Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Плаво Небо рече

Брате, шта ће странац који је илегално ушао у нашу државу на улици да се слободно креће?

странац који је легално ушао у Србију може слободно да се креће... овде нас неки убеђују да ИЛЕГАЛНИ мигранти /више пута сам нагласио ово ИЛЕГАЛНИ/ могу имати слободу кретања ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Bokisd рече

:D

pogledam poruku, i onda odem malo u drugu sobu i.... :1314_womens:  0512_music.... i onda se vratim smiren i pisem lepo na forumu....:smeh1:

Која ти је у соби...шљива, дуњевача...или, или...:smeh1:  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Која ти је у соби...шљива, дуњевача...или, или...:smeh1:  

Одох ја да дрмнем један ликер од малине добијен на поклон из једног манастира :) Да одморим мало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Која ти је у соби...шљива, дуњевача...или, или...:smeh1:  

ајмо сви код Бокија у собу ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Плаво Небо рече

Одох ја да дрмнем један ликер од малине добијен на поклон из једног манастира :) Да одморим мало.

то је благословено :babuska:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја волим руски квас...ниједан га макси нема, а ни шопН го :smeh1: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Која ти је у соби...шљива, дуњевача...или, или...:smeh1:  

stvarno, imam lozovacu u kojoj je stavljen caj zalfija i malo stoji na suncu .... i onda se naravno i malo pijucka,:pivo:... onako da se zagreje dusa i telo.... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Ја волим руски квас...ниједан га макси нема, а ни шопН го :smeh1: 

aha...sa'ce antiruseri da atakuju...:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, emilija рече

aha...sa'ce antiruseri da atakuju...:)))

Питам се питам се, да су уместо  ових миграната Руси као мигранти, да ли би исти коментари били :smeh1:   

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече
пре 3 часа, Bokisd рече

Apsolutno, ali ako vec te grupe cine razne zlocine, onda je preventiva i pratiti te grupe i ne dozvoliti da se krecu bas toliko slobodno.

Jok... pripadnike grupa koje čine razne zločine policija hapsi tj. apsolutno ih lišava slobode kretanja...

Da nisi možda mislio na to da je preventiva pratiti i ne dozvoliti slobodno kretanje ljudima koji nisu učinili nikakav zločin ali imaju isto poreklo i status kao neki koji jesu??? :)

Pa, ako neko cini zlocine i pripadnik je te neke odredjene grupe i to se cesto ponavlja, onda je cela grupa pod sumnjom,.... mislim, eto, kop delija i grobara ide na derbi i imaju pratnju policije u full opremi, iako nisu svi huliganski nastrojeni, nego pojedinci cine hulignske zlocine,.... ali, opet, cela grupa je pod prismotrom, takva je reputacija grupe,.... i ja sam ranije isao tim navijackim korteom i cika policajac mi je pendrekom naredjivao sFun_bat kako da se krecem,... iako nisam neki huliganski nastrojen decko dobardecko,.... ali sam deo sumnjive grupe i tako je nema vrdanja.

Tako i ovo sa migrantima i grupama, kada se izmedju sebe tuku i bodu nozevima i vec ima i mrtvih u njihovim medjusobnim obracunima po BG, i ako presrecu ljude i ako obijaju vikendice i kuce , onda daleko im lepa kuca i treba to dovesti u neki red, a ne da izlaze nasi opasni momci kako bi im skrenuli paznju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Ја волим руски квас...ниједан га макси нема, а ни шопН го :smeh1: 

има шопНго у Г Принципа ал тамо једино да одеш са народном патролом, ради безбедности... :kriminalac:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Плаво Небо рече

Ја то обожавам. Погледај по дисконтима пића.

Ја исто, волим онај класични, а волим и оне са  разним укусима.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Предраг М рече

има шопНго у Г Принципа ал тамо једино да одеш са народном патролом, ради безбедности... :kriminalac:

Ма јок, покриваће ме Парадокса, она је из тог краја. :smeh1: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...