Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Degenerik na poziciji poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti, dao nam je svoju (degensku) definiciju pozitivne diskriminacije.

Prema ovom imbecilu, pozitivna diskriminacija je kada zabraniš ljudima koji nisu ubrizgali u sebe eksperimentalno đubre sa teškim metalima da idu u pozorište, bioskop i tekmu a negativna diskriminacija je kada istima zabraniš da idu u školu, na posao i u bolnicu.

Na slici vidimo majku sa svoje dvoje dece koja će odrastati u gulagu zbog svoje leming keve. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Tumaralo. рече

"Jedna stvar je mogućnost kažnjavanja, ali druga stvar je mogućnost davanja neke vrste nagrade da ćete moći da idete na koncerte, u pozorište. Ako to treba da bude motivacija, motivacija pre svega treba da bude zaštita zdravlja"

iii????

... nikom ništa... 

ljudi moji ako ovo prolazi proći će sve...(e!e!e!e!e!e!) on nekome daje nagradu!

gde su sad svi milosrdni borci za zaštitu ljudskih prava i NVO u borbi protiv tiranije?

kakva je ovo farsa... nečuveno!

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Onufrije рече

Ако прими десету вакцину отпорну на све сојеве  постаће бесмртна :)

I jaooo o virusu se i dalje ne zna dovoljno posle 2 godine hahahaha

‒ Antivakseri stalno ističu kako je koronavirus veštački napravljen. Međutim, da je virus nastao u laboratoriji, on bi bio zaključan. Ne bi dolazilo do mutacija. I taj koji ga je projektovao ne bi ga pustio tek tako, nego bi ga zaključao ‒ objašnjava dr Gligić.

Au gospođo variola, vaš rezon je zabrinjavajući, bolje nemojte više javno nastupati. Ali avaj, vi se uklapate u agendu špricanja, tako da razumem, ne, ne, sve je u redu.

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srbijanski liječnik Nestorović dezinformira o sastavu Comirnaty cjepiva bez trunke skrupula
Branimir Nestorović je lažno i bez ikakvih dokaza tvrdio da su bubrezi nerođenih beba korišteni za uzgajanje Pfizerove vakcine. Kao prvo, cjepivo tvrtke Pfizer se zasniva na mRNA tehnologiji te se stoga ne pravi u stanicama. Kao drugo, adenovirusna vektorska cjepiva (npr. Astra-Zeneca ili Jannsen) se prave u posebnim tumorskim staničnim linijama. Masovna proizvodnja milijuna doza cjepiva se ni teoretski ne može zasnivati na stanicama dobivenih iz ljudskog tkiva, nego ovisi o tumorskim stanicama koje se razmnažaju neograničeno u kulturi stanica i tako omogućavaju umnažanje virusnih vektora koji jedini završe u cjepivu. Kao treće, embrionalne stanice se u iznimnim slučajevima, uz odobrenje etičkih povjerenstva, koriste u medicinskim istraživanjima u borbi za ljudske živote, ali kod razvoja Pfizer cjepiva to nije bio slučaj.
Stoga je van pameti tvrdnja da je Pfizer (ili bilo koji proizvođač) koristio stanice abortiranih embrija za proizvodnju cjepiva.
Autor: prof. Luka Čičin-Šain, dr.med.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЖЕНЕ побегоше са децом у шуму...
У првој половини XIX века најсмртоносније заразне болести у Србији биле су куга, колера и богиње. Против куге се борило карантином, против колере радом на здравственом просвећивању, док је против богиња почела да се спроводи вакцинација по методу који је крајем XVIII века први применио енглески лекар Едвард Џенер. Од богиња умрло је троје деце кнеза Милоша: прворођени син Петар (1814) и ћерке Марија (1823) и Велика (1823). Кнез је зато решио да на сину Михаилу примени нову методу заштите од богиња – вакцину. Трогодишњег кнежевића Михаила је 1826. године вакцинисао кнежев лични лекар Италијан Вито Ромита, па је тако будући владар постао први који је вакцинисан у Србији.
У почетку, народ је био неповерљив према вакцинацији. У једном извору је тако наведено да, на вест о доласку лекара да пелцује децу: "Жене побегоше с децом у шуму, а кад смо приспели у та села нађосмо место њих стотину (деце), само неколико, а при прегледу, не дођоше ни она која су пре осам дана калемљена била." Временом, када се увидело да богиње не нападају вакцинисане, и вакцина је све више прихватана. Тако је у извештају о вакцинацији за 1850. годину у Подринском округу наведено: "Окружно начелство је уочило да готово сви долазе својевољно на пелцовање, без интервенције власти, као што је било ранијих година, и благосиљају онога који је пронашао ово спасоносно средство." (А. Вулетић, Увођење вакцинације у Србији, 2020)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Upravo se događa u Nišu:
Ispred mene u busu, seda lik bez maske.. Kaže kondukter da je stavi zbog mera i inspekcije koja kažnjava zadnjih dana po Nišu. Poče da ga psuje: "jebale vas maske i imunizacija, sve nas pobiste, samo nas pljačkate."
Kondukter ode, ovaj odmah stavi masku. Posle 2 min zvoni mu mobilni, javlja se i priča kako ga teraju da stavi masku, a on junak neće, odbio je, rekao im koliko ih umire od maski i vakcina i kondukter samo rekao znam i otišao i sad je jedini bez maske, ne ko mi ovce.
Nije ju skinuo. Prekida razgovor, zove drugog da ga pita koju vakcinu da primi, jer je upravo krenuo u dom zdravlja. Čuo je da kineska ne valja, pa ne zna koju drugu.
:POPOcorn1:
  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Милошшш рече

I jaooo o virusu se i dalje ne zna dovoljno posle 2 godine hahahaha

‒ Antivakseri stalno ističu kako je koronavirus veštački napravljen. Međutim, da je virus nastao u laboratoriji, on bi bio zaključan. Ne bi dolazilo do mutacija. I taj koji ga je projektovao ne bi ga pustio tek tako, nego bi ga zaključao ‒ objašnjava dr Gligić.

Au gospođo variola, vaš rezon je zabrinjavajući, bolje nemojte više javno nastupati. Ali avaj, vi se uklapate u agendu špricanja, tako da razumem, ne, ne, sve je u redu.

 

Личи на М.Олбрајт :)  Конова учитељица морала је да се јави. Не знам уопште што је причала да ли је вештачки или не ваљда да покаже како се под старе дане разуме и чита најновију научну литературу :)

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U Crnoj Gori je od 1. avgusta do danas od posljedica kovid infekcije preminulo 17 osoba mlađih od 40 godina i sve su bile nevakcinisane, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje (IJZ)

Iz IJZ su rekli da imunizacija, u najvećem broju slučajeva, čuva od najtežih posljedica. Oni su podsjetili da su od 80 do 90 odsto hospitalizovanih upravo nevakcinisani pacijenti.

https://www.aa.com.tr/ba/korona-virus/crna-gora-svi-preminuli-od-koronavirusa-mlađi-od-40-godina-bili-nevakcinisani/2395890

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, dragisa рече

"Jedna stvar je mogućnost kažnjavanja, ali druga stvar je mogućnost davanja neke vrste nagrade da ćete moći da idete na koncerte, u pozorište. Ako to treba da bude motivacija, motivacija pre svega treba da bude zaštita zdravlja"

iii????

... nikom ništa... 

ljudi moji ako ovo prolazi proći će sve...(e!e!e!e!e!e!) on nekome daje nagradu!

gde su sad svi milosrdni borci za zaštitu ljudskih prava i NVO u borbi protiv tiranije?

kakva je ovo farsa... nečuveno!

у стрип клубове :)

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U kovid bolnici Požarevac trenutno je na lečenju 110 pacijenata sa kovid infekcijom.

To su uglavnom stariji ljudi od kojih je 78 nevakcinisano, a 32 je primilo neku od vakcina. Klinička slika hospitalizovanih se kreće od srednje teške do teške, s tim što su komplikacije izraženije kod nevakcinisanih pacijenata.

https://www.ebranicevo.com/nevakcinisani-imaju-tezu-klinicku-sliku-dve-osobe-na-respiratoru

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

1634631678535.thumb.jpg.0b16b965fe3088de713a38842ac0b34e.jpg

Jašta... samo budala bi mogla da pomiisli da maska smanjuje verovatnoću prenošenja virusa koji se prenosi kašljanjem, kijanjem i izdisajima... umesto da kao bitchute genijalci ture čen belog luka u svaku nozdrvu i kažu abrakapćiha i sve super...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Načelnica Infektivnog odeljenja bolnice u Novom Pazaru Binela Mavrić:

„Preko 95 odsto ležećih bolesnika su nevakcinisana lica. Ranije sam govorila da je bila mešovita starosna populacija, a sada dominira populacija starih ljudi, od 70 – 80 godina, sa mnogo pridruženih bolesti“

https://rs.n1info.com/vesti/mavric-polovina-pacijenata-u-bolnici-u-novom-pazaru-iz-raske-sve-nevakcinisani/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamenica direktora Klinike za infektivne i tropske bolesti Ivana Milošević: 

 

... Istakla je da su uglavnom u bolnici nevakcinisani bolesnici, mlađi, sredovečni muškarci, a oni koji imaju tešku kliničku sliku su gojazni .

„Vakcinisani pacijenti, kojih je manje od 10 odsto su oni koji imaju teške hronične bolesti. Prethodno zdravi i vakcinisani, ako se i zaraze uglavnom imaju kliničku sliku koja ne zahteva hospitalizaciju“, kazala je Ivana Miloševiće, dodajući da je više od 90 odsto nevakcinisanih u Infektivnoj klinici.

https://rs.n1info.com/vesti/ivana-milosevic-o-situaciji-na-infektivnoj-klinici/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...