Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Direktor Ginekološko-akušerske klinike UKC Srbije profesor doktor Alekasandar Stefanović gost jutarnjeg programa Kurir televizije istakao je da su trudnice i trudnoća veoma rizičan faktor za koronu.

- Već više meseci unazad naša stručna javnost je veoma jasna po tom pitanju. U medijima se pojavljuje poslednjih dana neka zbrka i konfuzija, mi imamo specijalno telo koje odlučuje o vakcinaciji trudnica i pre više meseci izašli smo sa jasnim stavom da je vakcinacija trudnica preporučena. Savetuje se svim trudnicama da se vakcinišu. U početku je to bio period pre prvog trimestra i posle prvog tromesečja, međutim, sada je i svetska stručna javnost uzašla sa stavom da nema nikakve prepreke da vakcinacija bude čak i u prvom trimestru - kaže dr Stefanović i dodaje da su dosadašnje velike svetske studije istakle da ne postoji prepreka da se vakcinišu.

Ono što najviše muči trudnice je kada mogu da se vakcinišu i koju vakcinu treba da izaberu, a dr Stefanović kaže da je prva licencu dobila Fajzerova i Modernina vakcina.

https://www.kurir.rs/zabava/zena/3787459/vakcinacija-trudnica-korona-doktor-aleksandar-stefanovic

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Jašta... samo budala bi mogla da pomiisli da maska smanjuje verovatnoću prenošenja virusa koji se prenosi kašljanjem, kijanjem i izdisajima... umesto da kao bitchute genijalci ture čen belog luka u svaku nozdrvu i kažu abrakapćiha i sve super...

Mama ti nikada nije rekla da je nepristojno kašljati ljudima u facu? 

Da treba staviti ruku na usta? 

Misliš da je potrebno da 99.9% zdravih ljudi ide unaokolo sa maskama sve vreme? 

Toliko su ti prioni iz vaxa izburgijali mozak? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Tumaralo. рече

Mama ti nikada nije rekla da je nepristojno kašljati ljudima u facu? 

Da treba staviti ruku na usta? 

Aaaaa izvini nisam skontao da si toliko genijalan da misliš da ćeš virus bolje zadržati rukom nego maskom... naročito kad ga samo izdišeš... bravo za tebe... 3 bitchute bambija... :aplauz:

 

пре 50 минута, Tumaralo. рече

Misliš da je potrebno da 99.9% zdravih ljudi ide unaokolo sa maskama sve vreme? 

Ne mislim. Pokušaj ponovo... ali s mozgom... :)

 

пре 50 минута, Tumaralo. рече

Toliko su ti prioni iz vaxa izburgijali mozak? 

Jok bre... atlantiđani i ljudi gušteri.. spržili mi mozak 5G talasima... pojma nemaš...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Милошшш рече

Оп-трт- држ- не дај- трућ- бућ- и на крају.. :mahmah:

https://www.facebook.com/mercedes.aklassa.3/videos/1032793470873735

А то што су спикерку исекли на 1:38 када изговара "unvaccinated people.." па је испало "vaccinated people.." као шатро да вакцинисани људи имају 11 пута већу шансу... то нико од вас не шљиви ни 1%? Зар се ви људи никада не запитате када су и зашто овако јефтино изрежирани клипови настали?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, ИгорМ рече

А то што су спикерку исекли на 1:38 када изговара "unvaccinated people.." па је испало "vaccinated people.." као шатро да вакцинисани људи имају 11 пута већу шансу... 

Да, званични подаци су супротно, неко је исекао, није вероватно да ће неко рећи праву слику стварности и да се то објави, осим у ретким случајевима кад им се омакне. :)  Поставио сам највише због фајзер директора, ово јесте он рекао, и у праву је човек. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, mirko1929 рече

Има зрно истине у том поусту. А то је да фармацеутске куће воле да муљају, лажу, и заташкавају. Није им за веровати што би наш народ рекао. Е сад зашто им није за веровати, па... ствари су мало сложеније од графена:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_largest_pharmaceutical_settlements

 

https://www.thecompleteguidetohealth.com/uploads/8/9/4/8/8948721/official_interim_report_in_english__university_of_almeria_.pdf

ODYSEE.COM

U patološkom institutu u Reutlingenu 20. septembra ove godine održana je konferencija na kojoj su, između ostalih, sudjelovali patolozi - prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang, pravnica...

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када теоретичарима случајности изнесеш јасне доказе да су у криву, а они упорно траже изговоре против очигледне истине, да ли се онда они трансформишу у теоретичаре завере ? :scratch_head:

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.LEWROCKWELL.COM

In the following interview, Dr. Lee Merritt explains that mRNA technology is not a vaccine, mirroring what Dr. David Martin also stated recently. In animal studies, after mRNA injections have...

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милошшш рече

Када теоретичарима случајности изнесеш јасне доказе да су у криву, а они упорно траже изговоре против очигледне истине, да ли се онда они трансформишу у теоретичаре завере ? :scratch_head:

Oni su jednostavno lemizni. Sve dok se  Šekler&Đerlek oglašavaju oni imaju sadržaj u svojim mozgićima. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милошшш рече

Када теоретичарима случајности изнесеш јасне доказе да су у криву, а они упорно траже изговоре против очигледне истине, да ли се онда они трансформишу у теоретичаре завере ? :scratch_head:

Nije toliki problem što veruješ u budalaštine... svako ima pravo da veruje u šta god poželi... ali to što misliš da si izneo jasne dokaze, to je već za uput specijalisti...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Tumaralo. рече

Oni su jednostavno lemizni. Sve dok se  Šekler&Đerlek oglašavaju oni imaju sadržaj u svojim mozgićima. 

Гледао сам пре неко вече овог Шеклера и новинарка га у студију лепо пита да ли труднице смеју да се вакцинишу и да уједно њена колегиница која је трудна и ради на телевизији из прве руке добије савет шта да ради, он ни једног тренутка није рекао ''да, сме да се вакцинише'' већ је све нешто друго, мени неповезано, причао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милошшш рече

Када теоретичарима случајности изнесеш јасне доказе да су у криву, а они упорно траже изговоре против очигледне истине, да ли се онда они трансформишу у теоретичаре завере:scratch_head:

:flert:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Плаво Небо рече

Гледао сам пре неко вече овог Шеклера и новинарка га у студију лепо пита да ли труднице смеју да се вакцинишу и да уједно њена колегиница која је трудна и ради на телевизији из прве руке добије савет шта да ради, он ни једног тренутка није рекао ''да, сме да се вакцинише'' већ је све нешто друго, мени неповезано, причао.

А да је рекао да смеју да се вакцинишу, рекли би види ветеринар саветује труднице шта да раде.

  • Свиђа ми се 1

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Н И Н Е рече

А да је рекао да смеју да се вакцинишу, рекли би види ветеринар саветује труднице шта да раде.

Има он и друга специјалистичка звања. А пошто ћеш тако, а што се онда меша у поступке доктора који лече људе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...