Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 часа, Juanito рече

А да јесу били Јевреји, онда би било ОК третирати их ко Јевреје? Криво је обрезивање, а не Хитлер?

Ne. 

Mada mi se čini da nisi shvatio poentu. 

Ps. Taj kult koji je ameikancima - hrišćanima nametnuo obrezivanje je slavio Hitlerove rođendane, iako slavljenje istih pod maskom "bibličnosti" zabranjuje svojim članovima. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Предраг М рече

ови су опасност по друштво а и цивилизацију... 

Zapad je takvih prepun. Feminizam, onaj intersekcijalni im je isprao mozgove... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Просечан србенда рече

Ниси ти глуп па да не схватиш да сам мислио да на индректан начин то радиш а ниси ни толико утицајан па да те Сорош узме за сарадника...

Znam na šta si mislio... zato sam ti i rekao da ne baljezgaš... samo što je ona pahuljica pokušala da predstavi kao da ja iz čista mira govorim tako nešto ljudima samo zato što su izneli drugačije mišljenje...  što je očigledna laž... jel nešto tu sporno?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Плаво Небо рече

Ево, опет чист пример како тролујеш и покушаваш да забашуриш своје недело.

Jok, to je primer kako razotkrivam tvoje nedelo... bedan pokušaj da predstaviš kao da ja iz čista mira govorim takve stvari ljudima samo zato što su izneli drugačije mišljenje... glupo je lagati o tome šta neko piše na forumu na kojem postoji pisani trag.

Пре сат времена, Плаво Небо рече

Треба да ти аплаудирам на овом ''високоумљу''?

Jok... samo da naučiš nešto... a naravno da nije visokoumlje... ne bih ništa komplikovano ikad i pokušao da te naučim...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

FAKTOGRAF.HR

Videom koji su podijelili Ivan Pernar te Tribun.hr lažno se optužuje izbjeglice za zlostavljanje vlastite djece. Ona su se zapravo gušila suzavcem.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lolčina, ovi bukvalno ratuju.

Turska šalje biološko oružije na Evropu, Grčka šalje oružane snage da to spreči a onda turske oružane snage pucaju na grčke :ok:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Предраг М рече

а нас изнутра једу ови домаћи либерал-шајни-хепи-исламофили ... кад пукне све таман да отворимо сезону лова на мигранте и ове петоколонаше... и то без трунке гриже савести ... :kriminalac:sFun_bat ... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, Avocado рече

Jok, to je primer kako razotkrivam tvoje nedelo... bedan pokušaj da predstaviš kao da ja iz čista mira govorim takve stvari ljudima samo zato što su izneli drugačije mišljenje... glupo je lagati o tome šta neko piše na forumu na kojem postoji pisani trag.

 

Jok... samo da naučiš nešto... a naravno da nije visokoumlje... ne bih ništa komplikovano ikad i pokušao da te naučim...

 

Свако Добро ти Желим и извињавам се за оно зашта сам те увредио. Претерао сам у неким речима, а ти, настави да радиш како мислиш да ти савест налаже. Мене је моја Православна вера научила да ћемо сви једнога дана дати одговор за своје поступке па тако и чиним. И свим срцем ћу бранити поступак ових момака са почетка ове теме јер сматрам да ништа лоше нису урадили. Па тако ми Бог и помогао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Branka62 рече
FAKTOGRAF.HR

Videom koji su podijelili Ivan Pernar te Tribun.hr lažno se optužuje izbjeglice za zlostavljanje vlastite djece. Ona su se zapravo gušila suzavcem.

 

Као и испирање "бојних отрова" у Алепу водом !? Сузавац се "лечи" димом !? 

Немојте нас правити будалама!

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10.3.2020. at 17:36, Avocado рече

Bitno je da se spreči migrantsko nasilje.... a da li je migrant arapski ili srpski to nije važno...

Па српски мигранти, шта год ко мислио о њима, ипак не силују Швабице или друге европске жене, не нападају у групама људе, не убадају људе ножевима, не праве одвојене гетое, не блокирају саобраћај, ушли су већином углавном легално и по прописима ЕУ, не врше самоубилачке нападе, и тако даље и тако даље. Углавном, Срби су међу најбољим радницима у ЕУ и огромном већином су узорни грађани ЕУ. Да не буде неко мислио да ово пишем јер су ти Арапи муслимани, нема то везе са тим, и Турци су муслимани, али опет и они спадају углавном у узорне грађане ЕУ. Док су ови новопридошли Арапи у овим масовним поплавама миграната веома проблематични, свиђало се то неком или не, кршило то неке ,,политичко коректне"  табуе или не, ипак је то чињеница.

Тако да ипак не бих поредио то и стављао у исти кош.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Tumaralo. рече

Lolčina, ovi bukvalno ratuju.

Turska šalje biološko oružije na Evropu, Grčka šalje oružane snage da to spreči a onda turske oružane snage pucaju na grčke :ok:

Бојим се да ће избити рат између њих, а онда..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Православни Србин рече

Шта онда?

Онда ће да се умеша Русија, и Истанбул ће поново бити Цариград  или Константинопољ . :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prema klasično-liberalnoj političkoj teoriji ne postoje grupe ljudi već samo individue.

Tako da ne postoje "Arapi" , "Turci", "Srbi" te je besmisleno praviti poređenja među njima i u odnosu na neke vrednosti.

Osnovni element klasično-liberalne političke teorije jeste "apstraktna individua" iliti "individua bez individualnosti" (Kant).

Klasični liberal ide čak toliko daleko da uzima kao pretpostavku idealno razumnu i idealno moralno autonomnu individuu dok je društvo puki agregat takvih jedinki.

Sa aspekta svesti liberalizam jeste kratkovidost a sa aspekta etike, radi se o "moralnom AIDSu".

U onoj meri u kojoj je čovek klasični liberal u toj meri je kratkovidi sidaš.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Православни Србин рече

Шта онда?

Кажем ''бојим се'', јер, нико нормалан не жели рат. А то ''а онда''.. онда ће Турци схватити да нису ни требали да долазе у освајање Констатинопоља. Тешко њима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...