Jump to content

Поуке.орг најчитанији црквени сајт у Србији - шта вам се свиђа а шта не?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 12 часа, Аристарх рече

Имам замерку што женски део форума не учествује претерано у дискусије. мсм. нема везе што је Кана одвојена од општих дискусија, глупо би био да жене оду са форума, па остану само мушкарци. 

Ово нема везе са сајтом, ово је до нас самих. 

Баш као што кажеш, с'обзиром да је свима доступна Кана, требало би да се подразумева да је овде комуникација слободнија, не мора одмах да значи, ако неко симпатише неког, да има неке намере и сл. Мени лично је много слатко оно твоје ,,кокетирање" са Камичком скоро на фотографијама. Било би супер да смо сви опуштенији, нико неће никог да поједе :D

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.1.2020. at 0:19, Milica Bajic рече

Сигурна сам, кад би се среле да би једна другој биле као сестре

Предивне сестре! Драгоцене!

Злата вредне- што и јесте! 

Шта рећи на све, а да не потпишем сваку твоју реч- овде је достојан само загрљај :grouphug123:

Кад сретне човек душу, као што си ти ( и још  нека девојка овде), може да се понаша само као у радњи драгоцених стаклених сувенира. Брижљиво да чува танану душу.....драгоцену!  :bighug:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On Thursday, January 02, 2020 at 1:47, Миле Бајшев рече

Хвала хвала,кад добијам захвалницу за труд што сам подигао гледанос' и читанос' ? И може и неки дао да буде и у виду новчане  захвланице!

Prijatelju, drugo ime ovog foruma je red. A ja sam zvezda foruma; ako ne veru'eš baci pogled:

 

Screenshot_2020-01-03-09-05-15.png

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Сања Т. рече

Предивне сестре! Драгоцене!

Злата вредне- што и јесте! 

Шта рећи на све, а да не потпишем сваку твоју реч- овде је достојан само загрљај :grouphug123:

Кад сретне човек душу, као што си ти ( и још  нека девојка овде), може да се понаша само као у радњи драгоцених стаклених сувенира. Брижљиво да чува танану душу.....драгоцену!  :bighug:

Испадоше само сестре битне, а ми браћа, ко нас шврља?

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Nikola Stojanovic рече

Испадоше само сестре битне, а ми браћа, ко нас шврља?

:algabacaju:

Vi ste najbitniji, podrazumeva se. :mahmah:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Nikola Stojanovic рече

Испадоше само сестре битне, а ми браћа, ко нас шврља?

Joooj,izviniiii...potpuno si u pravu.

Omaklo mi se nerazmišljanje....

:1405_love:dragoceni ste nam i vi...vi ste naša razumna stanica, kad zauflamo ...:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Nikola Stojanovic Нееее Ниџо, ти и још неколико вас лакрдијаша се подразумевате, па ви сте само посебно одељење :))) Вас обожавамо и то сви знају, зато смо прескочиле ♥️♥️♥️

Авај joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Дуња рече

Prijatelju, drugo ime ovog foruma je red. A ja sam zvezda foruma; ako ne veru'eš baci pogled:

 

Screenshot_2020-01-03-09-05-15.png

немаш мој лајк на твој коментар !  да имаш била би битна! :P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Миле Бајшев рече

немаш мој лајк на твој коментар !  да имаш била би битна! :P

ps dao sam ti jedan herc :P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Milica Bajic рече

Баш као што кажеш, с'обзиром да је свима доступна Кана, требало би да се подразумева да је овде комуникација слободнија, не мора одмах да значи, ако неко симпатише неког, да има неке намере и сл.

Па да, нит је набацивање и неко мување, нити се већина нас можемо срест негде.

пре 14 часа, Milica Bajic рече

Мени лично је много слатко оно твоје ,,кокетирање" са Камичком скоро на фотографијама. Било би супер да смо сви опуштенији, нико неће никог да поједе :D

Хаха, не би ја реко ни да је кокетирање са наводницима... мсм. питаху нека девојка где је ова лепота. А беше две лепоте на слици и ја јој рекох:D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

,,Ono što doista voliš to ostaje,
sve drugo je krš
Ono što doista voliš niko ti oteti neće
Ono što doista voliš pravo je nasleđe tvoje
Čiji je svet, moj ili njihov
ili ničiji?
Prvo su bila viđena, opipljiva zatim
Jelisejska polja, mada u predvorju pakla.
Ono što doista voliš pravo je nasleđe tvoje,
Ono što doista voliš niko ti oteti neće
Mrav je kentaur u svom zmajevskom svetu
Sruši taštinu svoju, nije čovek
Stvorio hrabrost, stvorio red, stvorio milost,
Sruši taštinu svoju, sruši je, velim.
Od zelenog sveta nauči gde bi ti bilo mesto,
U smislenom traženju ili pravoj veštini,
Sruši taštinu svoju,
Paken, sruši je!
Zeleni šlem nadmaši tvoju gizdavost.
„Savladaj sebe, pa će te drugi trpeti.“
Sruši taštinu svoju
Jer si na kiši prebijeno pseto,
Podbula svraka u prevrtljiv dan,
Pola crna, pola bela
Ne znaš gde ti je krilo gde rep
Sruši taštinu svoju
Kako su niske tvoje mržnje
U laži začete,
Sruši taštinu svoju
Brz u ništenju, škrt u milosrđu,
Sruši taštinu svoju,
Velim, sruši je.
Ali učiniti nešto umesto ne učiniti
To nije taština
Zakucati, pristojno, na vrata
Koja će Blant neki otvoriti
Prikupiti, u vazduhu, živo predanje
Il iz plemenitog starog oka nepobeđeni plamen
To nije taština.
Ovde u nečinjenju sav je greh,
Sav u snebivanju, sav u oklevanju."
 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Интервју једног активног члана овог Форума

WWW.ESPRESO.RS

Vladika Grigorije je, kako ja vidim, ali i kako ga poznajem, čovek karijerista, što je za aktuelnog papu Franciska smrtni greh. Nenad Ilić je moj prijatelj, ali u ovim stvarima smo na sasvim nepomirljivim pozicijama

 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...