Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Tumaralo. Moram te malo....zar ih ne treba edukovati? Da malo osvežimo svi geografiju i pogledamo gde je recimo Banglades....ovo su mnooogo opasne stvari.

 

Чим је 28. фебруара турска влада најавила да ćе престати да контролише своје копнене и морске границе на западу и отворити пролаз за мигранте који желе да илегално уђу у Европу, одмах су се појавила организована, групна обавјештења на апликацијама "WhatsApp" и "Телеграм" о такозваним "конвојима наде" који крећу из Истанбула.

Објављене су мапе с детаљима гдје ćе отиćи аутобуси тог "конвоја", од којих су неке изнајмљивале општине, а друге приватне компаније. У посљедња три дана, хиљаде миграната су из свих крајева Турске кренуле ка Истанбулу и западној граници. Већина су Авганистанци, а има и Сиријаца, Иранаца, Палестинаца, Мароканаца, Пакистанаца, Бангладешанаца и миграната из разних источноафричких земаља, наводи "Foreign Policy ".

Иако притисак може помоćи Ердоановој преговарачкој позицији у вези с ратом у Сирији, он не помаже мигрантима, већ представља омбану, пише часопис, јер, мада је граница отворена с турске стране, блокирана је с друге, грчке стране, пошто је Атина одлучна да спријечи долазак миграната.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ORBAN ŠOKIRAO SVET: “Prestanite da lažete, migracije su organizovana invazija na Evropu, dolaze samo vojno sposobni muškarci”

orban_1.jpg

Mađarski premijer Viktor Orban – jedini šef države u Evropi koji je bio spreman da preduzme bilo kakve stvarne akcije kako bi zaustavio aktuelnu migrantsku invaziju na Evropu – u četvrtak je govorio o sve većem migrantskom pritisku na mađarsku južnu granicu.

Nakon rutinske provere mađarske granice sa svojim slovačkim kolegom Peterom Pelegrinijem, Orban je rekao da su mađarske vlasti počele da se pripremaju za očekivano povećanje broja organizovanih karavana migranata koji pokušavaju da uđu u zemlju ilegalno kako se poboljšavaju vremenske prilike.

Tokom improvizovane konferencije za štampu, premijer Orban je iskoristio priliku da izrazi zahvalnost za podršku Slovačke, rekavši: „Ovo je mukotrpan posao koji bismo teško sproveli bez pomoći i naših saveznika“.

Orban je takođe iskoristio priliku da ismeva lažne, međunarodne medije zbog prikazivanja izobličene slike trenutne migracione krize koja jednostavno ne odgovara objektivnoj stvarnosti, tvrdeći da 95 odsto novopristiglih migranata čine vojno sposobni muškarci .

„Zabranjeno je tako govoriti u Evropi, ali ovo je organizovana invazija“, rekao je Orban.

Do sada je više od 5.000 migranata pokušalo da uđe u Mađarsku ilegalno, a mnogi od njih su se pojavili u velikim organizovanim grupama.

Mađarski premijer je tvrdio da migrante podržavaju organizacije koje tvrde da su „humanitarne“ nevladine organizacije, ali koje deluju poput grupa za krijumčarenje ljudi. Te organizacije imaju značajna finansijska sredstva i značajne logističke mogućnosti, dodao je Orban.

On je takođe spomenuo da je mađarska tajna služba pomno nadgledala situaciju i da je iz podataka koje je dobila jasno da ilegalnoj migraciji pomažu „organizacije za trgovinu ljudima, koje sebe nazivaju nevladinim organizacijama, kao i neidentifikovane tajne službe“.

Ranije tokom meseca, mađarska pogranična policija uspela je da zaustavi grupu od 71 migranta koji su provalili u ranjivi deo graničnog prelaza sa Srbijom.

Prošle nedelje je Glas Evrope javio da je srpska policija odvezla 500 do 700 ilegalnih migranata iz Afrike i sa Bliskog Istoka nazad u azilantske centre u Srbiji, nakon što su ih sakupili na granici.

 

 

Intermagazin

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Finski propagandni model borbe protiv migrantskog silovanja.

Udružen sa onim norveškim edukativnim, čini čuda u integraciji muslimana u euro-neuro društvo.

 

To je nama "naša" borba dala, da se ludnica otključava... 

Ps. Možda ove "bajaju" da im dođu "orniji" za snimanje klipova namenjenih  sajtovima za "nedorasle"....  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Tumaralo. рече

ER4yhisWsAEGau2.jpg.a190cc1817f9d8c9a6c1cb6054aa55f2.jpg

Čista Hidžra.

Sledi Džihad.

"Alahovi su Istok i Zapad".

Takbir.

Aha, a ako uspeju u tome, onda će da im 2015-a bude prva godina "nove" hidžre.... 

Naravno, ako pre toga nekome ne pukne film, pa ostvari onu navodnu "pretnju" sa prošlogodišnje proslave Poljske nezavisnosti...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.2.2020. at 11:37, Поуке.орг инфо рече

У петак увече група младих људи окупљења око народне иницијативе, „Нема предаје Косова и Метохије”, кренула је у обилазак централних београдских улица да би у разговору са интерно расељеним лицима из Трећег света, који тренутно бораве у Србији, поделила памфлет на српском, енглеском и арапском језику, на којем је писало:

 

„Због учесталих болесних напада на српске жене и девојке, забрањено вам је кретање ван мигрантских центара од 22 часова до 6 часова ујутру. И кретање више од три особе у групи током дана. Напади на наше грађане вам неће проћи некажњено.”

На простору од Зеленог венца до аутобуске станице ова група младића је срела више мигрантских група, са којима је разговарала и којима је уручила споменути памфлет.

Где су им докази тих проблема које праве мигранти? Ја сматрам да је Вучић је позанти ксенофоб и то је сигурно његова политика нека из партије. Њима је Ана Брнабић само пио јер је Хрватица по мушкој линији предака и део савета у лгбт Србије. Ови мигранти, нема их 5.000, па они су ништа наспрам 15.000 радника из Туске који су у Србију. Они су ништа наспрам 1.500.000 шиптара који су у нашу јужну покрајину. Да ли знају ови наши суграђани да у Београду само имају десетине хиљада шиптара из ЦГ, који су Православци и имају српска имена и презимена? ТО је још Слободан Милошевић објавио својевремено у један интервију.

Ејбел Маконен Тесфаје је исто избеглица, сасвим пристојно је објаснио тај Евопски сан који они сањају и зашто долазе код нас. У овој песми која је стварно хит бр.1 ове године у Европи. мсм. баш се човек прилагодио култури ЕУ, са мало тих аудио филтера за глас:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ćiriličar Швајцарска мора да се брани, они нису део ЕУ. Али и даље Амери хоће да их разбију и уведу у ЕУ.

Енглези су изашли из ЕУ због мигранстске политике. Тада је Британски престолонаследник изјавио да има поуздан податак да ЕУ планира да интегрише блиски исток и Кавказ, Израел у састав ЕУ. То лобирају Французи и дубока држава Америке.

Оно, цела Енглеска је за ислазак из ЕУ, али Лондон гласа против јер је већина полако постала Индијска, афричка... Уз то, они имају тај неки екстра наталитет, па и мешају се са британцима из високих кругова где добију велика наследства и полако постају опасан политички фактор. Енглези су буквално имали избор, или излазе из ЕУ и спречавају миграције, или ће постат мањина у својој земљи. А већ им је поред тога неизвесна унија са Шкотском и северном Ирском, кажу ми пријатељи од тамо.

Србија не може да се пореди са овим. Србија је одавно земља коју је појела миграција из исламских земаља и свели смо се на Србију где нам опет око 2.000.000 албанаца и "бошњака" који од пре месец дана под вођством Сулејмана Угљанина, тврде да нису Бошњаци већ албанци пореклом.

Да ли знате да је током формирања Грчке као државе од стране Британије, то урађено на силу?  80% грчке је Тракија, Крит, Македонија, Епир... Солун је био пун Срба, бележе Британци и данас то потврђује генетика код староседелаца Солуна. Ту прави Грци немају већину етничку. То је вештачки народ, притом су примили милионе миграната у последњих 30 година. Постојала је расправа, да ли су прави Грци Атињани или Солуњани током стварања Грчке, мсм. то је буквално пројекат обнове једне нације изазван извана.

Хоћу да кажем. нама не треба надбројавање окупираних народа које посрбљавамо као што су Грци радили. Нит радници, па самим тим, од ових неколико милиона миграната који ће из Турске да се пробију у ЕУ, што кроз Тунеле, што кроз мале чамце, што кроз мале подморнице аматерске... Нити једном није циљ Србија, нит би остали овде. Они траже стандард живота као и наша миграција, треба им социјално од 3.000 евра, плата од 10.000 евра, најбоље клинике...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Antonio рече

Тада је Британски престолонаследник изјавио да има поуздан податак да ЕУ планира да интегрише блиски исток и Кавказ, Израел у састав ЕУ.

мсм. то се рачуна као европски културни простор. Евровизија већ обухвата Кавказ, Израел и неке друге државе које нису део Европе.

А БРитанија је толико јака, да су обновили Израел, што пише у повељи о оснивању Израела између Британске краљице и неке грофице Ротштилд, на земљи колоније Палестине. То Америка која је у канџе јевреја како кажу, није могла да уради својевремено. Америка ни данас, не би издражала санкције Комонвелта, одма би је прогутала Кина или Русија да рецимо има снагу свих становника из СССР-а.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Tumaralo. рече

Finski propagandni model borbe protiv migrantskog silovanja.

Udružen sa onim norveškim edukativnim, čini čuda u integraciji muslimana u euro-neuro društvo.

 

То су феминисти направили, не помињу силовања из периода НАТО интеграције. Европљанима не смета што их је пола НАТО војске силовало током "ослобођења", преко 50.000 црне деце су родиле Немице у западни Берлин до уједињења. 

Србија не може да буде рута, рута за већину из Грчке је Албанија одакле иду у Италију преко јадранског мора. Сад је мало зезнуто због вируса, али кад прође епидемија. Најмање њих пређе преко Србије! Ја нисам нигде видео колоне од 10 милиона миграната колико их је најмање ушло у ЕУ током последње деценије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Osoba 1: Ali oni beže od rata i razaranja...Kako si bezosećajan kada kažeš da ih ne bi pustio da uđu.
Osoba 2: Nisam znao da je u Turskoj rat.
Osoba 1: Kako to misliš?
Osoba 2: Pa dokopali su se Turske, tamo, koliko znam, nema rata. Čemu potreba da se ide dalje?
Osoba 1: Pa idu dalje za boljim životom. Imaju pravo na to...
Osoba 2: Dobro, a jel imam ja prava sada, bez pasoša i vize, da odem do Los Anđelesa i da tamo tražim da me izdržavaju. Zar nemam ja prava na bolji život?
Osoba 1: Ali njima je Zapad uništio domove...
Osoba 2: A nama nije?
Osoba 1: Ma ti si fašista!

Marko Tanasković

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...