Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Управо сада, Плаво Небо рече

Има он и друга специјалистичка звања. А пошто ћеш тако, а што се онда меша у поступке доктора који лече људе?

Како год окренеш не ваља. Нисам гледао емисију, не знам на шта мислиш.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Н И Н Е рече

Како год окренеш не ваља. Нисам гледао емисију, не знам на шта мислиш.

Ма искрено мука ми је више од свега овога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Плаво Небо рече

Гледао сам пре неко вече овог Шеклера и новинарка га у студију лепо пита да ли труднице смеју да се вакцинишу и да уједно њена колегиница која је трудна и ради на телевизији из прве руке добије савет шта да ради, он ни једног тренутка није рекао ''да, сме да се вакцинише'' већ је све нешто друго, мени неповезано, причао.

Na pitanje da li ima dokaza da vakcinu protiv koronavirusa mogu da prime i trudnice, u drugom i trećem trimestru trudnoće, Šekler je ukazao da je do takvih saznanja došla kompanija „Fajzer“, na osnovu podataka iz Izraela, gde je sprovedena masovna vakcinacija.

„Fajzer je na osnovu ogromnog broja vakcinacija ustanovio da nikakvih posledica nema na trudnice“, rekao je Šekler.

https://rs.n1info.com/vesti/sekler-jedan-od-organa-koji-trpe-od-korone-je-i-srcani-misic/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikada nije bilo teže nego u ovom talasu, pacijenti dolaze sa teškom kliničkom slikom, zahtevaju odmah visok protok kiseonika. Sada imamo sve više mlađih ljudi, to su oni mlađi od 50 godina, uglavnom nevakcinisani. Trenutno imamo četvoro od 34 do 36 godina, svi su bili na nekom od oblika respiratorne podrške, svi do jednog su nevakcinisani. Preživeli su srećom, ali gorko su se pokajali što se nisu vakcinisali. Ali zar mora dotle da dođe, da se nešto desi, kako bismo shvatili da je vakcina rešenje, kaže u intervjuu za „Blic“ pukovnik dr Ivo Udovičić, direktor VMC Karaburma.

...

U ovom talasu imamo sve više mlađih ljudi koji završavaju u jedinici intenzivne nege. Primera radi, svi koji su završili u jedinicama intenzivne nege imaju manje od 50 godina i svi su nevakcinisani. Bilo ih je više od 30, nažalost, dvoje je preminulo, od kojih je jedna ova mlada žena, porodilja od 26 godina.

...

Ko je u ovom talasu na udaru, da li su to mlađi, stariji, radno aktivno stanovništvo…?

Uglavnom ovi mlađi od 50 godina koji su nevakcinisani, ostali koji su vakcinisani oni čine od 5 do 10 odsto i imaju blaži oblik bolesti, te kod njih nema nekog velikog posla. Ali najveći posao nam je oko mlađih nevakcinisanih. Što se tiče starije populacije u ovoj bolnici, dve trećine pacijenata su nevakcinisani, dok je jedna trećina vakcinisana. Sada će neko reći eto vakcinisani a u bolnici, ali ne treba zaboraviti da ne razvijaju svi isti imuni odgovor, i da je to teže sa starijom populacijom, naročito ako ima još nekih pridruženih bolesti. Delta soj probija, stariji imaju imaju oslabljen imunitet, zato je izuzetno važno da što pre prime treću dozu. Naravno, nije isto kada je neko vakcinisan i kada nije. Dakle, da ponovimo, vakcinacija.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/mlad-gojazan-sa-upalom-pluca-ovo-je-profil-pacijenata-koji-su-najugrozeniji-u-ovom/9pze8q7

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

“How many people need to die, how many people need to get unnecessarily sicker, before Congress is prepared to take on the greed of the prescription drug industry?”
                                                                             —Bernie Sanders 9/12/2021

 

Bernie Sanders swaps ideals for deals to get his mittens on power | World |  The Sunday Times

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

Aaaaa izvini nisam skontao da si toliko genijalan da misliš da ćeš virus bolje zadržati rukom nego maskom... naročito kad ga samo izdišeš... bravo za tebe... 3 bitchute bambija... :aplauz:

Pa da, otprilike ti je ista efikasnost ruke na usta i te kineske reciklirane plastike obogaćene raznim toksinima koje stavljaš na facu jer su ti tako rekli kojekakvi belosvetski đerleci. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandar Ivković

https://www.facebook.com/groups/117202582284906/posts/861681167837040/

"Verovatno jedno od najznačajnijih istraživanja kod nas, koje sam imao prilike da vidim. Dr Mila Paunić ZZZZ Studenata Beograd.
Moram da pohvalim koleginicu i njene kolege za izvanredno praćenje pandemije još od samog početka. Da se svuda ovako radi bilo bi izvanredno.
Objavljeno je uz dozvolu koleginice Paunić. Istraživanje je veće, objavio sam deo."
 
246773681_1276483806196484_2645009963113
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Pa da, otprilike ti je ista efikasnost ruke na usta i te kineske reciklirane plastike obogaćene raznim toksinima koje stavljaš na facu jer su ti tako rekli kojekakvi belosvetski đerleci. 

Ne mora niko ništa da mi kaže... dovoljno je uključiti mozak... i ti da si uključio mozak umesto što si uključio nekog debila sa bitchute i došao ovde da papagajišeš njegove mudrosti, razumeo bi razliku između ruke i maske... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Pa da, otprilike ti je ista efikasnost ruke na usta i te kineske reciklirane plastike obogaćene raznim toksinima koje stavljaš na facu jer su ti tako rekli kojekakvi belosvetski đerleci. 

Да бре, ево један ђерлековски видео где се јасно види како изгледају говор, кашљање и кијање. Без маске, са једнослојном платненом маском, двослојном пл. маском и хируршком. 

 

П.С. Наравно, сви знамо да је ово само обична анимација чији је циљ да кинески гулази добију што више поданика  :) 

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, GeniusAtWork рече

Да бре, ево један ђерлековски видео где се јасно види како изгледају говор, кашљање и кијање. Без маске, са једнослојном платненом маском, двослојном пл. маском и хируршком. 

 

П.С. Наравно, сви знамо да је ово само обична анимација чији је циљ да кинески гулази добију што више поданика  :) 

E ali nedostaje snimak kad stavi ruku na usta!

:dedica:

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

Што се тиче вакцинисања, да ли се приликом вакцинисања ради аспирација вакцине. Тј да ли се део шприца који служи за убризгавање повлачи делимично уназад да би се проверило да ли је врх игле у мишићу или је случајно погодио неки крвни суд? То се детектује тако што ако се повлачењем задњег дела шприца појави крв унутар шприца, требало би сходно упутствима за вакцину, поновити процес јер циљ није да се убризга у крвоток него у мишић.

У Америци и Великој Британији се не користи та техника јер је СЗО тако прописао (наводно због дужег трајања вакцинисања) иако је то супротно упутству о вакцинисању коју произвођач прописује.

Свако Вам добро од Господа и Спаса нашега Исуса Христа

Праштајте

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zašto se obdukcije ne sprovode ako SZO nije zabranila? Čuj, zabranila?  Kako neko može da zabrani da ti radiš obdukcije u svojoj suverenoj zemlji? Jasno, nisi suverena zemlja, neko si zemlja poslušnica poslednjeg svetskog demonskog poretka. Ako ministar Lončar kaže da je szo zabranila, a faktograf kaže da to nije t0čno, ko koga, oprostite, ovde više zajebava? 

ARCHIVE.LI
FAKTOGRAF.HR

Facebookom se širi dezinformacija da je Svjetska zdravstvena organizacija zabranila provođenje obdukcija nad tijelima žrtava Covida-19.

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, GeniusAtWork рече

Да бре, ево један ђерлековски видео где се јасно види како изгледају говор, кашљање и кијање. Без маске, са једнослојном платненом маском, двослојном пл. маском и хируршком. 

 

П.С. Наравно, сви знамо да је ово само обична анимација чији је циљ да кинески гулази добију што више поданика  :) 

A kada se zakloniš prilikom kašljanja, okreneš glavu od ljudi i kašlješ u ruku, kao što si radio do početka plandemije, to je mnogo manje efikasno? 

99.9% ZDRAVIH ljudi treba da nose maske po čitav dan..., deca u školi tokom celog dana treba da nose maske.... za svaki slučaj?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...