Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 3 часа, Paradoksologija рече

Pazi, možda nije POTPUNO besmislena i neupotrebljiva mera... recimo, može SNS da reketira kafane preteći im inspekcijom posle 22h. 

To su standardne fore kako politicari uticu na biznis. Nevezano za kovid, sve te regulacije se koriste da se maltretira konkurencija tvojih ortaka i slicno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Tumaralo. рече

 

WWW.WEFORUM.ORG

Smart thermometers, digital pills: the Internet of Bodies connects and analyses our health data. Here's...

 

Sta je ovde lose? 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Globalisti i njihove ćate vrlo dobro znaju koliko je vlast u Srbiji ogrezla u organizovani kriminal i to (i) onog najprimitivnijeg tipa.

Međutim, niko se ne oglašava nešto posebno o tome...

Zadržavaju tu kartu kao oblik pritiska na ionako kriminalnu vast. Pritisak će biti usmeren ka obavljanju najpljavijih poslova za njihov račun. 

U vrhu liste je eksploatacija litijuma što će uništiti životnu sredinu i izazvati pravu pandemiju (kancera) u Srbiji.

Ovo za ograđivanje kmetova u digitalni gulag se podrazumeva, to završavaju i korumpirani europski grannyfuckeri.

Količina kriminala u koju je vlast Srbije ogrezla jeste mera zla koju će građani Srbije osetiti u svojim telesima.

Platićemo u mesu, kao u "Mletačkom trgovcu" zamalo.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, haveaniceday рече

Sta je ovde lose? 

Ti si se nešto brinuo za privatnost podataka u smislu zdravstvene evidencije a ne brine te privatnost biometrijskih podataka koje će tvoje telo emitovati svaki trenutak u Big data?

I to preko spravica putem kojih će mooooožda moći povratno da se utiče na organizam?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.RTS.RS

Имунолог из Ниша Борислав Каменов рекао је за РТС да се мора кориговати исхрана да би се ојачао...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Tumaralo. рече

Ti si se nešto brinuo za privatnost podataka u smislu zdravstvene evidencije a ne brine te privatnost biometrijskih podataka koje će tvoje telo emitovati svaki trenutak u Big data?

I to preko spravica putem kojih će mooooožda moći povratno da se utiče na organizam?

 

Polako, naravno da me brinu biometrijski podaci koje ce "moje telo emotivati svakog minuta" ako je neko PRISILJEN na to. 
Ovde se prica o stvarima koje mozes da nosis dobrovoljno. Kao sto ja recimo nosim smartwatch koji mi belezi trening i uploaduje na cloud. 

Pravo na privatnost je u tome da ti nista ne obavezuje da DELIS svoje podatke ali to mozes da radis dobrovoljno. 


Dakle, ako ti recimo odes kod lekara, imas neki problem oni ti daju odredjeni uredjaj koji ti prati odredjene stvari u telu vezane za taj problem, to nije losa stvar, to je dobra stvar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Што би значило да се препоручују онима који су на неки начин осетљивији од других и да буду на распоагању свима који желе а не да се урла, уводе пропуснице, паничи, зауставља и мења свет. Не ради се ни о вариоли вери ни еболи ни куги и колери. 

Убеђен сам да би на тај начин вакцинација била ефикаснија.

Али овде се уопште не ради о мом и твом здрављу очигледно.

Ne, ne znači

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Globalisti i njihove ćate vrlo dobro znaju koliko je vlast u Srbiji ogrezla u organizovani kriminal i to (i) onog najprimitivnijeg tipa.

Međutim, niko se ne oglašava nešto posebno o tome...

Zadržavaju tu kartu kao oblik pritiska na ionako kriminalnu vast. Pritisak će biti usmeren ka obavljanju najpljavijih poslova za njihov račun. 

U vrhu liste je eksploatacija litijuma što će uništiti životnu sredinu i izazvati pravu pandemiju (kancera) u Srbiji.

Ovo za ograđivanje kmetova u digitalni gulag se podrazumeva, to završavaju i korumpirani europski grannyfuckeri.

Količina kriminala u koju je vlast Srbije ogrezla jeste mera zla koju će građani Srbije osetiti u svojim telesima.

Platićemo u mesu, kao u "Mletačkom trgovcu" zamalo.

 

:)):))

Armagedon ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Ti si se nešto brinuo za privatnost podataka u smislu zdravstvene evidencije a ne brine te privatnost biometrijskih podataka koje će tvoje telo emitovati svaki trenutak u Big data?

I to preko spravica putem kojih će mooooožda moći povratno da se utiče na organizam?

 

 

 

medical-check (1).jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ignjatije рече

Зашто се онда вештачки напумпава број преминулих од круне?

Smanjuje se veštački... ne povećava se...

 

пре 2 часа, Ignjatije рече

Пази, знам лично неколико случајева људи који су преминули од сасвим других болести, а воде се као случајеви круне.

Kako znaš da se vode kao umrli od korone?

 

пре 2 часа, Ignjatije рече

Дакле, ово јесте пландемија. Намерно се штелују подаци и мења реалност. 

108%

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Што би значило да се препоручују онима који су на неки начин осетљивији од других и да буду на распоагању свима који желе а не да се урла, уводе пропуснице, паничи, зауставља и мења свет. Не ради се ни о вариоли вери ни еболи ни куги и колери. 

Убеђен сам да би на тај начин вакцинација била ефикаснија.

Али овде се уопште не ради о мом и твом здрављу очигледно.

Не него брину о трудницама. Па труднице су умирале и у већем броју, у већини случајева иду код приватника на порођај или подмићује лекаре у болници, па никога није било брига, али сада су на листи приоритета јер је циљ да се убоде што више вакцина.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако се мало боље погледа у тексту нема податка да је вакцинисана, што је чудно јер је докторка, тј стоматолог, а на нету је пропагирала вакцинацију тако да се поставља питање зашто то медији изостављају.

На нету се тврди преко антиваксера да је примила и бустер и онда умрла што је наравно нагађање јер нет трпи све глупости па и антиваксере, али у овим случају све је отворено. 

Како било, значи умиру и млади вакцинисани као и невакцинисане труднице, а можда и после треће дозе ила баш због тога.

 

WWW.BLIC.RS

Stomatološkinja Ivana Latovljev (27) bila je zaposlena u Domu zdravlja Kovačica, a preminula je juče posle brojnih pokušaja reanimacije lekara.

 

Трагедија је још већа, с обзиром на то да је ова млада жена пре само месец дана прославила веридбу.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Onufrije

Помаже Бог!

 

Што се тиче вакцинисања, да ли се приликом вакцинисања ради аспирација вакцине. Тј да ли се део шприца који служи за убризгавање повлачи делимично уназад да би се проверило да ли је врх игле у мишићу или је случајно погодио неки крвни суд? То се детектује тако што ако се повлачењем задњег дела шприца појави крв унутар шприца, требало би сходно упутствима за вакцину, поновити процес јер циљ није да се убризга у крвоток него у мишић.

 

У Америци и Великој Британији се не користи та техника јер је СЗО тако прописао (наводно због дужег трајања вакцинисања) иако је то супротно упутству о вакцинисању коју произвођач прописује.

Убризгавањем у крвоток, може доћи до тешких последица

Свако Вам добро од Господа и Спаса нашега Исуса Христа

 

Праштајте

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...