Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пре сат времена, nesha973 рече

Dakle, radi se o tome da je neko (pitanje je samo ko) isplanirao, finansirao i sprovodi invaziju. 

Помињу да је Сорош у питању. Орбан увелико бије борбу са њим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Ćiriličar рече

ЗАШТО СЕ МИГРАНТИ ШАЉУ У ЕВРОПУ А НЕ У БОГАТЕ МУСЛИМАНСKЕ ЗЕМЉЕ?

Како ли ови овдашње форумашки, ултра-мигранто-заступничко-сорошевско нво представници, не дају одговор? Чудим се, на сва уста пљују по Србима који би само да се поштује закон, а ни реч да кажу против ових муслимана, па против Грка који сад бране своје границе, па против Немаца, Пољака, Бугара, Мађара итд, итд. Пуна им уста правдољубља, а само Србе нападају. За њих су илегалци који су противзаконито ушли у државу исто као и странци који су у Србију ушли легално.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Предраг М рече

 Pa kada Grčka nema Izraelsku hrabrost. Alahovim šetačima se ne odgovara ni mlakim pendrecima, niti gumenim mecima. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Плаво Небо рече

Како ли ови овдашње форумашки, ултра-мигранто-заступничко-сорошевско нво представници, не дају одговор?

Можда зато што богате муслиманске земље примају мигранте? :) 

У Саудијској Арабији се налази између 500.000 и 2.5 милиона избеглица из Сирије. Али квака је у томе што СА није потписница УН повеља о мигрантима и статистика о броју миграната у свакој земљи се не односи на њих. УН их не пребројавају тамо. Исто ово важи и за остале земље Залива ("богате муслиманске земље"). Плус они њих уопште и не третирају као избеглице, него имају право на бесплатно образовање и здравствену заштиту баш као и грађани СА.

Линк 1

Линк 2

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Плаво Небо рече

Помињу да је Сорош у питању. Орбан увелико бије борбу са њим.

Орабан је био битке са њим, али више не бије, али из само једног разлога - на тероторији суверене Мађаркске га је победио!

Ономад су се могли видети велики рекламни панои поре ауто-пута са Соросем, и антисорошевска кампања против њега од стране владе. Орбан је исплатио дугове, затворио канцеларију ММФ, позатварао Сорошеве испоставе и екпозитуре и брани мађарску од Соресевих пројеката, глобалних, који надиру на Mађарске границе.

Ко није знао, глобализација је заистављена, давно је наступило време ДЕглобализације, само што то неки не знају или се праве луди.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, GeniusAtWork рече

Можда зато што богате муслиманске земље примају мигранте? :) 

У Саудијској Арабији се налази између 500.000 и 2.5 милиона избеглица из Сирије. Али квака је у томе што СА није потписница УН повеља о мигрантима и статистика о броју миграната у свакој земљи се не односи на њих. УН их не пребројавају тамо. Исто ово важи и за остале земље Залива ("богате муслиманске земље"). Плус они њих уопште и не третирају као избеглице, него имају право на бесплатно образовање и здравствену заштиту баш као и грађани СА.

Линк 1

Линк 2

https://www.azilsrbija.rs/izbeglice-nisu-dobrodosle-u-bogate-arapske-zemlje/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, nesha973 рече

 Pa kada Grčka nema Izraelsku hrabrost. Alahovim šetačima se ne odgovara ni mlakim pendrecima, niti gumenim mecima. 

Израел је озбиљна држава ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

Salis se za ove izvore?... Huffington Post i Al-Lazira, i rezmiski mediji iz SA??... Jedna slika iz vazduha kao potvrda???...

Oni imaju uslove, ali ne, ne primaju ni izbliza kao sto bi mogli, a zato nude da izgrade 200+ dzamija po Evropi za one koji su tamo pristigli. Osim toga, oni su jedni od glavnih izazivaca i finansijera celog tog sukoba, sa rukama zakrvavljenim do ramena; ako su nekog i primili, to mogu samo da budu njihovi istomisljenici, a ne obicna nadrljala raja.

I Izraelci su u vise navrata prihvatali na lecenje mnostvo nalupanih drekavaca iz Sirije, sta je onda cudno sto je SA uradila to isto? Nece oni nikom da pomognu osim samo onima koji im sluze za sprovodjenje interesa, bas kao i Izraelci.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

Можда зато што богате муслиманске земље примају мигранте? :) 

У Саудијској Арабији се налази између 500.000 и 2.5 милиона избеглица из Сирије. Али квака је у томе што СА није потписница УН повеља о мигрантима и статистика о броју миграната у свакој земљи се не односи на њих. УН их не пребројавају тамо. Исто ово важи и за остале земље Залива ("богате муслиманске земље"). Плус они њих уопште и не третирају као избеглице, него имају право на бесплатно образовање и здравствену заштиту баш као и грађани СА.

Линк 1

Линк 2

Не, оне им дају паре да иду у Европу. Тако се шири муслимански фундаментализам по Европи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Предраг М рече

Израел је озбиљна држава ... 

Израел је држава која заједно са Америком и земљама као што је Саудијска Арабија изазивају све ове кризе по блиском истоку. Сад припремају терен и за Европу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Плаво Небо рече

Израел је држава која заједно са Америком и земљама као што је Саудијска Арабија изазивају све ове кризе по блиском истоку. Сад припремају терен и за Европу.

свакако је држава која се нешто пита.... неко је горе направио поређење Израела са Грцима. на конту тога сам написао да је Израел озбиљна држава за разлику од Грчке која ипак само игра како други свирају ... Грцима би много корисније било да се окрену Русима свакако, јер са Русима имају и неке заједничке интересе .... ал то је сад нека десета тема ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, nesha973 рече

Upravo tako . Čitava priča oko "izbeglica" (izbeglice to nisu, niti su to ikakvi migranti, nego alahovi šetači)  je i te kako sumnjiva. Pokreti tolike mase ljudi, zahtevaju organizaciju, logistiku, a to neko ko zaista beži, bilo da se radi o bežanju od rata, bilo od fiktivnih klimatskih promena, nema. 

Da ne govorim da u masovno bežanje, od već pomenutih stvari, idu i žene i deca i starci, a ne isključivo vojno sposobni. Dakle, radi se o tome da je neko (pitanje je samo ko) isplanirao, finansirao i sprovodi invaziju.

Da... organizovani i planirani pokreti tolikog broja ljudi zahtevaju fantastičnu organizaciju i logistiku... ko je sposoban da isplanira, finansira i organizuje toliki broj ljudi... i da pri tome niko to ne sazna???

Cenim da su ljudi-gušteri...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Ćiriličar рече

Орабан је био битке са њим, али више не бије, али из само једног разлога - на тероторији суверене Мађаркске га је победио!

 

 

пре 10 часа, Плаво Небо рече

Помињу да је Сорош у питању. Орбан увелико бије борбу са њим.

Ма дајте људи, нема никакве ,,битке" између Орбана и Сороша, него је ствар много једноставнија- Орбан се лепо договорио са ЕУ да као глуми неки ,,отпор", па ће сад он да стави жицу, трте- мрте, да би ЕУ имала разлог да све те мигранте више не прима него да их задрже овде на Балану, по Србијама, Македонијама и по Босни. То је поента, натераће нас да их примимо. Ни ЕУ неће мигранте, али због тзога што глуме ,,мултикултурализам", морају да глуме некакву ,,сукобљавање" у оквиру ЕУ, па ће то да им буде изговор да их више не примају. 

А ми овде мислимо да је то стварно сад сукоб па хвалимо Орбана, а није тако. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...