Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 30 минута, nesha973 рече

To pod jedan niko nije rekao. A pod dva, najveći, ako ne i svi oni za sada nije nametao šariju. 

Pa da si rekao ne bih ni pitao... a to je samo deo pitanja koje si preskočio skroz.

 

пре 30 минута, nesha973 рече

Dakle, ne spinuj

Šta sam spinovao?

 

пре 30 минута, nesha973 рече

i ne nazivaj paranojom ono što zaista jeste cilj ovog preseljenje miliona. A to je islamizacija.

Što ne bih paranoju nazivao paranojom?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Pa da si rekao ne bih ni pitao... a to je samo deo pitanja koje si preskočio skroz.

 

Домаћи муслимани немају никакве везе са овим освајачима на грчкој граници. Домаћи муслимани су и у литијама. Да их Бог сачува и спаси!

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Вилер Текс рече

@Avocado рече да воли Србију. Па Србија је наша заједничка кућа, каква је то љубав ако би опасне људе пустио у собе своје браће и сестара али не у своју?

Pošto se gubiš čak i u sopstvenim metaforama ili te drma senilnost, ako već porediš Srbiju sa kućom, a stanove sa sobama, moram da te podsetim da nikada nisam govorio da bi neko morao da pusti migrante u svoj stan (u sobe svoje braće i sestara)...

 

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Није страшно погрешити па рећи нисам у праву. Дешава се то људима. Није блам.

Cool... hajde sad lepo priznaj da si pogrešio u ovoj poruci... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Pošto se gubiš čak i u sopstvenim metaforama ili te drma senilnost, ako već porediš Srbiju sa kućom, a stanove sa sobama, moram da te podsetim da nikada nisam govorio da bi neko morao da pusti migrante u svoj stan (u sobe svoje braće i sestara)...

 

Cool... hajde sad lepo priznaj da si pogrešio u ovoj poruci... :)

Аха. Пошто волиш прецизност нек буде испред собе из које некада браћа и сестре морају изаћи а тамо их чекају џихадисти које ти овде упорно браниш.

Техничку гешку признајем. А ти своју суштинску?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Домаћи муслимани немају никакве везе са овим освајачима на грчкој граници. Домаћи муслимани су и у литијама. Да их Бог сачува и спаси!

Kako nemaju kad praktikuju islam, a nesha (kojeg sam to pitao) lajkuje ovo:

On 6.3.2020. at 11:22, Zayron рече

Ono kad Avocadu treba nacrtati kako  je islam "vjera" koja otvoreno propovijeda, ima u planu i realizuje svim sredstvima koja su mu na rasopologanju uništenje svih drugih vjera i nevjera

i povodom toga napiše

 

On 6.3.2020. at 20:30, nesha973 рече

Muhamedove sledbenike tome uči "knjiga", jednostavno ako ti i tebi slični mislite da "džihad" nije islam, da je islam "religija mira" , ne samo da sebe zavaravate, nego što je još opasnije i druge što milom, što silom, pokušavate da ubedite u to.

a i pre toga ovo:

On 2.3.2020. at 14:45, nesha973 рече

Upravo tako, uz jedan maleni dodatak, koji čini se mnogi zaboravljaju. Krivac za njihovu navodnu nesreću je upravo Islam. A oni, ne žele da se uzroka svoje "nesreće" odreknu, nego se uz pomoć libtarda na sve načine trude da zemlje u koje navodno zbog "boljeg života" dolaze pretvore upravo u zemlje iz kojih su navodno zbog loših uslova života pobegli.

kao i ovo:

 

On 3.3.2020. at 18:15, nesha973 рече

Naravno, jer akcija uvek izaziva reakciju. Sa druge strane, upravo ti nacisti su i te kako bili islamofili, jer ih je sa islamom, tom ideologijomm povezivala mržnja prema jevrejima. Uz to je i sam nacistički pogled na svet i te kako sličan islamskom. Arijevci kao sluge nadljudi (bogova) ali i herrenvolk u odnosu na sve ostale. I jednima i drugima su usta puna "mira" ali pod njihovim uslovima, i jedni i drugi traže lebbensraum - dar es islam, i jedni i drugi ne mogu bez osvajanja i eksploatacije porobljenih untermenschena - dhimija - raje. 

Uostalom, i nema razlike između 100 srba za jednog arijevca i "pobijte nevernike gde god da ih nađete", da ne govorim o tome da ne postoji razlika između Heil Hitler i allahu akbar.

i ovo:

On 5.3.2020. at 19:42, nesha973 рече

A odgovor je umesto rasta th ideologija trebalo da bude sledeći: (Možeš da dođeš, i to po zakonu, a ne bez dokumenata (pa su svi rođeni 1970, i svi su Ahmed) ali islam ostavi za sobom, svaki pokušaj traženja "ljudskih prava" na veroispovest i džamiju, na šerijat i mnogoženstvo,  biće kažnjavan momentalnim oduzimanjem svega što imaš, i proterivanjem tebe i porodice samo u gaćama."

 

Meni deluje da je sasvim logično pitati takvog čoveka da li treba proterati i ostale praktikante islama iz Srbije... šta ti tu nije jasno???

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Аха. Пошто волиш прецизност нек буде испред собе из које некада браћа и сестре морају изаћи а тамо их чекају џихадисти које ти овде упорно браниш.

Ne branim džihadiste.

Migranti džihadisti.

Ne postoji ništa nelogično u tome da bi nekog pustio u državu ali ne i u svoju kuću... kao i da bi nekog pustio u kuću u predsoblje ali ga ne bi pustio u svoju spavaću sobu.

Ideja da ako nekog ne bi pustio u svoju kuću ili sobu, onda taj ne bi smeo ni da uđe u državu je zaista retardirana. Naložio te onaj klip... primio si se... ispao si glup u društvu... sad je stvarno vreme da se maneš te teze...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Тако што ти немаш појма укратко.

Brilijantan odgovor... :aplauz:

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Рекох ти да немаш појма. Не вреди причати са тобом.

Поздрав.

No problem... javićeš se ti ponovo kad ponovo pomisliš da imaš nešto pametno da mi kažeš... pa ćeš opet posle par poruka da podviješ rep... i tako iznova i iznova... navikao sam već...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

No problem... javićeš se ti ponovo kad ponovo pomisliš da imaš nešto pametno da mi kažeš... pa ćeš opet posle par poruka da podviješ rep... i tako iznova i iznova... navikao sam već...

Немаш појма колико си ми помогао да на лак начин схватим неке ствари за које сам мислио да их знам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Ideja da ako nekog ne bi pustio u svoju kuću ili sobu, onda taj ne bi smeo ni da uđe u državu je zaista retardirana.

Da smo na sudu, i da smo u zemljama anglosaksonkog, a ne ovog evropskog pravnog poretka, sada bi neko popio i te kakav ukor od sudije zbog nazivanja sagovornika retardiranim.

Dakle, da pojasnim.

 

1. Niko ovde nije pominjao domaće muslimane, oni su naši sugrađani, i nešto se ne sećam da je iko od njih na ulici izvikivao "alahu akbar" ili klanjao. Možda mogu biti potencijalna peta kolona, ali i to je upitno, jer ne treba zaboraviti da su ipak nakon oslobađanja od Osmanlija ostali na ovoj zemlji. Uz to retko ko je od njih, tačnije njihovih predaka zaboravio svoje poreklo, a ono je srpsko, hrvatsko, bosansko, crnogorsko.

2. Islam, u bilo kom obliku, iz razloga jer se radi o političkoj idologiji zasnovanoj na supremaciji (klanjalac je pred sudom i državom koja kao osnovu ima šerijatski zakon, a isti je obavezan kako za sunite, tako i za šiite, građanin prvog reda, bez obzira na materijalni, politički status, dok su ostali, oni koji ne ispovedaju da je alah bog, a pedofil, secikesa, krvolok, njegov prorok, građani drugog reda, obavezni da ukoliko je u zemlji na snazi šarija, u svemu udovoljavaju vernicima islama.) nije kompatibilan ni sa jednim sistemom vrednosti, posebno ne sa evropskim.

Ujedno, na koji je način Srbija ostala bez Kosova? Upravo na isti način na koji ludaci iz globalističkog kabala žele da Evropu, a kasnije i ceo svet, pretvore u Dar Es Islam. Brojnošću.

Princip je prost i tako drag osvajačkim ideologijama. "Čije ovce, onoga i livada".  

Ali, i kada se sve to uzme u obzir, postavlja se pitanje, i to veoma važno. Zašto baš klanjaoci crnog kamena, a ne recimo KInezi, ili Hindusi, koji su takođe brojni i ne žive baš u zavidnim uslovima.

Zašto je kabalu globalističkih ideologa ludila, uopšte stalo isključivo do muslimana i njihovog naseljavanja u "bogate" države. Kinezi su bolji radnici, Hindusi takođe... a ni jedan od ova dva naroda ne želi da za razliku od islamskih "migranata" zemlje u koje dolazi da pretvori u zemlje iz kojih je zbog ovoga ili onoga pobegao.

Dakle, zašto su muslimani povlašćeni u ovom "usrećivanju"?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...