више профила који то раде. Да је један, рекао бих да је особењак. Пошто их је више, верујем да им за нешто требају ти снимци, а не само за личну колекцију. Не може бити доказ, али може да буде нешто као прес-клипинг.

Ако сам у праву, то онда сигурно мора некоме да се покаже. Не верујем да је једном месечно. Можда једном недељно или чешће ако су снимци целокупног садржаја, а вероватно јесу јер би у супротном могло нешто битно да промакне. Овако, нека наручилац види шта га занима. Можда се то све штампа па носи на увид. Тако је лакше и прегледније. Да мени доносе, ја бих тражио на папиру. Доста папира с обзиром на то да неке теме имају баш много одговора.

Размишљам даље, под каквим бих ја условима правио за неког снимке екрана из дана у дан, можда годинама. Или за дебео хонорар или по радној обавези. Тако бих ја.

Што се тиче мојих ,,скриншотова'' ја их  не радим свакодневно, само кад удледам добре и корисне стари онда их запамтим и кад увидим да неко упорно греши, онда те небулозе запмтим, па их само показујем на увид ауторима тих истих небулоза, кад они, или због деменције или збох очигледне (зло)намерности  као забораве шта су некоћ писали ...   а то је све не би ли се како опоменули и дошли себи!?  

нпр. ова поп З(л)оћина небулоза:  ,,Зато су литије кост у грлу двојици декларисаних пријатеља, Милу и Амфилохију''  ће можда једног дана Авославу Римском бити од користи, јер кад се за ове речи поп Зоран буде покајао, свакако ће му тај скриншот бити од користи... 

а тек оне његове небулозе о оцу владике Теодосија и деди владике Максима... електронска хартија трпи свашта... :D

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...