Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Par podataka kao se uvozmigranata odrazava na drustvo, nevezano za kriminal i bezbednost gradjana.

Ideo sa severa: Luleo (ko hoce naka nadje na karti), da bi iznajmili stan ljudi  cekaju  do 10, da dobro ste procitali deset godina. Luleo je skroz na severu i nije bas popularan.

WWW.NSD.SE

Luleå Den som vill ha en lägenhet hyfsat centralt i Luleå får räkna med en kötid på tio år. För en lägenhet i själva centrum dröjer...

Ovde je statistika za Stokholm, po komunama, grdaskim opstinama:

Kötider Stockholms kommuner

Medelkötid år för förmedlade bostäder genom bostadskön i Stockholms kommuner 20181101- 20191031

Botkyrka
Privata: 6,9
Kommunala: 10,6
Totalt: 8,3

Haninge
Privata: 8,6
Kommunala: 0
Totalt: 8,6

Huddinge
Privata: 9,8
Kommunala: 10,1
Totalt: 10,1

Järfälla
Privata: 7,7
Kommunala: 11,4
Totalt: 8,5

Lidingö
Privata: 9,6
Kommunala: 0
Totalt: 9,6

Nacka
Privata: 9,0
Kommunala: 0
Totalt 9,0

Norrtälje
Privata: 7,2
Kommunala: 0
Totalt: 7,2

Sigtuna
Privata: 7,5
Kommunala 0
Totalt 7,5

Solna
Privata: 13,6
Kommunala: 12,3
Totalt: 12,7

Stockholm
Privata: 10,7
Kommunala: 12,9
Totalt: 12,2

Sundbyberg
Privata: 8,9
Kommunala: 0
Totalt: 8,9

Södertälje
Privata: 5,4
Kommunala: 0
Totalt: 5,4

Tyresö
Privata: 9,0
Kommunala: 0
Totalt: 9,0

Täby
Privata: 6,7
Kommunala: 0
Totalt: 6,7

Upplands Väsby
Privata: 8,7
Kommunala: 0
Totalt: 8,7

Vallentuna
Privata: 6,1
Kommunala: 0
Totalt: 6,1

Värmdö
Privata: 7,7
Kommunala: 10,1
Totalt: 9,3

Dakle u raynim delovima Stokholma da bi iynajmio stan ceka se od 5, 6 do skoro 14 godina :)) Lelele....mladi ljudi yavrse fakultet, da bi yavrsili fakultet imaju kredit, jer se na kredit skoluju oko 30-50 000 uvra. Dobiju posao, a kolektivni ugovri su sreyani, nema stalnog zaposlenja i stan ne moze da kupi, mora da iznajmljuje, a stanovi za iznajmljivanje su u vlasnistvu kompanija. Da bi se izbegla korupcija, donesen je zakon da svi imaju ista prava, i onda su firme za iznajljivanje moraju da organizuju redove, regitrujes se i cekas....kad stignes na red mozes odbiti stan-dva i to je to, nema puno izbora, nego daj sta das....13 godina da iznajmis stan?

U Malemu se ceka oko 3-4 godine, u Geteborgu oko 6-7, a rekosmo u Stokholmu od 6 do 13 godina, u Luleu oko 10 godina.

A sada soprajz, milion ljudi u redu da iznajmi stan, dakle 10% populacije nema ni iznajmljen stan, potuca se po privatnim smesttajima u "drugu ruku" (to je gore posebno regulisano).

'Posto je liberalizam i trziste odredjuje znaci da su cene stanoa otuisle u nebesa i veze nemaju sa ralnoscu. A to znaci da oni koji rade pa kupe plate mozda i 50% vise od stvarne cene, dakle bivaju opljackani. Ali upravo su ONI ti koji placaju poreze  od kojih se UVOZE migranti, kojima se MORA obezbediti smestaj, a potom stan!

Milion ljud, 10% stanovnistva nema svoj iznajmljjen stan, sa ugovorom na sebe! Onda vidimo kako su "bogati".

 

WWW.HEMHYRA.SE

I Malmöområdet får du i snitt vänta nära tre år på en hyresrätt. I och omkring Göteborg är snittiden nästan sex år och i...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Православни Србин рече

Орбан се лепо договорио са ЕУ да као глуми неки ,,отпор"

Нема разлога да Орбан глуми јер и друге земље ЕУ враћају мигранте. Само је он отворено рекао ко стоји иза свега овога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Orban menja ekonomski sitem, u smislu intervencionizma drzave na trziste, naravno da je trziste slobodno, ali drzava vodi racuna o strateskim stvarima. Dalje, umesto uvoza drugih "potentnih" naroda, on je zatvorio granice i drzava ulaze oszbiljna sredstva u populacionu politiku kroz citav set olaksica. Sa MMFom je raskrsti, a Soroseve trovace isterao iz zemlje i zabranio im rad.

Naravno, Orban to sad moze, jer je u EU i time se koristi. Dobija malo packi, ali nije usamljen u tome i pogodio je trenutak, ima veliku vecinu naroda iza sebe i to je to. Madjarska ima jedan od najvecih ako ne i najveci privredni rast u Evropi, za razliku od drugih koji kilave na 0,2%...ubilo se.

Srbija kao okupirana zemlja, verovatno ne moze drugacije. I kao takva postize neke rezultate, i verovatno je politika SNSa da kupi vreme, kao Kinezi sto su radili, pa u nerednim godinama da se polako osamostaljuje, a sada onako radi jaca "ispod dimne zavese".

Vucic nije svetac ali alternativa Vucicu je katastrofa. Kako god, vreme radi za nas, samo da ne bude lipsi magarce dok trava ne poraste...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

НВО у земљама из којих долазе мигранти имају развијену мрежу својих активиста који организују мигранте и њихове поласке на далека путовања. Такође те НВО имају и своја упоришта у земљама у којима се мигранти на разне начине довијају да уђу, а са намером да одатле дођу до крајњих дестинација, до западних земаља ЕУ. Један од таквих мигрантских, у новинама названих, профитера, је и Панос Мораитис кога су грчке власти ухапсиле.

DNEVNAGAZETA.RS

Koliko puta ste čuli da neprofitne nevladine organizacije pomažu migrantima iz humanosti i lične satisfakcije, da se radi o...
WWW.FRANCE24.COM

Greek NGO founder arrested in migration probe

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Девојчица није била провокативно обучена..'', па шта им се правдаш, па шта и да јесте??!!

NOVINENOVOSADSKE.RS

Šta su za Komesarijat veliki incidneti i šta to treba da se dogodi u Srbiji? Iz dana u dan mediji i političari nameću narativ o tome da...

Није нам довољно наше црне хронике него дај да је мало ојачамо из увоза.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Иван Ц. рече

Не знам да ли је ово аутентично...

 

било је раније вести да су скрнавили храмове, да су Грчке власти чак захтевале од Грчких свештеника да звона на црквама не звоне или да звоне тише јер вређају "религијска осећања" миграната, тако да верујем да је ово скроз аутентично..  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Предраг М рече

било је раније вести да су скрнавили храмове, да су Грчке власти чак захтевале од Грчких свештеника да звона на црквама не звоне или да звоне тише јер вређају "религијска осећања" миграната, тако да верујем да је ово скроз аутентично..  

I te kako je autentično. Čak je i prvi talas onih koje je "humana" Angela Merkel "raznežena" nad kukanjem Palestinske devojčice (a ista je sasvim sigurno prošla "obrazovanje" Hamasa), pozvala je odbijao da primi humanitarnu pomoć jer je ista nosila znak krsta. O tome da su državne vlasti mesta u kojima su ovi "jadnici"  bili smeštani implicitno zahtevali da se crkvena zvona ne oglašavaju, da se verska obeležja hrišćanska, verska obeležja uklanjaju da i ne govorim. 

Isto tako su i autentične "No - Go" zone u gradovima Zapadne Evrope, kao i šerijatska "policija", klanjanje na sred ulice, gradovi pretvoreni u bliskoistočne kasabe.... 

Ps. Ako nekome još uvek nije jasno šta kult "crnog kamena" radi od država. Dakle ne zapad, ne "kolonijalizam", neka pogleda fotografije Egipta i Irana pre porasta "religioznosti".... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Иван Ц. рече

Не знам да ли је ово аутентично...

 

Teško je negdje naći bilo kakav demant, ali stranica koja liči na neki normalan medij je isto objavila tu vijest. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...